Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jedna barva - bila... No jsem zvedav :-)



Edit

Tak to tu taky trochu zahrabosim obrazkem. Hele co mam :FINE:

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Dobrý, a funguje to?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Nevim. Pres noc tlak udrzela. Uvidim az to nekde zvejknu na kameni jestli se to neodlepi a neudelam defekt. Na vysku jsem ziskal cenne milimetry a nemusi me trapit nefunkcni vyplne kol. Mit kovovy bedloky tak to neresim a mam vlozky. Ale tady mi za boha nejdou vytvarovat, aby to nehazelo a fungovalo. Az prestane chcat tak to nazuju a de se to prubnout... Jsem zvedav. Aby po nepovedenem pokusu nesky disky do vitriny a rangee neutrel nejakejma plechacema. To bych nechtel, proto takovahle alotria.






Mimochodem Tome daj se dofouknout do ferovejch balonu, to by bylo mozna reseni tvych gum pod fendry...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Můžeš ještě vyfotit třeba se šuplerou velikost toho ventilku?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Supleru mam, nekde. Od stehovani (2 roky) jsem ji nevidel. Jako spoustu dalsich veci... :-D


Ja to k necemu dam a vyfotim...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Díky a kde se to dá sehnat? Zkusil bych nafoukat ty moje bedlocky, jak je ta moje mrcha těžká a guma poddajná :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

No, hele, dt swiss me varoval pred mnoha obtizema. Zasadni je tesnost. Ja mam prilepeno kolem dokola, on tam ma este antipich, ja myslim ze jemu to fungovat bude a mne ne :-D navic musis vymyslet umisteni ventilku. Ale takhke zevnitr se snad vleze i k pakam rizeni. Kazdopadne to ma pelikan, zadej stryckovi googlovi pelikan ventilek a ejhle. Ja to koupil tady na kramu, Turek je buh
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: FreeKec

Já bych na to vyříznul závit a zalepil ho do disku ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Dost dobrý Míro :hura: ;-) Co je to za skatepark?
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

To je torzo velkyho skateparku co bejval u sportovni haly, jako malej kluk na plastovejch koleckacich jsem si na zrovna tyhle U rampe mockrat nabil kostrc. Ted to, co zbylo, stoji na kraji stromovky hned vedle chatkovy ubytovny, kde cikani vari pernik.

Ale mame skatepark novej, celobeton :-D a tam je i bazen a vubec neni spatnej. Jen ho sjizdej 3 lety deti na kolobrndach, sice jsem tam nejaky vyrostky se skejtem zahlid, ale meli na starosti spis travu a aby jim ukazaly holky, nez aby jezdili.. Ten je zas mezi vltavou a majem co bejvaly kasarna
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Ty jó a já si právě říkal, že jsou mi ty překážky povědomé, jen ty grafity mátly 8o Tak kamaráde, já se přímo na této minirampě naučil nejvíc co jsem kdy uměl. A byl jsem i u vzrůstu skateparku u sportovky. Ten tam stavěli když jsem byl v Č.B. ve druháku. V prváku jsem jezdil na Senovážném u Stalina a vlastně díky Budějcím jsem začel pořádně diktovat na závodech. U nás jsem jezdil léta jen po ulicích a sem tam zajel do Prachatic :lol: Jsi mi vrátil úplně vzpomínky. Dnes už nejezdí nikdo a všechny skateparky jsou na tom stejně a všude postávají partičky o jakých píšeš.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak ja uz take domakavam auto.. uz chybi jen osvetleni a nastrojeni celeho stroje.. Docela se mi to uz libi..

Trochu z intose s bordelem

Obrázek

Obrázek
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Husty. To pamatuju, jak se jezdilo na senovaznym, tam byly schody k sose a ty vetsi borci si dovolili grindovat ty stvercaty velky "kvetinace" co tam byly asi 3 v rade... Ty blaho... To jsem chodil do skolky...


Ale prosimte, byl to Lenin. Na Sumave stal stejnej, ale Klema Gotwaldu.... Doba si zadala sve vzory. Dneska bys udelal sochu komu..?? :sad:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“