Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Pokud šasí naladíš na větší rychlost, tak musí mít tvrdší pružení i tlumení, jinak by se to převracelo a na lezení zase potřebuješ měkčí zavěšení. Jako kompromis se mi to zdá jako dobrý set-up. A tady je video, kde to už tolik neskáče. :wink: http://www.youtube.com/watch?v=PuxTPj09FOw&hl=cs
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

SCX jako BAJA truck,hmm zajímavý.By mě zajímalo jestli podvozek vydrží takovej motor.
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

měl by, sem měl taky nějáký takový na Ax 10 a přežil to.
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Zdravim panove. Tam mam postaveno a po prvni jizde mam nasledujici poznatky.
1. Vubec ale vubec se tomu nechce zatacet, zrejme vinou zamcenejch difu. Vychylka kol je na maximu (servo by si jeste dalo rict) a chudak guma se jakoby smejka anebo zvejka, jak ji to chce furt vytlacovat do primyho smeru a ne do zvolene zatacky. Takze do prudsi zatacky furt dopredu dozadu dopredu dozadu, nez se clovek vytoci.
2. Vim, ze to je spis na crawleni, ale jezdi to neeeeskutecne pomalu. S motorem 45T uplnej snek. Na druhou stranu jezdi pekne scalove plynule. Takze vymena spur gearu me nemine.
3. Rado se to preklapi v prudsim kopci na zada i se zavazima v prednich kolech vinou baterie v zadni casti. Dnes poputuje do predu na krabicku s prijimacem. Na rccravler je peknej navod, jak na to.
4. Ze stavebnice me zbyla hromada dilu, pritom na sasi nic nechybi. To je jen detail, ale dali tam toho opravdu nejak moc.

Jinac to vypada bytelne a moc pekne. Ale preci jen jsem ze zacatku kapku rozcarovan :wink:

Takze doladit boudicku a svetla a uvidi se.
Uživatelský avatar
Flare
Uživatel
Příspěvky: 261
Registrován: 27.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 10
Kontaktovat uživatele: WWW

Baterka musí dolů, budu ji věšet na úroveň spodku převodovky rozdělenou na 2x 3 články po stranách. Rychlost je super, osobně jsem motor 600 ECO zpomalil ještě převodovkou 4:1 ... závaží v každém kole 80g a je to vyvážené ... zatáčení moc lepší nebude, nutnost je u zamčených difů jezdit tam, kde si kolo může hrábnout / štěrk, písek, hlína.
/Flare

1:10 Tatra 813 Kolos 8x8 RCTT
1:1 Toyota Land Cruiser 150
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Někdo o svátcích maloval vajíčka a já se konečně pustil do kastle. Není to sice žádná scale karoserie, ale v mezích možností jsem se s tím snažil vypořádat. Fotky jsem přidal do albumu http://worlusho.rajce.idnes.cz/rajce_SCX_I/#album
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Worlusho píše:Někdo o svátcích maloval vajíčka a já se konečně pustil do kastle. Není to sice žádná scale karoserie, ale v mezích možností jsem se s tím snažil vypořádat. Fotky jsem přidal do albumu http://worlusho.rajce.idnes.cz/rajce_SCX_I/#album
vypadá to výborně :D
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Jo vipadá to dobře.A kastle je od hpi??????? :?: :?:
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

sistri píše:Jo vipadá to dobře.A kastle je od hpi??????? :?: :?:


Kastle je od HPI http://www.hpiracing.com/products/en/7194/
Délka 475mm, šíře předek 200mm, zadek 215mm, rozvor 305mm
Nárazníky Losi
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Tak jsem dnes byl testovat v Bohnicích a udělal jsem video, jelikož mi tam momentálně upravují zvukovou stopu, tak to může být bez zvuku. :oops: autorská práva :wink: http://www.youtube.com/watch?v=5tCKb61wBoA
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
Mutant
Častý přispěvatel
Příspěvky: 566
Registrován: 05.02.2009 0:00

Moc pekne ti to jezdi! I pocasko`s chytnul a kameny akorat na scale jezdeni. Velka pochvala! Zda se, ze to bude dobrej podvozek, jen koukam, ze ti to taky 2x nezataci, to uz je asi ta dan za diffy...Priserna hudba u toho hraje. Peace
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Jasně při jízdě to vypadá dobře
Uživatelský avatar
Worlusho
Uživatel
Příspěvky: 469
Registrován: 20.02.2009 0:00
Bydliště: Praha 8

Hudbu jsem moc neřešil, to přiznávám, původní zvuková stopa byla Metallica. Systém jakým je u těhle aut řešeno řízení odporuje všem pravidlům geometrie pro vedení stopy, nadruhou stranu, to zase nejsou auta na cvičiště. A výsledný průměr zatáčení není v poměru měřítka až tak mimo.
Martin
Axial Ax 10 ARTR, Axial CSX 10, Xray XB4 Rally , xray XB4"15
Sanwa
foto na rajčeti worlusho
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

:wink: No ale může být. :wink:
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

mě se to zatáčení zdá dostatečný :D

Zpět na „SCX10“