Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Nechci rejpat ale me prijde ze tomu renaultu je ta svetlost trosku ubrana na pocitaci....nejak mi to neprijde prirozene na te fotce...ale treba se myli oko me sklene :-) Kazdopadne to vypada pekne :-) taky mam renaulata, ale polovicniho nez toto (TWINGO, nekde tu natky par stran nazpatek je) :-)
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Nene, je to static..:D Zuby nezvakaj, jezdím s tím opatrně..:D Jinak fotka upravovaná není, měl jsem v kufru zimáky.. :twisted:
Obrázek
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
Kuba
Uživatel
Příspěvky: 169
Registrován: 31.07.2012 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Kurna tak potom to je pekelny stroj...vypada to dobre...ale pohodli uz asi moc nemas co? Ja mel toho prcka snizeneho jen o 4cm a bylo to tvde, ze mi malem plomby ze zubu vypadaly...:-D Takze jak mi jedna pruzina prdla, sel jsem na jine, mekci, ted uz jen cca o 2,5cm dolu...
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Pohodlý je tam furt...Je to přece francouz, ne?? :D Připadám si v tom nějak sportovněji jak to pěkně poskakuje..:D Když jsem tam nandal sportovní podvozek, nastavil tak nějak výšku, tak kamarád říkal že většina lidí to postupem času shodí...Já to měl do měsíce..předek je nejníž, co to jde, zadek by tak o 1cm ještě šel..:D
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
bavorak
Uživatel
Příspěvky: 262
Registrován: 29.09.2009 0:00

Re: Vaše auta 1:1

Krmic píše:Chci se zeptat nevíte kde může být problém že na té svojí Kawě uvařím chladící kapalinu? Když jedu je to v pohodě pač se chladím vzduchem, ale jak chvíli popojíždím nebo stojím teplota začne rychle stoupat. Na 106 stupních se mě zapne větrák ale to už je ve chvílí kdy mě kapalina vaří a líta z nádobky ven skrze víčko. Přemýšlel jsem jestli není špatnej termostat nebo zanesenej chladič(nebo úplně špatnej)
Další věc co mě napadla špatná kapalina zkusit koupit jinou která má větší bod varu.

Jestli někoho napadne nějaký tip jak tohle zkusit odstranit nebo jak nejlépe najít problém budu velice rád. Dík


Tak napadá mě jedině vadnej termostat nebo zasekanej chladič, jak píšeš.
No, ale zdá se mi ,že ventilátor by ti měl sepnout dřív, a né až když ti lítá voda ven.
Nemůže bejt v čudu čidlo na vodu?
Jeep Wrangler JK - SCX10 -
Toyota Tundra - SCX10 - (v depozitu) / Spektrum 2.4Gh
-->FOTOKUKUČ<--
Uživatelský avatar
vencaxrv
Nově příchozí
Příspěvky: 66
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Re: Vaše auta 1:1

bavorak píše:
Krmic píše:Chci se zeptat nevíte kde může být problém že na té svojí Kawě uvařím chladící kapalinu? Když jedu je to v pohodě pač se chladím vzduchem, ale jak chvíli popojíždím nebo stojím teplota začne rychle stoupat. Na 106 stupních se mě zapne větrák ale to už je ve chvílí kdy mě kapalina vaří a líta z nádobky ven skrze víčko. Přemýšlel jsem jestli není špatnej termostat nebo zanesenej chladič(nebo úplně špatnej)
Další věc co mě napadla špatná kapalina zkusit koupit jinou která má větší bod varu.

Jestli někoho napadne nějaký tip jak tohle zkusit odstranit nebo jak nejlépe najít problém budu velice rád. Dík


Tak napadá mě jedině vadnej termostat nebo zasekanej chladič, jak píšeš.
No, ale zdá se mi ,že ventilátor by ti měl sepnout dřív, a né až když ti lítá voda ven.
Nemůže bejt v čudu čidlo na vodu?

určitě ventilátor by ti měl sepnout před dosažením 100°c ale i tak ve 106°c by to vařit nemnělo skontroluj zátku chladiče mněla by udržetalespoň 1 atm protože s tlakem stoupá i bod varu, další možností jsou chladící kapaliny které vaří až při 140°c
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Vaše auta 1:1

moje 4x4 laska

Obrázek

kdyby nekoho zajímalo vice zde http://skritekcrx.rajce.idnes.cz/Capri#capri1.jpg
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

skritek píše:moje 4x4 laska


kdyby nekoho zajímalo vice zde http://skritekcrx.rajce.idnes.cz/Capri#capri1.jpg


Tak tomu rikam paradni prace.. uz jsem to auto videl..jen jsem nevedel ze nekdy poznam jeho majitele a to jeste pres RC auta.. :-))
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Tak to je nádhera!!!
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Vaše auta 1:1

Tom60105 píše:
skritek píše:moje 4x4 laska


kdyby nekoho zajímalo vice zde http://skritekcrx.rajce.idnes.cz/Capri#capri1.jpg


Tak tomu rikam paradni prace.. uz jsem to auto videl..jen jsem nevedel ze nekdy poznam jeho majitele a to jeste pres RC auta.. :-))

svet je majel :OK:


to mesany- pokud to bylo na me tak dekuju
Uživatelský avatar
mesany
Častý přispěvatel
Příspěvky: 654
Registrován: 19.04.2010 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

No samo že na Capráče!!! I tvůj Range Rover ve vedlejším chlívečku je nádhernej ;-)
LR Defender 110 USW - CC01
LR Defender 110 HCPU - CC01
LR Defender 90 pick-up - CC01- ten je dcery
Wrangfender na Axialu- ten je syna
užofka Samurai made by Balů - JAPANES RUM trial tým
v sezóně 2016 celkové 3. místo!!!
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Vaše auta 1:1

mesany píše:No samo že na Capráče!!! I tvůj Range Rover ve vedlejším chlívečku je nádhernej ;-)

OOOO dekuji tak ja ještě kouknu co tam mam za další sve vytvory a zítra pridam fotky z projektu CRX -bimoto Vitara 1,8 Turbo a jete jedne CRX

jinak tady tedy muzes kouknout na 4x4 CRX co stavim ted

http://www.crxklub.cz/forum/viewtopic.p ... 63&start=0
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Vaše auta 1:1

Zrovna jsem to chtěl napsat že to není vše co máš podpalcem. Budu se opakovat, super práce a zlatý ruce :FINE:
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Vaše auta 1:1

maztekk píše:Zrovna jsem to chtěl napsat že to není vše co máš podpalcem. Budu se opakovat, super práce a zlatý ruce :FINE:

dekuju je to hezky když někdo pochvali me bavi dela´t tak trosku vycnivajici auta :hura: :hura:
Uživatelský avatar
Krmic
Nově příchozí
Příspěvky: 36
Registrován: 27.09.2012 18:13
Bydliště: Hradec Králové

Re: Vaše auta 1:1

Nou koment... prostě bombice.

Kde jsi sehnal ten původní vrak? Jestli se mohu zeptat.

Zpět na „FreeKec“