Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

já mám Wolffa :-D Ne vážně,tohle bych nedal.Já se spokojím s tím mým bastlením a když něco potřebuju tak poprosím Jihočeského Jurdu (Wolffa),na elektro Honzu,atd Zkrátka každý umí něco.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... kazdy umi neco jen fanda je zprostredkovatel :-D

co kecas nedal. mam to krivy, nedokopu se pokazdy si to upnout kdyz to rezu a pilku si kupovat nechci budou za ni 2 tlumice :-D. a stejne z toho mam radost. horsi je to premejsleni u toho, kdyt to vymyslis a nameris tak to vodsejpa... udelej tu rolbu, to ti pude dobre. uvidis, neni to za takovy peklo. ale casove narocny a pulku, spis vic, do toho stejne jen tak cumis :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

...vedu polemiku - levostranny nebo pravostranny rizeni? zatim to mam unisex ale brzicko bude treba urcit, zda to bude ostrovni kralovna nebo mrdka vojeta nejakyma frantikama, stocena o 300 tis a dojezdena mistnima... Skritkama...
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

:NO: jednoznačne lavostranné a mrdka to byť nemusí, môže to byť leštenka z nemecka, záleží na tebe

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Range Rover Classic

No, ono udělat pěknou ojetinu je daleko těžší než leštěnku, ale výsledek je pak lepší, záleží na co si troufáš ;-)
bflmpsvz
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

Když udělá britský žlutý spz tak může bejt pravostranný :-) bylo by to originální :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

UK verze,jiná volba není :OK: Dobře víš,že jsem tam jako doma,a ty nejvíc off verze a nejotlučenější kousky jsou origo s pravým řízením.Jak zmínil kolega,levostranou pouze jako vývozní leštěnku.Takže volant vpravo Miroslave.
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

jj ma pravdu :-D :-D predsedo :-p
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

... je rozhodnuto.

ovsem zadni delena sedacka je pomerem 40:60 a bojim se, ze bude tak ci onak v souvislosti s rizenim, stejne tak nadrz. musim pokoumat fotky.
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

a pokud budeš dělat angl verzi tak nezapomen otočit stěrače :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

Zda se mi to a nebo maji zadni lemy divnej vykroj?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

drobet krivy to je, ale nemaj bejt kulaty - od horejska se to k zadku svazuje takhle, meril jsem to jako blbec jakou dobu tak snad je to tak.. leva strana je celkem ok, na pravy je pod klikou takovej hrb to musim trochu dokitovat ale je to tak milimetrik dva - google najde nakres auta, cihni, je to vselijaky jenom ne pulkruh
Uživatelský avatar
Woyta
Píšu hodně
Příspěvky: 1062
Registrován: 06.11.2013 21:28
Bydliště: Hořice

Re: Range Rover Classic

U tech nejstarsich vypadal divne ale nebyl tak do spicky jak to vypada na fotce.

Pripadne novejsi rocniky uz mely vykus trochu zplosteny.
Obrázek
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

to je dobrej"papamobil"na tý fotce :-D ,taková výloha. Míra ty blatníky stejně dotvaruje provozem,až to bude kutálet a dřít po boku,že jo?!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

...jo, nahore v tom oblouku to moje vypada trochu jako klitoris. to musim este dotvarovat, pravda. nahore zbrousim dole prikituju a uvidime kdy to upadne.

Frantiku, bojim se ze nebude mozne jezdit s tolika hodinama prace tak jako s rubiconem. to ukazi az schopnosti auta a kola podbehy moc nevytvarujou protoze jsem se musel vzdat zalejzani kol do podbehu. na papirovy kastli to funovalo ale bylo by to suverenne 1:8 nebo este vetsi a to bych s vama jezdil jak vetsi tatka. takze sme troch 'high lift' a tam se kola do podbehu nedeji :-(

aaaale tuhle kapitolu vyresi kopice penez za scale napravy od slika a kazdopadne spravne uzke, mensi gumy a ejhle kastle muze dolu a ejhle kola lezou do ppdbehu a je to jak seriovka uuuuuiii ou jee

dneska vecer snad mirne pokocim s interierem chci se uz vrhnout na tu VITRINU :-D

Zpět na „SCX10“