Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Este jedna otazocka. Kde najdem meshes k stiahnutemu modu cez WS :-p
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Je to specialny zluceny format XML s popisom materialov a vlastnym 3D modelom. Nie je to rozdelitelne a nie je to natiahnutelne do nicoho. Nepodarilo sa mi tie modely ziskat ani cez Ripper DX :sad:
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Je to specialny zluceny format XML s popisom materialov a vlastnym 3D modelom. Nie je to rozdelitelne a nie je to natiahnutelne do nicoho. Nepodarilo sa mi tie modely ziskat ani cez Ripper DX :sad:

Odstraněno Pathologem
Naposledy upravil(a) Patholog dne 29.11.2015 20:15, celkem upraveno 2 x.
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Mne to neslo. Skoncilo to v Errore pri spustani ST s RDX na pozadi.
EDIT :
Tak sa mi to nakoniec podarilo. Mam ale Max 2013, takze subor 3dr neotvorim a .OBJ mi to nenatiahne, vraj nestaci pamat.
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 píše:Mne to neslo. Skoncilo to v Errore pri spustani ST s RDX na pozadi.
EDIT :
Tak sa mi to nakoniec podarilo. Mam ale Max 2013, takze subor 3dr neotvorim a .OBJ mi to nenatiahne, vraj nestaci pamat.


Tak mi to zabal a pošli na nějaký server ja to vypreparuju
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Sorry za OT:
8o No kolegové.
Nic proti vaši šikovnosti,ale takhle veřejně tady psát o nějakém SW co naklonuje něčí práci někam jinam.
Nevím jestli děláte dobře.
Vleze sem nějaký šťoura z nějaké inštituce a máte problém s autorským právem tvůrce modelu a případně hry.
Sosáte a klonujete modely vozu i z jiných her a simulátoru.
To není dobré. :NO: :NO:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

To co som ripol je na pokus model Terrna, na ktorom pracujem. Preto nema vyznam to niekde posielat. Bol to iba experiment na studijne ucely.
Uživatelský avatar
Patholog
Uživatel
Příspěvky: 274
Registrován: 27.05.2015 19:28
Bydliště: Ostrava

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

MAXi - beru na vědomí.
Avšak pochybuji o autorských právech některých modelů.
V mém případě si zádám o použití k vlastním účelům a tvůrce modelu uvádím.
A to co mám doma nemusí nikoho zajímat, těžko by na mne sháněl adresu ;)
Apropo tím že si workshop upraví model dle svého je také zásah do "práv tvůrce" a nikde OOVEE nemá
psáno že bude model konvertovat do nějakého formátu a také jim to nikdo nepovolil.
Uživatelský avatar
Max
Píšu hodně
Příspěvky: 1445
Registrován: 16.10.2011 0:00

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

To co jsem psal bylo pro všechny modery (jak map na ukradeném SW tak modelu vozu a nejen na tomto vláknu zde ) ne jen na tebe " Patholog ". :mrgreen:
Ale diky za reakci. :wink:

Máš pravdu o tom co máš ty a i ostatní doma pro svoji potřebu to nikoho zajímat nebude a to co si řeší "OOVEE" to je jich věc a pokud půjde někdy do tuhého tak ať si to zaplatí oni a ti mají určitě spoustu peněz na hádaní,rozepře a soudy.
Podívej se jen na tu drobnost jak zacházejí s otcem - tvůrcem tohoto simulátoru.Co pak dělají,vyberou peníze a jaká je kvalita jejich práce která je vidět v každém update SW. :NO:
Max_bojovník silnic.

CC-01- verze 8x8. :OK:
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Ahoj všem,

zkoušel jsem jeden mod z WS a hra se mi kousla (původně tam byly jen certifikovaný mody a T815 S3). Tak jsem hru pak nainstaloval znova (po vyčištění appdata a c-cleanerem) nejdříve ze Steamu a když to nepomohlo tak z DVD (krabicovka). Hra funguje, ale nejsou stáhnout ani certifikovaný mody. Napíše to: příprava ke stažení (vpravo nahoře vedle mapy) a ani za půl hodiny se nic nestane :-( Nemaže se ještě někde něco teď po novu (co je WS)? Díky za případné nápady.

Jaryn

P.S: veliká škoda je, že auta jako T815, T148, T813 nejsou zařazený v certifikovaných. Pak člověk zkouší co je novýho a stáhne srač.. co rozes..e celou hru. Ten mod měl číselný název.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

jaryn: Zkus pak jeste restartovat steam, restartovat hru ( po procisteni ) a na steamu dat overit " integritu souboru" - nebo jak to tam je ( das na hru pravym, vlastnisti ... ) ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
jaryn
Uživatel
Příspěvky: 197
Registrován: 02.02.2014 0:53

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

FOR ZIDON155 Děkuji, zabralo to. Hra funguje :-) Z editoru už budu stahovat pouze a jenom Tatrovky (až se tam objeví) tady od Vás a kolegů. Díky moc Jaryn
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Niekedy je prinosom stiahnut aj cosi ine - clovek sa cosi nauci - napr. volant na Terrne sa toci iba na zaklade T150K...
Vcera vecer som sa na nom snazil pretexturovat interier kabiny, velmi sa mi ale nedarilo. Budem to musiet skusit este raz, s aktualnym vytvorom totiz nie som na 100% spokojny. Asi budem musiet urobit to, co som nechcel - cely interier unwrapnut a malovat plochu po ploche, do coho sa mi vobec ale vobec nechce.
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Ta mapa Ruská tajga je masakr :-) už to hraju několik dní a když už to mám konečně vše odkryté a odemknuté garáže tak se mi začala převracet auta co jela zachránit jiná auta bez nafty nebo poničená (asi moji unavou) takže další dva dny vyprošťování :-D Ale už konečně vezu krátký klády aspoň.Škoda že tam není víc zkratek jako ta jedna na skále které by to zkrátily výrazněji (ale byly více nebezpečné). Ještě že je tam to zkrácení přes splav jinak si neumím představit jet tu celou dlouhou trasu zpátky prázdnej :-D Mapa asi ideální pro multiplayer protože se to nedá přejet bez dotankování takže s sebou tahám cisterny.
Dá se nějak opravit ten panelový mostek? Stačí jednou přejet a je to v háji:-D
Je ještě nějaká jiné mapa takhle dobrá?

Obrázek
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

rogerer píše:Ta mapa Ruská tajga je masakr :-) už to hraju několik dní a když už to mám konečně vše odkryté a odemknuté garáže tak se mi začala převracet auta co jela zachránit jiná auta bez nafty nebo poničená (asi moji unavou) takže další dva dny vyprošťování :-D Ale už konečně vezu krátký klády aspoň.Škoda že tam není víc zkratek jako ta jedna na skále které by to zkrátily výrazněji (ale byly více nebezpečné). Ještě že je tam to zkrácení přes splav jinak si neumím představit jet tu celou dlouhou trasu zpátky prázdnej :-D Mapa asi ideální pro multiplayer protože se to nedá přejet bez dotankování takže s sebou tahám cisterny.
Dá se nějak opravit ten panelový mostek? Stačí jednou přejet a je to v háji:-D
Je ještě nějaká jiné mapa takhle dobrá?


Jestli můžu doporučit tak jezdit v konvoji po částech já jedu třeba osum aut s krátkýma kládama a cisterna.

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“