Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

kdyby alespoň zdrhala...., jezdil jsem na hromadě dříví a když se hrnula zpět ke mě koukám jak je krásně rozčapnutá, říkám si hmmm jak má kola do áčka tak jí to i sluší.... jak ji vemu do ruky tak čumim jak péro.... rozlomená náprava :sad: :sad:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

když už mám tedy podvozek hotový, dal jsem se do práce na karoserii. Konkrétně na korbě. Chtěl jsem celou podlahu posadit uplně dolůůůůů, dát pryč dveře a půjde tam jen síť

zatím jen hrubý tvar

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

Vypada to velmi zajimave 8)
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

hmm, až na ty tlumiče... ty teda moc pěkný nejsou...
bflmpsvz
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

leda že bych žlutou nalakoval, ale nevím zda by se mi to neoloupalo :?
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Vršky tlumičů jsou problém,ale jde to vyřešit šikmým uložením,jako jsem to udělal na burbanu.Stačí i kratší.Ony tlumiče co používáme jsou dost široký a bylo by nejlepší je napáskovat do blatníků.


Na crawleru jsem našel krásnou korbu na prodej za cca 75 doláčů.

Obrázek
Uživatelský avatar
Majlo
Častý přispěvatel
Příspěvky: 619
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Hradec Králové

pajiki píše:leda že bych žlutou nalakoval, ale nevím zda by se mi to neoloupalo :?
Ja bych ty tlumice nechal vypada to vic jako off road
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

no jo, ale ta korba je dělaná na origo výšku kastle a uložení tlumičů je stopro pod tím. Ještě právě přemýšlím jestli to řešit " dvojtou podlahou, nebo změnit uložení..... Položil jsem celou kastli právě o 10 mm dolu a chci mít podlahu co nejmíže. Ještě nevím, je to se mnou jak na houpačce, stejně se to ještě 5x změní.... :oops:

Majlo: přemýšlím buď černá nebo stříbrná
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

teď nevím jestli jsem to pochopil dobře...šikmé uložení není myšleno že to od rámu rozšířím, ale že je posunu dopředu nebo dozadu po rámu?
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Podivej se jak to ma Petr na burbanovi. Sikmo znamena ze pri zadnim pohledu je ma nahore uchyceny smerem ke stredu ramu. Vlastne skoro uprostred.

Ale mozna by stacilo kdybys tam dal nejaky distance pod ty horni drzaky tlumicu, tim je dostal vic do strany a udelal na ty korbe podbehy a myslim, ze by to bylo dobry, presne jako ten obrazek.
Obrázek
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Jak pise Mike, nejjednodussi by to asi bylo schovat do podbehu, jinak to vypada ale pekne.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

nejhorší je že jsem nedělní Draháň ani nejel. Nevím co se stalo s regulátorem :cry: :cry: :cry: na místě jsem zapnul a dsys nedělal to své píp píp, píp píp....... nevěděl jsem co s tím tak jsem šel jen jako doprovod....Doma jsem si postavil toyotu na stůl a udělal to samé co ráno.... jen zapnul vypínač a z reglu se zajiskřilo a vyšlehl plamen :cry: :cry: .... překontroloval jsem kontakty, kabely, jestli něco někde obráceně nebo já nevim a vše zapojeno správně:cry: :cry: . Vytrhal jsem konektory ze všeho a zase pospojoval a zase regl kouř :cry: :cry: no tak jsem to vypnul a zapnul a regl se začal klasicky přihlašovat......no a nejde zpátečka...... Bože nevím co jsem posral.... nikde není žádný skrat, šlehnutí otočenýho něco....prostě nevím
Musím koupit nového regla :cry: :cry:
sevntysiksforevr
Uživatelský avatar
Kuba93
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2299
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ty jo, to je nadeleni.. Nechces jim to zkusit dat do servisu, treba to byla naka skryta vyrobni vada.. :wink:
RC4x4-Shop(.)CZ
Ford F150 Raptor Custom Project
CC-01 Jeep Wrangler YJ
CC-01 Isuzu Amigo
TA-02 Ford F150 Trophy
TA-01 VW Race Touareg
TL-01 Celica+911GT3+Focus+M3
Fotky a videa - kubamynar.rajce.idnes(.)cz youtube(.)com/user/kubamynar
Uživatelský avatar
pajiki
Uživatel
Příspěvky: 351
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: šiškof

ani jsem neměl ještě chuť to nějak řešit. Je to ta starší 36ka.... už bez záruky tak musím kouknout jaký tam maj podmínky a tak.....

Stejně jsem to zakřiknul tím, že jsem toyotě řekl, že dostane jinej a tento půjde do rovera :cry:
sevntysiksforevr
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Kuba93 píše:Ty jo, to je nadeleni.. Nechces jim to zkusit dat do servisu, treba to byla naka skryta vyrobni vada.. :wink:

Nebo kurvítko. :-D

Zpět na „High Lift“