Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Leprasol píše:tak u mně je favorit tahle, jenom teda bez toho group a možná, možná by bylo dobrý to písmo trošku zmenšit vertikálně...příde mi to trošku moc protažený do vejšky...ale fakt jenom trošku
Obrázek


S tím Defíkem vypadá fakt lépe.
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak je tu dalsi varka pozmenovacich navrhu Smile Jeden dle vcerejsiho napadu Deekaye a dalsi dle vas ostatnich kde jste chteli zmensit o malinko vysku pisma. Tim se mi ale zdalo, ze vzniklo nad a pod textem moc prazdneho mista, tak jsem zkusil zmensit vysku celeho podkladu. Jeste by se pismo mohlo trochu zformovat kdyby se pouzil napis RC EXPEDITION misto RC EXPEDITIONS, takze to je posledni nahled :wink: Jeste me napadlo, ze kdybyste to opravdu chteli nechat delat rezanou technikou, tak by se musela silueta Defika cela zakryt barvou (byla by bez svetel a skel protoze pro ploter by to asi bylo moc jemny) a pismo bysme mohli vybrat nejaky s plynulejsima tvarama bez vystupku. Jooo ta grafika... :D :D :D
ObrázekObrázek
ObrázekObrázek
Naposledy upravil(a) LUB dne 08.06.2009 18:21, celkem upraveno 3 x.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Asi nej se mi zdá první a třetí.
Jelikož to chceme fakt malý,jak psal Dan cca 15-20mm na dýlku,tak přichází v úvahu jen tisk.
Uživatelský avatar
Leprasol
RC Bůh
Příspěvky: 1456
Registrován: 25.11.2008 0:00
Bydliště: u Kolína
Kontaktovat uživatele: WWW

hmm...to zmenšený písmo nevypadá tak dobře jak sem si myslel, čili sem pro třetí vobrázek...
**Honza**
**Original since 1981**
**#RTRCZ team driver**
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak podle me jsou tito dva favořiti :D Ten prvni navrh z predchoziho prispevku jsem taky skrouhnul o nejaky to prebytecny mistecko. Jinak kdyz jsem delal KV samolepky na dvere modelu, tak jsem dosel k rozmerum 30mm na vysku a neco kolem 50mm na sirku coz se ted upravou trosku zmeni. Mensi pak byly samolepky moc titerne a neodpovidaly na oko meritku 1/10. Na aute to pak vypadalo takto http://reddevil.rajce.idnes.cz/expediceKV_25.4.2009/#IMG_6941.JPG Ale velikost zalezi na kazdem jak mu to prijde "tak akorat" :wink: Ale asi to nemá byt az tak urcene na dvere, ale treba na záď, nebo okno auta jako treba samolepka sponzora jestli to dobre chapu, nebo? :P
ObrázekObrázek
Návrh 1 - větší rozměr
Návrh 2 - větší rozměr
Naposledy upravil(a) LUB dne 08.06.2009 19:24, celkem upraveno 1 x.
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Me se libi navrh jedna :)
Ale dvojku zkousnu taky.
Co se veliksoti tyka, nechci to mit prave na defovi pres celky dvere ale jen nekam zboku na zadni okno, proto malou. A proto sem navrhovalk vic velikosti, at si to kazdej nalepi kam chce.
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

Nešel by tam dát třeba Hilux nebo Pajero :)
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

gyzmo777 píše:Nešel by tam dát třeba Hilux nebo Pajero :)


NE :D
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
LordVerdox
Uživatel
Příspěvky: 222
Registrován: 10.04.2009 0:00
Bydliště: Frýdek-Místek

taky bych byl pro pajero ale i ten defík ja hezký
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Defíka jo?.. Jéé Brát by byl hezčí :-D :-D :-D
1/1 Defíka si koupí každej holotrk a pak hurá do terénu, ale Brata předělat, aby něco přejel, to je prve to pravý.. :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Sali
Uživatel
Příspěvky: 201
Registrován: 16.04.2009 0:00
Bydliště: Olomouc-Žilina

Souhlas s Leprasolem,RC Expeditions s Defikem a bez toho group,to by byla parada. :) Beru si jich dvacet,pokud to budete nekdo delat. :D
Uživatelský avatar
LUB
Uživatel
Příspěvky: 427
Registrován: 25.04.2009 0:00
Bydliště: KV
Kontaktovat uživatele: WWW

Sali píše:Souhlas s Leprasolem,RC Expeditions s Defikem a bez toho group,to by byla parada. :) ...

Těžko říct Sali jestli se do toho někdo pustí :D :D :D
Jinak Pajero jsem také zkoušel, ale ač se mi líbí, tak siluetu nemá hezčí než Defík... :evil:
Obrázek
Hummer H2, Trail Finder, RC4WD 35T, Junfac Parts, T1 Disruptor, RC4WD Crazy Krawler, DSYS MD36DCRS

Toyota Tundra, High Lift, 4-link, Black Chrome Beadlocks, RC4WD Tomahawk 1.9, DSYS MD46DCRS

www.RCKV.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Defík je prostě offroadová klasika. :D

Takže souhlasí většina s tímto návrhem?
A rozměry? Menší 15mm a větší 40mm.
Obrázek
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

No co mám dělat... :-D
Ne samozřejmě souhlasím, bude to paráda..
PS: PLS udělat z něčeho, čemu nevadí voda! :-D
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
carlos46
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2433
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha - Smíchov
Kontaktovat uživatele: WWW

gyzmo777 píše:Nešel by tam dát třeba Hilux nebo Pajero :)


Njn... To jsi měl hned na začátku poprosit LUBa jako já. Mám to co kluci, jen se svojí Toyotou schované v compu a už se mi i tisknou první vzorky. Stejná barva, písmo, jen jsem si tam trochu sobecky nechal svoje auto. Tímto se Vám všem omlouvám, ale nemohl jsem si prostě pomoci. A LUBovi tím mockrát děkuji.

Zpět na „FreeKec“