Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

8o Ta Tatra 815 se fakt povedla je to pěkná práce :FINE: Kdybych ji chtěl koupit je třeba napsat mail ? redpow@yandex.ru já jsem zvyklej spíš kupovat addony přes steam a platit paypalem tak nevím jak to je v tomto případě má někdě nějaké web stranky atd dík za nějaké odkazy a rady :wink:
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

bosko1984 - budeš mu psát na email :.RedPoW (Dmitry Romanenko) ...o tu Tatru a zakoupení od tvůrce??
Přidal bych se také. :mrgreen:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Smarja to nekupujte - za ty prachy to nestoji 8o :NO: :YOP:

Chvilku pockejte - treba ji pak vyda pro verejnost nebo ji nekdo nahraje nacerno .. ( ja ne - me nepiste! :mrgreen: :P )


Jo na ruskejch strankach jsem nasel info, ze update je finalne hotov a mel by byt nahran na Steam zitra nebo v pondeli :BYE: Tak uvidime ... zname Oovee .. :-(
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

zidon155 píše:Smarja to nekupujte - za ty prachy to nestoji 8o :NO: :YOP:

Chvilku pockejte - treba ji pak vyda pro verejnost nebo ji nekdo nahraje nacerno .. ( ja ne - me nepiste! :mrgreen: :P )


Jo na ruskejch strankach jsem nasel info, ze update je finalne hotov a mel by byt nahran na Steam zitra nebo v pondeli :BYE: Tak uvidime ... zname Oovee .. :-(

já doufal, že to bude do pátku aby to vydali na víkend, ale i tak to potěší, že je nějaký trochu přesnější datum
Uživatelský avatar
bosko1984
Uživatel
Příspěvky: 253
Registrován: 27.11.2014 17:50
Bydliště: Český Brod

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Max Težko mu mohu psát email když neumím rusky ani anglicky :mrgreen: Myslel jsem že to funguje stylem tu je číslo učtu pošli prachy já pošlu odkaz ke stažení
AMD Ryzen 9 5900X / TUF GAMING X570-PLUS / RAM 64 GB / MSI GeForce RTX 3080 VENTUS 3X PLUS 10G OC / Lian Li PC-O11 Dynamic Razer Edition / Corsair TX850M / ASUS ROG Strix XG32VC
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

koukám, že na oovee foru tam řešili, že update má vyjít dneska nebo zítra ... ale kdo ví jak ... z pár dnů už je týden ... stejně tam budou tak i tak chyby, které objeví až masa hráčů dříve než testeři ... to je jak u War Thunder, velká aktualizace, testování a pak to vyjde tak si to zahraju, potom vypnu a večer třeba zapnu a už tam valí opravný aktualizace ... s tím se prostě musí počítat, že i po zdlouhavém testování se tam najdou chyby ...
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Takze nejnovejsi info - snad update zitra ;)

OFICIAL INFO ABOUT UPDATE: ;)
from:http://www.oovee.co.uk/forum/topic/11753-dev051015-update-including-workshop-now-in-testing/?p=79998

OK latest is we still want to be as bug free as possible and are still testing. So don't expect release today. Pavel is about to send a further build with more fixes so by the morning (Tues GMT) we will have a better if we can release.
We will also be making an announcement in the next week about changes to b eta testing and dev builds that we think you will like.
But for now let us test and get it good, So when we do release you can play properly!!
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

tak se to zase posunulo.
Jen bych se chtěl zeptat ještě na jednu věc. Ve ST je mud - bahno (má nastavitelnou hloubku) a tint ... což je také bahno, ale které je podle nastavení 0,5+ až 1,0 To má ale stejnou hloubku po maximálním rozježdění, která je celkem dost hluboká i na 0,55. Ale co je mojí hlavní otázkou ... zda by nešlo tint změnit nebo přidat novou formu terénu, nazval bych to měkkost terénu (hlíny), kde by po více projetích stejné stopy udělaly promáčklé koleje, ale ne ve stylu bahna ... prostě klasická suchá hlína, která by se po projetí promáčkla dolů ... to samé, když by se auto škrábalo do suchého kopce, tak aby protáčející kola na suchém povrchu udělali malé díry (a zničili trávu), ale nebyly špinavé jak kdyby projely bahnem ... Byla by to jakoby čistá deformace terénu (nikoliv bahno)
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Normálně mě příjde, že tam v oovee nic nedělají, jen si tam navzájem honijou šašky a smějou se nám, jak čekáme update každej den.
Felicia23
Nově příchozí
Příspěvky: 41
Registrován: 27.01.2015 17:18

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

je to banda lenivá, to musí byť potom maga update keď na tom robia pol roka dennodenne. Dnes písal pred chvílou že kolko majú roboty ako to testujú nestíha sa ani "vysrať", teraz neviem či robí na tom jeden asi ano.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Felicia23 píše:je to banda lenivá, to musí byť potom maga update keď na tom robia pol roka dennodenne. Dnes písal pred chvílou že kolko majú roboty ako to testujú nestíha sa ani "vysrať", teraz neviem či robí na tom jeden asi ano.

mají udělat open test místo legacy ... stejně to vydají a hned na to budou dávat každou chvilu drobné aktualizace protože těch pár testerů to nikdy neotestuje tak důkladně a rychle jako celá komunita ...
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

taky jsem se tešil až přijdu ze školy že jsi zahrají ale asi dnes nic nebude nato že to mělo být v neděli nebo v pondělí tak bych to vyděl takovím to odkládáním tak na příští týden
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Na aktualizaci moc nečekejte a budete mile překvapeni když náhodou bude . :-D
Spíš bych se vrátil k Té Tatře 815 . Moje ruština a angličtina není tak dobrá abych psal dopisy . Nota bene azbuka mi vždycky dělala problémy . Takže bych se zeptal je tady někdo kdo by to byl schopen zařídit . A dále kolik lidí by se přidalo ? Pokud vím tak minimálně pět lidí by zájem mělo . Když se to rozpočítá tak to už není tak strašně moc . A pokud by to fungovalo mohli by jsme si u něho nechat udělat další typy tatrovek bo ten kluk fakt umí .
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Apseron1 píše:Na aktualizaci moc nečekejte a budete mile překvapeni když náhodou bude . :-D
Spíš bych se vrátil k Té Tatře 815 . Moje ruština a angličtina není tak dobrá abych psal dopisy . Nota bene azbuka mi vždycky dělala problémy . Takže bych se zeptal je tady někdo kdo by to byl schopen zařídit . A dále kolik lidí by se přidalo ? Pokud vím tak minimálně pět lidí by zájem mělo . Když se to rozpočítá tak to už není tak strašně moc . A pokud by to fungovalo mohli by jsme si u něho nechat udělat další typy tatrovek bo ten kluk fakt umí .

pošli odkaz, se na to podívám, anglicky umím a azbuku taky ..
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Tak update bude nejspis az pozejtri .. :/
Dnes jsem si psal s Kopavlem ..... a delal jsem ( s kamosem ) ceskej preklad - tak doufam, ze se vam to pak bude libit :mrgreen:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“