Rozřezat a zapustit naviják?

Anketa končí za 15.08.2010 16:02

Ano
67%
10
Určitě ne!
33%
5
 
Celkem hlasů: 15
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

no ukazat,kdyš už sme u toho, ted sem v takove situaci že svuj predchozi model sem prodal (jenom pro info byl to hilux jak se patri)
a ted jen koukam na fora a inspiruju se a taky se snažim s nečim co mužu poradit,... a tak
nebo sem mam dat fotky me yoty?i kdyš už neni ma?
jo a aby ste si nemysleli že jem tlacham že jaky sem mnel model, tak chystam na vanoce projekt , radeji ho ješte neprozradim aby to bylo takove,.. no vždit vite.... :P
nebo bylo by lepši kdybych tady už vuuubec nepsal abych nekoho neutapal? nebo ja nevím,...
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

aushaus píše:díky koresi! ale baracudo taky bys měl něco ukázat! a asi sem to špatně naznačil, ale tohle je model zahrádky kterou budu dělatz drátu 3mm a kterou mi děda svaří! tohle je model tvaru!!! a jinak by se vám tenhle tvar líbil?


Prosímtě z 3mm drátu néééé. To je v měřítku průměr 3cm. Podívej kolem sebe, vojenský defíci mají tu zahradu z 1,5cm materiálu. Takže drát 1,5 mm. A ne měděnej. Auto je těžký a když půjde přes boudu tak ho pokřiví a už to nikdo nesrovná. Proto jsem to dělal ze svářecího drátu
http://dusoft.rajce.idnes.cz/Rack/
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

jen upresnim ze defik je cca meritko 1:8,5, takze by se snesla i dvojka drat
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Pedro
Píšu hodně
Příspěvky: 1099
Registrován: 11.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Žižkov
Kontaktovat uživatele: WWW

Prosímtě z 3mm drátu néééé. To je v měřítku průměr 3cm. Podívej kolem sebe, vojenský defíci mají tu zahradu z 1,5cm materiálu.


Teď si mě vyděsil. Taky zkouším uvařit zahradu a mám drát průměr 2,7mm. Tož jsem zkusil strýčka Googla a vypadlo - zahrady firmy ARB - podlaha průměr 3,5cm, ohrádka průměr 2,5cm. Takže těch 2,7 i ty 3mm budou ještě celkem reálný.

Váha je druhá věc, uvidíme jak to bude házet budky. Zatím doufám že to půjde. V nejhorším bude upgrade zahrádky verze 1.0 na verzi 2.0 z jinýho matroše :D
CC-01 Pajero - Dsys 56,Nowak 55T,TowerPro MG995
SCX-10 Forďák obytňák, Dsys 46, 35T, TowerPro MG996
2.4 Ghz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

"tak sem se trochu pohnul. nebojte, jak sem psal že udělám zahrádku z mědi, tak sem si to spletl s mosazí :) ale už mám na střeše něco, co se mi hrozně líbí (ale vám stopro zase ne) neni to zahrádka, protože defik je lepší bez ní, ale je to jen takovej decentní střešní nosič a rám na rezervu a 3 kusy nářadí (lopata, krumpáč, hever (možná sekera)) je to dělanýn na to že dopředu příjde světelná rampa, tak na ní mám připravený místo, ale to uvidíte na fokách! :wink: těšte se!"

rád bych měl defa krásnýho, ale ne přeplácanýho a zárověn jako off-road, takže věci jako sání a naviják sou samozřejmě potřeba!
no něco jako deekay, ten má krásnýho, ale taky né přeplácanýho! ach jo :roll:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Jasně ... nenech si do toho kecat. Naber svůj směr a ten dotáhni.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

já už to mám docela pěkně promyšlený! snad do ještědu stihnu udělat nějaký scale blbosti!
Naposledy upravil(a) aushaus dne 13.10.2009 18:13, celkem upraveno 1 x.
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

AUSHAUS: Tip pro tebe - ZDE
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

myslivec mysli ze mydlar mydly mys mejdlem mas tam nekde samYci
vzpomel sem si na to a musel jsem se smat :D sorry za OT
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

to se mi bude hodit! dám si to na zahrádku! :lol:
dík salvatore!
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to jsem se pobavili! a teď pozor- udělal jsem na podvozek plechovej kryt kardanu, a testoval jsem to na šutrech na máminý skalce, a taky u babičky a nejlepší je že mi to kreje kardan, kloužo potom šutry a auto se nikde nezasekne a přejezdovej úhel se zlepšil v tom- že ikdyš se dotku chassi hlíny, tak to sklou¨zne a nezasekne se to o ten 4link!!! paráda!!! sem tak šikovne!!! :lol: :lol: 8)
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
mamba
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 14.08.2009 0:00
Bydliště: stara plzen

a nejaky foto to me zajima dikes :D
Reele tl-01B
Reele tc -03
Tamia Toyota Tundra
http://mambaj.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

neboj, foto bude!

Ale dnešní expedice se moc povedla, i přesto že pro CC byla dosti náročná! bohužel auto nefungovalo přesně podle mých přetstav, ale i tak ho hodnotím spíše pozitivně. O čem jsem se ještě nezmýnil je že už mám uzávěrku i na předku, a ta mě dneska zachránila! po tom již zmíněném plechu mi auto krásně klouzalo a zachytl jsem se jen jedno, díky nízké rychlosti :roll:
Spokojen nesjsem s interiérem, protože jsem ho dodělával do noci před akcí, a proto jsem si nevšimnul že nové umístění regulátoru překáží servo když chce zatočit do leva :roll: ! další problém je s tlumičy, takže do středy chci mít ty od annsmana a do zadu co nejdelší abych zvedl spoň o 7mm podvozek!!! jinak jsem docela spokojen, jo a ještě budu muset koupit další baterku, protože jsem skončil trochu za půlkou trati, a pak už jsem jen nesl... je fakt, že mi vydržela 2.5hodiny a ujel jsem s ní téměř 4km! v hodně obtížném terénu!
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

ta treti fotka je hezka :wink:
no tato teda,....
Obrázek

Zpět na „Scale projekty“