Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Fanda 9 píše:Stepix-tak bud máš tak malý kola,nebo jsem koupil špatnej řetěz :-D Spíš to druhý...No cestou nejmenšího odporu je pro mne to provlíknout skrz ráfek a je to.Stejně to asi nebude moc fungovat,počítám že to bude kluzat ještě víc jak bez nich :-)
No kouknu na ten odkaz o výrobě,ale mám asi fakt moc drobnej řetízek(vyhodit ho škoda)takže to tak 12x provlíknu skrz disk,je tam 6 děr,do každé 2x,nakonci spojím.Nebude to moc"scale"ale funkční.

funkční jsou na ledu nebo ve vrstvě sněhu... jinak nevim. ja to dělal tak abych mohl všechny 4 řetězy během 10ti minut nandat nebo sundat... provlékání mezi paprsky musí bejt strašná babračka...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

to jo,to je babračka.Ale já takhle nazuju ty origo Axial pneu i diskama a budu to mít na furt,protože jinak budu mít sadu na Beadlockách-dneska dorazily :OK: ,jen pneu jsou ještě na cestě.
Takže jednoduše řečeno budu přehazovat jen celá kola.Ale i tak mám strach,že ten řetízek mám dost slabej,takže zaleze do vzorku,budu ho muset dát hustěji-budu to mít aspon místo závaží do kol :-D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Bifi13-a ostatní,budu asi objednávat něco z toho shopu jak mají ty paraboly rc-auta.eu,tak kdyby jste někdo něco chtěl můžem se"svézt" na poštovným,tuším že chtějí 79,- + 21,- balné,a já potřebuju taky jen drobnost...
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Fanda-9 vem mi dva ty reflektory jak je sem postnul Wolfík díky o poštovný se šábneme. :tleskam:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Chachááá. Tak už dorazil i k nám - Ježíšek a že mu to trvalo!!! Objednával jsem 4.12.!!! Ale radost udělal...
Přílohy
ježíšek01.JPG
ježíšek01.JPG (52.77 KiB) Zobrazeno 1710 x
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

fanda 9 prosim vzal bych ty reflektory 4 kusy pak se vyrovname dik to poschlmartin nebudes ty baterky prodavat ja bych jednu potreboval ;-) :OK:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Potřebuju všechny - hamty hamty ať mam víc než tamty...

To víš já a dva synkové na trase to už něco papá...
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

Ty reflektory myšleny tyto,že jo?!Bez mřížky,jen paraboly...
http://www.rc-auta.eu/zbozi/14846/Prida ... --1ks-.htm
Uživatelský avatar
Bifi13
Častý přispěvatel
Příspěvky: 556
Registrován: 25.10.2009 0:00
Bydliště: Rudolfov City
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

JJ to sou ony a mluvím i za Wolfíka
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

jj to jsou presne ony a uz jsi objednal? :tleskam: :OK: a fando jaky jsi si objednal gumy nejaky pekny?je treba ty auta trochu vyladit at to neni tuctovka :OK:
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: FreeKec

Pánové, dostal jsem nabídku na šnorchly, zřejmě to bude asi spíš pro Pajeráky ale užití se meze nekladou... jsou v nabídce 2ks, podle mě pěkně udělané vč mřížky do nasávače viz fotky. Chce 200,- za kus, což myslím pěkná cena na to že jinde stojí šnorchl sic jinej 500,-. Materiál je nějaký plast poměrně trdý.

Nabízím nejdřív tady :-) tak mi kdyžtak dejte vědět.

Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

podle barvy by to mohl byt tmel miliput a ten kdyz vytvrdne tak se da pekne brousit ja z nej mam fendry a zrcatka drzi docela pekne :OK: ;-) je to pekna cista prace :OK:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Vypadá tak (jako milliput) hezká práce, ale zrcátka z něho??? Ty jsem úspěšně rozsekal během chvilky. Ale ani z PSH nic nevydrží. Dokonce ani klasickej plast - ty se jediné nerozbijou, ale zase se po každém výletu urvou... A není to špatným připevněním - je to spíše jízdním stylem :roll:
Každopádně milliput do peckového stavu zbrousit je taktéž pěkná pakárna.....

Jo a ještě detajl - to máš fendry na autě??? Bylo by to scale a možná i prča, ale kde bys přirážel ke břehu??? Na druhou stranu - vody není nikdy dost - dokud elektronika nesmrdí...
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

ja mam zrcatka jinak vetsinou kovovy a jsou sklapeci http://javk.rajce.idnes.cz/axial_defend ... 012586.jpg takze me se akorat porad povolujou jinak drzi ;-) fendry jsou nadkoli na blatniku ;-)
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: FreeKec

wolff-objednám o víkendu,řádně ještě rozmyslí co je třeba.Jinak pneu dnes dorazily IROK INTERCO 1.9,mají 118mm půměr,a o 9mm širší,vypadají monstrozně a podle zahraničních for super recenze,taky dnes doarzily kloubky,koupil jsem trubičky,takže budu dělat podvozek.A bude nový nárazník předek i zadek,světelná rampa o Prolinu...takže snad už jak tuctovka vypadat nebude :OK:
Jen to nestíhám o víkendu,takže to ještě odjedu a příští týden vždy po práci udělám něco...

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“