Uživatelský avatar
Habua
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 23.01.2009 0:00
Bydliště: České Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

4 Fanda 9
To že ti auto klesne na tlumičích není úplně špatně. Já osobně mám tlumiče G-made 90mm. Celkovej zdvih je cca 35mm, ale k pružení mi zbejvá cca 10mm, zbytek slouží k vysunutí kola dolu při přejezdu nerovností (Droop set up). Zítra na Borku předvedu. Auta pak vypadá mnohem líp, než když ho na tlumičích zvedneš o 5 cm. Není to přeci monster, ne? Navíc máš nízko těžiště a to se taky dost hodí.
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Habua-to chápu,když se koukneš na net,tak každý druhý Honcho má 120mm tlumiče,ale přejezdy s bočním náklonem to nedá-právě kvůli těžišti,proto jsem koukal po 93 a 100 mm tlumičích.Dneska pokecáme.
Tom-klidně jí vezmi,určitě se rád kouknu a Wolff taky :-)
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: FreeKec

čau klucí,nemáte někdo doma navíc naviják na prodej?Kdyžtak ho vezměte sebou dneska na orty.Dík
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

pánové, neměl by jste někdo zájem o rozestavěnej auťák z cc-01 podvozku? viz. http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... =66&t=4267

prodává ho kamarád, pokud by někdo chtěl jen něco, tak by jsme se mohli domluvit, já bych z toho taky vzal nějaký věci...
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Stepix píše:pánové, neměl by jste někdo zájem o rozestavěnej auťák z cc-01 podvozku? viz. http://www.forum.tamiyaforum.cz/viewtop ... =66&t=4267

prodává ho kamarád, pokud by někdo chtěl jen něco, tak by jsme se mohli domluvit, já bych z toho taky vzal nějaký věci...


No určitě by se mi něco šiklo a to momentálně C držáky ramen jestli víš co myslim, pak celý ty modrý klouby by se mi taky šikly i se šroubama. Tak se kdyžtak poptej a domluvili by jsme se. A co kastli tu by neprodal za nějakou slušnou cenu, že bych měl do čeho řezat a mohl bych zkusit toho wagona?
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

za ten komplet chce 5000,-
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Tak to je komplet auto ne? jako za 5000 tisíc se dají sehnat pojízdný.
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

ano za komplet, mam dojem ze rikal ze je to pojizdny, ale nedodelana kastle
Culy
Uživatel
Příspěvky: 127
Registrován: 21.03.2012 0:00
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

A kastli Pajera už asi nemá což?
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

tu ani neměl...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

panove tady jsem nasel odkaz na paraboly http://www.rc-auta.eu/zbozi/14846/Prida ... --1ks-.htm :CIAO:
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

kdyby ste si někdo objednával ty paraboly tak bych chtěl taky tak dejte vědět
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Stepix-dneska jsem byl v tom obchodu "Korálky" pro řetízek,a paní měla hroznej záchvat smíchu,prý už tam byl jeden chlap co to chtěl taky na autíčko.A prý si to bezpečně pamatuje,protože jiný chlapi než já a ty tam snad nikdy nebyli,chodí tam prý nakupovat jen ženský :-D
Tak snad něco málo napadne,at to sněhový řetězy otestujem ;-)
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:Stepix-dneska jsem byl v tom obchodu "Korálky" pro řetízek,a paní měla hroznej záchvat smíchu,prý už tam byl jeden chlap co to chtěl taky na autíčko.A prý si to bezpečně pamatuje,protože jiný chlapi než já a ty tam snad nikdy nebyli,chodí tam prý nakupovat jen ženský :-D
Tak snad něco málo napadne,at to sněhový řetězy otestujem ;-)

:-D a ty kráso, teď se stydím :-D koukni tady na foru, je tu spoustu fotek jak to kdo dělal... např. zde kola-a-pneu-f22/snehove-retezy-t8366.html

já osobně šel cestou nejmenšího odporu:
Obrázek
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Stepix-tak bud máš tak malý kola,nebo jsem koupil špatnej řetěz :-D Spíš to druhý...No cestou nejmenšího odporu je pro mne to provlíknout skrz ráfek a je to.Stejně to asi nebude moc fungovat,počítám že to bude kluzat ještě víc jak bez nich :-)
No kouknu na ten odkaz o výrobě,ale mám asi fakt moc drobnej řetízek(vyhodit ho škoda)takže to tak 12x provlíknu skrz disk,je tam 6 děr,do každé 2x,nakonci spojím.Nebude to moc"scale"ale funkční.

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“