Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Pánové už jsem na to myslel včera, ale říkal jsem si, že to je zbytečné. Dneska už to za zbytečné nepovažuju. Takže:

Zanechte už prosím té debaty o ho.ně a omýlání těch samých argumentů nebo zneužiju svého moderátorského práva a zamknuto to tady a promažu to tady

Že jsou nějaké problémy s novým DSYSem už všichni víme, že se k tomu výrobce staví (dle mého názoru) víc než čelem a opraví co se opravit dá taky víme. Že je někdo na DSYS naštvanej víme. Že si může koupit jinej regl taky víme. Že ten novej regl bude na milion procent lepší a nikdy se nepose.e jak ten strašlivej DSYS, taky víme.....nenapadá mě už nic co bychom se nedozvěděli.
Tak už prosím zanechte té akademické debaty o ničem, která se už táhne asi 10 stránek.
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
eos
Častý přispěvatel
Příspěvky: 639
Registrován: 02.10.2011 0:00
Bydliště: Hořovice

Pokud někdo chce prodávat výrobky, které my budeme chtít kupovat a je schopen si z té omáčky vylovit sem-tam nějaké, alespoň statisticky uchopitelné informace, tak má ta diskuse cenu velkou. Pro spotřebitele v tom že se možná dočká pokroku u zboží o kterém mu stojí za to diskutovat, ale pro výrobce už celkem snadno vyčíslitelnou v souvislosti s náklady na vývoj, testování, průzkum trhu..
Že to Boříku osobně vidíš jinak je asi jen tím, že v tom nejspíš nejsi dostatečně naléhavě ekonomicky zainteresován. :wink:
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Nez se to tu zamkne tak bych se rad na neco zeptal borika nemyslim to nijak arogantne nebo sarkasticky jen me to zajima... priznavam ze tech poslednich 5stran sem necetl tak jestli to tam je tak se omlouvam....

Proc se ten regulator odpali nebo proste pretizi a odejde kdyz ma proudovou a tepelnou ochranu... k cemu tam tedy jsou? diiky za odpoved
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Franta
Nově příchozí
Příspěvky: 61
Registrován: 10.12.2009 0:00

Dobrá otázka,zajímavější bude" odpověd" obhájce
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Hmm,tak to jste mě chlapi nepotěšili.Já zrovna tento týden bádal proč se mi po půl hod vždy vypne motor a servo jde.MDD56 co mám mi začne 3*blikat dioda, jako že je přehřátej a ono to je zimou.To mám radost.Hned jsem psal do DSYS tak jsem zvědavý jak se k tomu vyjádří a jsem zvědavý názoru na motor.Mám Novak 55t ale občas tam dávám original 27t a udělá to stejně.To je hezké, mít regulátor jen na léto :lol:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

No kdyz ti ho v Dsysu preprogramujou tak uz pa funguje jak ma. Takze zas tak horky to nebude jak se zda. Tady se spis rozjela debata zastancu Dsysu a lidi zklamanejch novejma Dsysama. Ale neznamena to ze je to spatnej regl, je dobrej, jen ho to chce poslat na bezplatny preprogramovani.

Jinak se tohle tema uz asi uzavrelo....
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to jo.Díky moc.Já spokojený jsem taky,ale chci aby to jezdilo.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Proc se uzavrelo.... to je moje otazka tak hloupa ze nestoji za odpoved? :sad:
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Astala
Uživatel
Příspěvky: 217
Registrován: 01.12.2011 0:00
Bydliště: Cheb
Kontaktovat uživatele: WWW

To sem se taky jakoby ptal :tleskam: kazdopadne by me odpoved na tvoji otazku taky zajimala, ale Borik uz nam sem nenapise, jak napsal... :sad:
Uživatelský avatar
sosak
Nově příchozí
Příspěvky: 93
Registrován: 08.03.2010 0:00
Bydliště: Náchod
Kontaktovat uživatele: WWW

zkousel jste nekdo z dsysu sundat tu ochranou cirou smrstovacku a nalepit chladic? sem si rikal, ze kdyz by se to pak zalilo do tekute gumy, tak by mohlo byt co se tyka odolnosti vystarano!?
XRAY M18T
AXIAL SCX10 Honcho
GMADE GS01 KOMODO
Tamiya Stadium Blitzer
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

Ve vlákně o svém autě jsem nedávno psal ,jak jsem ho utopil i s reglem a že je regl vysušený a fachčí .Je to asi půl hodiny co jsem se vrátil z večerního ježdění po zahradě s tím že to zasmrdělo a nejede.Pod průhlednou bužírkou je vidět ,že regl "zahořel" :cry: Má to cenu ho posílat na opravu ,nebo rovnou objednat nový ??
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Bulwa: zkus napsat na Dsys a třeba ti dá slevu na koupi novýho :wink: Já jsem taky napsal když mě kdysi odešel régl a dal mě slevu-bylo to fajn :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Zalezi jestli to pujde opravit me tam shorelo jen neco a mel sem 200dobirku takze oprava levna a provedena rychle ale jestli shorelo neco viic jak ty mechanizmezecky cerny tak to asi neopraviii
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Bulwa píše:Ve vlákně o svém autě jsem nedávno psal ,jak jsem ho utopil i s reglem a že je regl vysušený a fachčí .Je to asi půl hodiny co jsem se vrátil z večerního ježdění po zahradě s tím že to zasmrdělo a nejede.Pod průhlednou bužírkou je vidět ,že regl "zahořel" :cry: Má to cenu ho posílat na opravu ,nebo rovnou objednat nový ??


asi bych opravil tu poslední větu " ,nebo rovnou objednat jiný "
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Bulwa
Častý přispěvatel
Příspěvky: 620
Registrován: 31.01.2010 0:00
Bydliště: Vřesina

S touhle myšlenkou jsem si ted taky pohrával.Ale vůbec nevím jaký,poněvadž jsem to až do teď neřešil ,když DSYS fungoval .

Zpět na „Pohony a regulátory“