Uživatelský avatar
Scorpion
Uživatel
Příspěvky: 306
Registrován: 09.11.2011 0:00

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Úžasné! Moc se těším na postup. Škoda, že ta opakovaná práce nejde ulehčit, ale výsledek bude stát určitě za tu dřinu :OK:
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

No nepotěšil jsi mě, ani jáááá tě nepotěším. :NO:
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Nevím, kam bych to dal, ale snad si sám nebudu nadávat, že to sem nepatří. Chtěl bych se vás zeptat, jestli někdo nevíte, jestli se tyto kulové čepy s průměrem koule 7 mm

Obrázek

dělají také oboustranné, jako tyto malé? Já jsem je nikde neobjevil, ale potřeboval bych je.

Obrázek Obrázek
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
řezník

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Jo Jo super model, ale co si budem nalhávat, všechno je to o penězích, o přístupu ke strojům a o volném čase... myslím, že tento model by zpracovala většina zkušených modelářů, ale ti to nezpracují, jelikož nesplňují ty tři faktory co jsem psal... z nichž je asi nevětší ty finance, co milane??? na kolik tě to hračka už vyšla?
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

:-( Tak to jsi šlápnul úplně vedle, :NO: protože to není o penězích. Mnozí z těch co si to všechno nemohou udělat doma, a kupují to, tam je to o penězích. :YOP: Já jenom kupuji materiál, a vkládám do toho hromadu času. O penězích by to bylo, kdybych si takový model chtěl koupit!?
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Kurva řezník už mně vážně sereš máš čtyři příspěvky a každým jsi jen někoho kritizoval a urážel tak neskutečně závistivého a hloupého člověka jsem dlouho neviděl doufám že už sem nebudeš psát. :-(
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Sorry Mílo ale poslední dobou se tu objevují nějaké podivuhodné existence :-D
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

řezník píše:Jo Jo super model, ale co si budem nalhávat, všechno je to o penězích, o přístupu ke strojům a o volném čase... myslím, že tento model by zpracovala většina zkušených modelářů, ale ti to nezpracují, jelikož nesplňují ty tři faktory co jsem psal... z nichž je asi nevětší ty finance, co milane??? na kolik tě to hračka už vyšla?

Řezníku v podstatě máš pravdu: U těch nešikovných, hloupých, neschopných a líných lidí je to opravdu jen o penězích, protože by se k takovému modelu nedostali jiným způsobem, než že si ho koupí. I z tou většinou zkušených modelářů se dá souhlasit - jen je problém najít tu většinu na prstech když moc, tak obou rukou.
S čím se dá souhlasit skoro bez výhrad, tak je to o tom volném čase. Ten je opravdu na to potřeba a je to to jediné, co při tak vysoké kvalitě nejde ošidit. Ale úplně stejně se dá kvalitně koukat na poskakující čutálisty v televizi a nebo chlemtat jeden škopek za druhým.
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Díky kluci, že jste za mě udělali to, co jsem chtěl hned po přečtení, ale nakonec jsem vychladl, a napsal tu mírnější verzi. ObrázekJe to neuvěřitelné, když sem přilítne nějaký takový, který třeba nedokáže ani složit papírovou vlaštovku, a začne posuzovat.Obrázek
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Kucí klídek :-) přeci by vás nevytočil nějakej řezník :-D :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
řezník

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

milane, ale netvrď mi, že ten materiál nic nestojí... no schválně, kolik jsi do toho investoval... s penězma jsem to možná netrfil, ale je to o tom čase a o tom, mít možnost přístupu k nějakéu stroji jako např. CNC atd... model je super, jen teda jestli mohu poprosit o to náklady, dík :)

Frenky copak? něco ti vadí? sere tě má úpřímnost? tak sorry, že tady u všech modelů nekývám hlavou, jak je to super, i když si myslím něco jiného... plno lidí to tady tak dělá... vychvaluje modely ostatních, přesto že ví, že stojí za hovno... pokud se mi něco nezdá, tak se o to podělím s ostatníma i s autorem modelu popřípadě mu poradit, co by měl zlepšit, od toho přeci toto forum je, nebo né???

nebo jestli mám :hura: tleskat na každý model, přesto že se mi nelíbí, tak sem vůbec nemusím chodit... je k zamyšlení :-p
Uživatelský avatar
Frenky
Častý přispěvatel
Příspěvky: 982
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Krnov

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Je jasné že nemusíš všechno chválit taky to nedělám ale já jsem už něco dokázal vyrobit a i když to třeba není nic extra tak jsem hrdý na to že jsem to dokázal a vím co to je za práci takže ji dokáži ocenit naopak ty jsi tady žádný model nepředvedl proto nemáš právo tady někoho kritizovat a jestli si myslíš že stačí mít jenom stroj tak jsi na omylu k tomu totiž potřebuješ spoustu znalostí zkušeností a hlavně umu vím o čem mluvím taky jsem už něco soustružil a frézoval a z toho že nevíš nebo nedokážeš odhadnout kolik to stojí soudím že jsi nikdy nic takového nestavěl a na tvojí otázku jestli sem nemáš psát tak ti odpovídám nepiš. :evil:
Uživatelský avatar
rotruck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 899
Registrován: 25.05.2009 0:00
Bydliště: MORAVA

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Nikdo po tobě nechce , aby ses jakkoli vyjadřoval .......... Každý model je úměrný určitým možnostem a tomu co se do něj investovalo ať už je to cokoli z výše uvedeného.
Pokud nepatřím do kategorie modelářů s určitým technickým zázemím , tak se nepouštím, ale ani neremcám do věcí které jsou o dvě třídy vejš a jen tiše valím bulvy a pokud chci pochválit , tak chválím ..........
RCTR - RC Truck Rally- Dakarky LIAZka a KAMAZel
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

Pěkná debata o hovně s pane řezníkem... moc pěkné

Každopádně Mílo obávám se, že ty oboustranné velké klouby budou problémo...
Uživatelský avatar
Mila198
Častý přispěvatel
Příspěvky: 630
Registrován: 17.02.2012 0:00
Bydliště: LIBEREC
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Milovo stroje ve velkém měřítku

:tleskam: Tak konečně příspěvek k tématu, i když ne příliš pozitivní, ale přesto ti Jaromíre děkuji. Tak už začínám pomalu pochybovat, že mi někdo s těma kulákama pomůže. :NO:
Miloš - ČUŘILL TEAM
http://www.rc-tanky.com

Nesnáším blbce, a navíc typu doktora Cvacha!

Zpět na „Trucky, zemědělská technika a vícenápravové stroje“