Uživatelský avatar
Juraj P
Nově příchozí
Příspěvky: 81
Registrován: 19.04.2015 16:17
Bydliště: Košice - Terasa

Re: DeF90 by VíťasK

Super farba.
Chevy Stepside Axial, Axial Wraith 1.9, D90 mex, Ford Bronco trx4.
Uživatelský avatar
Chazzy93
Uživatel
Příspěvky: 411
Registrován: 06.06.2015 19:18
Bydliště: jižně od Brna

Re: DeF90 by VíťasK

Ahoj, ty první disky mám, mají plusový offset, ale přesně jaký, to nevím. I s pneu šířka činí nějakých 235mm a hmotnost ti taky neřeknu, protože se mi nechtějí sundávat z nápravy :-D a pneu se mi už vůbec nechce sundávat. Ale tak odhadem bych řekl 100-150g, ale to jen tak střílím od boku... Jinak barvička pěkná.
Martin Haas
Tatra 805 valník, 1:10
Mercedes-Benz Unimog 1:10
Ford F-250 Super Duty Cab
Zbytky podvozku CC-01
http://kenny666.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: DeF90 by VíťasK

:-D wow to je barvicka

Ja barvam fandim, bily cerny sedy to je bez fantazie. Vybrat barvu znaci zodpovednost :FINE: ale tahle je fakt divoka... To abys to podporil nejakym soutezackym polepem abys to trochu oduvodnil :FINE:
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Sem rád že se líbí, vybrat barvu byl asi nejtěžší úkol, najít něco co není všední tak snad se povedlo, a myslím si, že s černými doplňky by to mohlo i hezky ladit. Nad polepy jsem zatím neuvažoval, ale asi by to nevypadalo špatně, akorát najít ten správný motiv :-( který by to hezky doplnil :CIAO:

Chazzy93: Díky za odhad a za info, potřeboval bych více méně s nulovým ofsetem, kvůli rejdu ve předu, už teď je tam mezírka, že by komár koule neprotáhl :-D :-D
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Tak včera večer jsem dokončil kastli :tleskam: , barva hezky ztmavla po vrchním bezbarvém laku + první foto bylo pod lampou a čerstvě po laku, tak pro to tak zářila, teď to je :OK: !
Obrázek

Obrázek

Teď jen nabít baterky a zítra se uvidíme na Ještědu !

Zatím kolegové :-D
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Tak auto Ještěd přežilo :tleskam:

Po cestě na vrchol ... :OK:
Obrázek

po příjezdu domů ... sluší mu to či co :-D
Obrázek


Poslední krok bude nějáké to osvětlení :OK:
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: DeF90 by VíťasK

Krásné auto,jen mi k němu nesedí ten přední nárazník.
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Děkuji :) , vím že to není zrovna nárazník na DeFa, mam rozpracovaný další narazník který snad bude lepší, chtěl bych něco neokoukaného co moc lidí nemá :-(
Uživatelský avatar
Milan3528
Píšu hodně
Příspěvky: 1063
Registrován: 05.05.2015 18:54
Bydliště: Cvrčovice-Pohořelice

Re: DeF90 by VíťasK

VíťasK píše:Děkuji :) , vím že to není zrovna nárazník na DeFa, mam rozpracovaný další narazník který snad bude lepší, chtěl bych něco neokoukaného co moc lidí nemá :-(


Vyprdni se na neokoukané a dej tam klasiku.U Defa nic zvláštního nevymyslíš.A když ano,tak to prostě nebude ono.Je to prostě scale.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: DeF90 by VíťasK

Jako mě se to líbí moc chlape, ta koncepce nárazníku je dobrá a líbivá, akorát moc čumí dopředu a ten nos je zbytečně veliký a daleký ;-) Za mě jsem hlavně ujetý na tu barvu, ta se ti povedla moc :FINE:
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Ten nárazník je pro mě věda prostě, chci něco ne moc všedního i kdyby to nemělo být zrovna scale.

S barvou sem ani tak popravdě moc nepočítal že z toho vyleze taková pěkná, když to bylo jen lakem tak byla svítivá, ale tohle je prostě dle mých představ :-D

Jsem rád že se líbí, motivuje mě to k další práci :-D a doufám že brzy představím novej nárazníček, trochu více scale a nevšední :OK: a třeba i trochu toho osvětlení :OK:
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: DeF90 by VíťasK

pozri si naraznik, co mali Mexiny:
Obrázek
podla mna bude sediet, videl som uz aj zeriavy na nakladanie sudov na prednych naraznikoch a toto sluzi model nech neda "papulak" dolekopcom plus ine vyhody. jedine co ja mozem vytknut je, ze chcem vidiet finalnu, cize komplet hotovu verziu, krasnu cistu :OK:
A vsetkym "scale"defenderistom, dajte si niekde zraz a som zvedavy kto bude mat ci model doma, lebo su jak vajce k vajcu 8o :-D
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Tak se našel kousek času na to osvětlení :tleskam:
Obrázek

Nic moc kvalita ale svítí hezky :OK: , až z toho mám radost :-D
Obrázek

Akorát teď laboruji nad tím jak udělat kontakty, abych pořád nemusel rozpojovat kablík od světel :-( , a další jak k tomu přidat osvětlení z parabol na nárazníku :-( , nebo všichni co máte osvětlení kablíky rozpojujete ? :o

Hezký večer :)
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: DeF90 by VíťasK

Já to mám tak, že mám jeden okruh světel do nárazníků a přes konektor k němu připojuji světla, co jsou na kastli. Kabel mám tak akorát dlouhej, abych mohl vyměnit baterku bez rozpojování světel. No a když se v tom vrtám - sundávám kastli úplně, tak kabel rozpojím. Jinak koukni na Tacomu, PitaW tam spešl konektor na připojování světel dělal.
Uživatelský avatar
VíťasK
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 13.07.2015 20:51
Bydliště: Liberec

Re: DeF90 by VíťasK

Asi nějáký takový kontakty viz PitaW spáchám,když budě chuť a čas. Jen mě zajímalo jak to mají řešení ostatní, takže dík za reakci :OK:

Zpět na „Scale projekty“