Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Ten nejvostřejší je.

Každý čeká asi něco jiného. Mimochodem četl jsem obsah aktualizace a byl tam editor map, ale teď ho tam nevidím, tak buď jsem se zpletl, nebo vážně to bude jako DLC.
Sláva z těch vozíků sundaly ty široký kola a daly tam jednoduchý úzký.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Když to zidon psal tak to tak nejspíš bude. Nepochybuji o tom že by oovee nechtělo zase vydělat, místo toho aby dodrželi sliby. Tata... kámo nerozčiluj se, postrádá to smysl :-p
Za mně osobně jsem rád že se hra zase posunula dál a je mi úplně jedno jak dlouho bude trvat než se mody předělají, jestli to tedy vůbec bude potřeba. Vždy si můžete udělat zálohu starší verze a hrát jí když se vám nová nebude zamlouvat o čemž tedy ze začátku dost pochybuji. Takže klíd hoši, novou verzi vlastně nepotřebujete tak se nad ní nečilte :lol:
TATA007007
Nově příchozí
Příspěvky: 88
Registrován: 04.05.2015 10:59

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Pane moderátore. Já nadávám na hru. Což je legitimní. Osobní výtky začínáte vytahovat Vy.
Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

btw. skusil som skonvertovat dalsiu tatru z FS ...

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
ChacharTom
Nově příchozí
Příspěvky: 33
Registrován: 23.05.2015 21:00

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Hmmm hezká 8)
Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

model je z FS .. kebyze to niekto chcel otexturovat ako sa patri, tak mu rad poskytnem model ..
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Tatra vypadá trochu nepřirozeně, typ kol taky moc nepasuje, ale zkoušet se musí. :FINE: Já osobně bych nedokázal ani to...no možná kdybych měl video návod tak snad.
Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

kolesa ma aj obycajne z T148
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Dívám se na to více jako dvouhodinové video a najednou se mi ten Kamaz 4310 začíná líbit i v té šedé barvě, jen nechápu proč tam jsou dva stejný jen je druhý v armádní či jaké barvě. Je k tomu nějaký důvod? A v celku mně zklamalo příslušenství pro Gaz-66 je tam pouze servisní kolo a servisní bouda. Mohly k tomu dát i přívěs (chcete-li vozík) servisní a garáž. Napádá mně více věcí pro příští aktualizaci, ale to si nechám až zhodnotím aktualizaci.
Co kdybychom zrecenzovaly všichni novou aktualizaci a budeme si moci porovnat názory nás všech a pak si pokecáme co bychom chtěly příště. Co vy na to?
Pitrsonn
Uživatel
Příspěvky: 268
Registrován: 08.10.2015 11:20

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

@Renglon - Moze byt, akurat ci sa dockame update ....

btw ... hral som sa s tatrou

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Apseron1
Uživatel
Příspěvky: 168
Registrován: 01.06.2015 11:11

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Hezká tatra
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Na updatu se pracuje - nebojte ... jenze mi to prijde, ze opravime 5 bugu a dalsich 15 novejch se objevi ... :roll: a najednou nefunguje to, co uz davno bylo opraveno nebo fungovalo .. :?

TATA - a co jsi prosimte od toho updatu presne ocekaval? Nikde to nebylo primo specifikovany .... kdyz ma pak nekdo vysoke ocekavani tak vzdy v realite je proto zklamanej ...
- a omlouvam se, ze jsem reagoval podrazdene, protoze kdyz jsem si to od tebe precetl tak jsem byl teda pekne nasranej :P - cti dale a pochopis .. )

A ve hre je novy/upraveny/vylepseny prakticky vse ;)
- kompletne predelany teren - fyzika blata a podobne, zustavani a rozstrik blata a vody na autech, nove modely/predelany nakladaku, novy kola, + nove nakladaky ( kamaz, gaz, atd ..),
predelany svetelny efekty ( slunce, den, noc ..), trochu predelany mapy, nove addony, plne animovany ridic, moznost nakladani kamarada manualne! ( a to jsem urcite na vsechno ted neprisel .... ) - takze asi myslim, ze toho je opravdu hodne ;)
Vzdy update bude EVOLUCE - NE REVOLUCE ;)

A nezapomente, ze celou hru prakticky dela jen jeden clovek - Pavel! Oovee prakticky jen testuje .. ( proc to tak je a nekdo mu s tim nepomaha nemuzu rici, protoze to nevim ...) a obcas tam jsou docela problemy v komunikaci a v tom, co ktera strana presne s hrou chce udelat ... s tim se neda nic delat ....

Kazdopadne hra od sveho vzniku udelala neuveritelny pokrok - vzdyt to puvodne byl jen takovej fun projekt pro intel soutez - mrknete se na videa jak ST puvodne vypadalo ;)

[youtube]35hEQJnsVhA[/youtube] [youtube]jW-DQmxsVlY[/youtube]

Presne cece nevim ( TATA .. ), co jsi do hry momentalne delal ( nejake mody, mapy? ) , ale jestli jsi aspon trochu pricichnul k tvoreni tak vis jaky zdlouhavy proces to je ... ja za tech vic jak 5 let mam uz ve hre nekolik tisic! hodin ... ( testovani, hrani a tvorba modu ...) ... treba jen testovanim a upravovanim modu Land Rover Camel Trophy jsme s borcema stravili vic jak 150 hodin na nem!


Stejne je to testovani i ted - na tom nejnovejsim updatu je uz straveno vice jak 300 hodin -a ty napises, ze tam neni nic noveho .. :roll:

Nebojte - snad pak brzo vydaj i konecne ten map editor ( taky me to stve, ze tech map neni vic - to je jasny!! ) a pak uz to bude uplne o necem jinem ;)
Tahle hra byla od roku 2010 vzdy tak napul tvorena samotnymi hraci a moddery - kteri tvorily novy obsah - mapy + auta ... a tak to je ted a bude to i v budoucnu ;)

Taky cela hra mohla skoncit hned po vydani na Steamu v te verzi jak byla - a nikdo by nemohl rict ani popel .. ( a to, kdyz jsme ji testovali a finisovalo se s jejim vydanim tak asi jen mesic pred vydanim to bylo PRAKTICKY NEHRATELNY! ) - a mohla nasledovat smutny osud jinak perfektnich her jako MOTORM4X a OFFROAD DRIVE ( absolutne uzasny offroad hry s mocnym lec nikdy nevyuzitym potencialem :cry: )

No vse co jsem tedy chtel rici je to, ze budme radi, ze se hra porad vyviji a porad se na ni pracuje a je neco noveho - urcite i vam prinesla ( a prinese ) mnoho offroad zabavy - a i vlastne proto, ze to je jedina hra svyho druhu :BYE:
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

NOVA UZASNA MAPA od MoeRona - NW TRAILS :) :BYE:

Pro me jedna z top 3 map! Mnoho cesticek a paradnich scenerii :tleskam:

DOWNLOAD: http://spintires.nl/level-nw-trails/

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
vovour
Nově příchozí
Příspěvky: 6
Registrován: 17.10.2015 11:28

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Zdravím,
také se těším na nový update, ale za sebe si radši 14 dní počkám, než mít nepříjemnosti s chybami.
Měl bych dva dotazy, jestli někdo (zidon155 :wink: ) bude moci odpovědět: hraji Spintires asi měsíc a ještě jsem nedokončil všechny mapy - nenaruší mi instalace updatu postup ve hře? A zmiňuje se také, že součástí updatu bude vylepšení bahna, mapy atd., nestoupne tak příliš náročnost hry na HW?
Díky, Vovour
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" -offroad nakladaky a auta;LAKATOŠ str.196 :)

Hoj :-)

1. asi se ti ulozene pozice vymazou :(
2. nepocituji nejaky narust narocnosti na grafiku ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“