Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Re: Orange Def 90 by Patt

Já na to už fakt seru. Tohle už se nedá... nemám mu dát ban?!!?

Klobouk dolů! Myslím, že minimálně tady nikdo nic takovýho nepředvedl a ani jen tak nepředvede a nepřekoná. Prostě dokonalý!

Jenom my ještě vysvětli - to osvětlení interiéru se rozsvítí, když se otevřou dveře, nebo když to ten pašák odemkne dálkou? :-)
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

Re: Orange Def 90 by Patt

Ten interiér je famózní! A chalán je na můj vkus moc čistě oblečen, toho bych chtěl vidět v bahně :mrgreen:
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Lee93 píše:Proč mám pořád takovou vidinu, že se něco zlatýho bude kutálet z Ještědu? :BYE:

To proto Kubčo že jsis to neříznul. Zkus to naředit a pak nebudeš mít tak divný halušky :-D
Naposledy upravil(a) Patt dne 26.03.2013 11:32, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Ty jo Jirko, to je naprostá paráda :tleskam: :FINE: :hura: To je fakt mazec. Ten panáček je naprosto výbornej.Hrozně se mi líbí jeho výraz ve tváři, jakože si tu jízdu hrozně užívá :lol: , no a to řízení opravdu závidím. Vypadá a chová se to bombově, nemluvě o celkovém vzhledu. To auto jako celek je unikát. :OK:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

salvatore píše:Já na to už fakt seru. Tohle už se nedá... nemám mu dát ban?!!?

Klobouk dolů! Myslím, že minimálně tady nikdo nic takovýho nepředvedl a ani jen tak nepředvede a nepřekoná. Prostě dokonalý!

Jenom my ještě vysvětli - to osvětlení interiéru se rozsvítí, když se otevřou dveře, nebo když to ten pašák odemkne dálkou? :-)

Díky maestro za komentář ;-) Není to zas tak dokonalý jak se zdá. Je to na úkor jízdních vlastností. Těžiště díky těmto kravinkám je dost nahoře a budu muset dovažovat závažím na šásku aby se to udrželo v náklonu. Váha je momentálně 6 kilo, tak uvidím při testování jestli to ta 27čka utáhne a nebo budu muset dát vícezávitovej motor.
To stropní světlo bude na vypínač na autě. Ctěl jsem tam dát spínač na zadní dveře aby se to rosvítilo při otevření, ale pak jsem to zavrhl páč kdybych chtěl aby to svítilo za jizdy musel bych jet s otevřenejma dveřma. Jinak ta palubka a vysílačka je napojena na přední obrysovky, takže je to všechno ovládaný třetím kanálem ;-)
Naposledy upravil(a) Patt dne 26.03.2013 11:31, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

PitaW píše:Ty jo Jirko, to je naprostá paráda :tleskam: :FINE: :hura: To je fakt mazec. Ten panáček je naprosto výbornej.Hrozně se mi líbí jeho výraz ve tváři, jakože si tu jízdu hrozně užívá :lol: , no a to řízení opravdu závidím. Vypadá a chová se to bombově, nemluvě o celkovém vzhledu. To auto jako celek je unikát. :OK:

Díky Péťo. To byl záměr aby to auto poznal každej kdo ho tu viděl a nebyla to tuctovka. Nebude to sice na trial, ale myslím, že expe to zvládne a možná si to někdo pak na videui splete s autem 1:1. Chtěl bych s tím natočit nějaká videa v podobném duchu jako ti Dánové z Dansk RC Land- Rover Klubu. Jen musím sehnat ještě parťáky s defama :-p
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

catar píše:Ten interiér je famózní! A chalán je na můj vkus moc čistě oblečen, toho bych chtěl vidět v bahně :mrgreen:

Neboj nebudu mu prát po každý jízdě. Zachvilku bude zasranej jako by ležel pod autem :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

To tuctovka tedy rozhodně není :lol: Já myslím, že doladění váhy pro tebe nebude problém, ele je to cvalda. To je jasný, že to není na triál. Prostě krásná expediční leštěnka :OK: U tohohle by mě to bylo líto, to někde omlátit.Od toho bude JK čko ;-) Hele, jak ti to vydrží dlouho jezdit s tou 27?
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

PitaW píše:To tuctovka tedy rozhodně není :lol: Já myslím, že doladění váhy pro tebe nebude problém, ele je to cvalda. To je jasný, že to není na triál. Prostě krásná expediční leštěnka :OK: U tohohle by mě to bylo líto, to někde omlátit.Od toho bude JK čko ;-) Hele, jak ti to vydrží dlouho jezdit s tou 27?

Ještě nevím Péťo. Budu to testovat začátkem dubna na rehábce na Vranově a vezmu sebou ještě 35ku a 55ku a uvidím co bude pro toho tlusťocha nejvhodnější. :-p
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Orange Def 90 by Patt

Ty jo, nádherný auto, jeden z nejhezčích Defendrů, co jsem viděl! :OK:
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Tyjo to je fakt kruto krutě mega brutal přísný :-D

Aby se s tim dalo jezdit :-D
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

PALI píše:Tyjo to je fakt kruto krutě mega brutal přísný :-D

Aby se s tim dalo jezdit :-D

To zjistíš jako první Pájo. Budeš totiž u toho a budeš to točit a pak stříhat :OK:
Uživatelský avatar
PALI
Píšu hodně
Příspěvky: 1232
Registrován: 19.06.2011 0:00
Bydliště: Štětí
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Orange Def 90 by Patt

Patt píše:
PALI píše:Tyjo to je fakt kruto krutě mega brutal přísný :-D

Aby se s tim dalo jezdit :-D

To zjistíš jako první Pájo. Budeš totiž u toho a budeš to točit a pak stříhat :OK:


Tyjo už se moc těšim, je to fak hezký.
RC4WD Gelande II
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Orange Def 90 by Patt

patti tohle autí je jedno z nejlepších na fóru ale to co máš na kapotě nejsou větvolamy ale sňůry proti koňárom 8)
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
patran77
Častý přispěvatel
Příspěvky: 985
Registrován: 28.07.2010 0:00

Re: Orange Def 90 by Patt

Tak tohle ja nářez. :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam: :tleskam:

Zpět na „Scale projekty“