no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Pátrač píše:
zidon155 píše:Lidi nevypada to dobre ... rekl bych, ze to tento tyden urcite nebude .. :roll: :-(

ani mne to moc nepřekvapilo :-D

to jsou idioti ... s těma pár testrama to můžou testovat pořád dokola a vždycky tam budou chyby ... mají to vydat a celý pro testování by urychlili ... a pak by průběžně vydávali záplaty ... nechápu logiku jejich testování ... není to software pro NASA, aby to muselo být dokonalý. Aby jim to uživatelé reklamovali a dávali sankce, že tam jsou chyby ... hráči chyby najdou nahlásí a pak se to napíše na nějaký seznam a po různých záplatách opraví, žádná věda ... akorád tak vys*rají jak to musijou důležitě testovat ... ani to není MMO aby to muselo být hned po vydání dokonalý ..
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Těžko se každému zavděčit. Někdo říká ať to vydají až to mají hratelné a jiní ať to vydají rozbitý a my si to zpravíme. Kdybych věděl, od začátku, že aktualizace je hotová, ale teprve jde do fáze testu, tak se ani nestresuju. Mimochodem jde se přes steam stáhnout testovací aktualizace pro ST nebo test aktu. jsou pouze pro konkrétní osoby?

Počkat teď stahuju nějakou Legacy Beta verzi pro ST. Jsem zvědav co tam bude..... V informacích jsou novinky, které tam mají teď přidat. Doufám, že to tam bude....to se uvidí za 5 minut.
Hmm, tak nic něco jsem stáhnul, ale na začátku jakékoliv mapy nebylo, žádné nové auto či cokoliv jiného. Tak to aktualizuju na tu původní verzi
Naposledy upravil(a) Renglon dne 15.10.2015 16:50, celkem upraveno 4 x.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Ta leaknutá verze byla hratelná, jo bylo tam pár výrazných chyb, ale ty určitě opravili jako první, pochybuju, že poslední verze na tom bude hůř jak ta poslední leaknutá ...
Mimochodem, vsadil bych se, že kdyby někdo teďka leaknul úplně tu poslední verzi, tak by najednou nebyl problém vydat aktualizaci hned ... naschvál jak s tím leaknutým map editorem ...
Naposledy upravil(a) no107064 dne 16.10.2015 11:01, celkem upraveno 1 x.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Tohle je prostě pecka, na toho kamaza 4310 se těším asi nejvíc
Obrázek
a tohle je bomba, že jde odpojit návěs, ale náklad nezmizí. To předtím nešlo. Teďka aspoň když bude mapa půl terén, půl asfalt, tak v terénu se vezme například teréni kamaz a pak se to přepojí na silničního kamaze ... prostě bomba
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Kdepak jsi to sehnal cece??
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

zidon155 píše:Kdepak jsi to sehnal cece??

tady u rusů, je tam těch obrázků víc, ale kamaz 4310 mě zaujal nejvíc, jsou tam obrázky většinou jak hrajou multiplayer. https://vk.com/spin_tires_ru

buď to hrajou testeři spolu, nebo to někde uniklo
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Naprosto nechápu jásot a nedočkavost všech okolo. Jako že budete mít dva návěsy navíc? Nějaké stopy v hlíně? A tisíce podobných blbostí? A to jako s chutí budete dokola hrát těch šest map co je tam od nepaměti, páč jiné moci hrát nebudete? Tak na ten Váš jásot si teda počkám.
Zapomeňte na to, že ve hře kliknete a zaměníte T813 za Maze a podobně. Možná tak Maze za T815, kterou si předtím na Steamu koupíte... Páč bude mít potřebnou certifikaci.

Zase se z vysoka Se.e na modery díky nimž hra vůbec ještě žije.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Ano - zase to uniklo ... :(

A TATA .. ma castecne pravdu ... ale zase to je posun o kus dal ;) :P
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Teda ten Kamaz se mi nelíbí, ale to se podá časem. Netušil jsem když odpojíš naložený přívěs, tak Ti zmizí náklad. Tohle jsem nikdy řešit nemusel. Spíš mně štvalo, že nemůžu odpojit přívěs a zapřáhnout za jiný vůz. A co mně hodně štve jsou ty malý vozíky s dvojtými koly. Jen to funguje jako brzda. Na mapách je asvaltu po málu, ale vozík bude mít silniční kola.

Sice to jsem nepatří, ale narazil jsem čirou náhodou na zajimavý článek o zakázaných škodovkách.
Škoda 120 (lehký) tahač :YOP: . Velikostně je mezi Š1203 a Avii.
Obrázek
Š 120 Military Van či Heavy Duty Van. Zdvojená zadní náprava s mechanickým automatickým natáčením poslední nápravy.
Dieselový agregát o objemu 3.1l Poháněny byly obě zadní nápravy, neúspěšně se vyvíjel i pohon všech šesti kol o který měla zájem armáda. :CHI:
Obrázek
o jiných vozidlech se dočtete v článku.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

to není pár nových vleků a stop ... jak psal zdenda, je to úplně jiná hra ... hlavně z původních 7 aut je nyní 14 a mapy jsou docela dobrý ty origo, ale časem budou i custom mapy. Hádám, že si s tím jako vždy poradí ...
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Počkat v té očekáváné aktualizace nebude editor map co píší?
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Nebude .... bude nasledovat zhruba tak mesic po vydani aktualizace .. a mam obavu, ze to budou chtit udelat formou placeneho DLC ...
( ale Pavel mi psal, ze stavajici mapy by meli jit predelat nejak ... )

A noveho tam je toho HROMADA :OK:
Se podivejte na video z unikly ( bohuzel zase - zasrany rusaci!! :evil: ) verze - uz testujeme novou, kde je zase asi 30 ruznejch veci upraveno/opraveno ..;)
[youtube]xpnfxYWDuwA[/youtube]
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

vypadá to pěkně :OK:
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Úplně nová hra?
Pánové... Naprosto nic nového, co by stálo za řeč. Zde prosím:
https://www.youtube.com/watch?v=Jgjszd_d3o8

S tím co nám berou v oblasti existujících módů je to k smíchu. Sedm nebo 14 ruských aut je jedno. Mimo Mazů to snad obratem nahrazujeme ne? Jsou to opravy, nikoliv novinky. Možnosti kooperace v mulťáku mne pobavily. To máme snad obstojněji vyřešené s klukama už teď. Jako "kaplička" u které se stojí fronta na ruční nakládání - to si dělá srandu. Hra je o volnosti a von to cpe pořád do nějakých checkpointů. Ať to už nechá bejt a dělá na dvojce.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Hele ty ses nejakej vostrej cece se mi zda .... :-I

Mody samozrejme pujdou predelat ( stejne jako do kazde predchozi verze! )
Ale koukam, ze pro dobrotu na zebrotu ... aspon pro nekoho ..
A kdyz uz se bavime o tech mapach - vsechny mapy byly udelane na UKRADENEM editoru!
Nic ti nebrani v tom, aby jsi napsal sve napady a podobne na Oovee nebo Pavlovi - pripadne se zapojit i do "tvorby" hry, testovani a podobne ... kecat umi kazdej, ale neco udelat jen malokdo ..
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“