DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Zdar pánové. Po sobotní expedici pokračujeme s Lukim na Race den do Brna na Okruh. Dvě místa volné kdyby někdo chtěl
http://www.masters.cz/clanek/3648/masar ... -days-2013
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Ahoj lidi,vyrábím teď nějaké věci pro dmr a schanim kousek bambusoveho rakosu. 1m dlouhé muže být i starší,jestli o něčem víte dejte mi vědět,všem děkuje bývalý tahoun jajek :YOP: :FINE:
Uživatelský avatar
Losinka
Nově příchozí
Příspěvky: 52
Registrován: 27.05.2013 18:39
Bydliště: Valaská Belá, Kameničany

Re: Volný pokec

Ahojte chcel by som sa spýtať chcem dať do losiny baterku 4.8V 650mah a važi tak približne 62g čo je pre moju losinu velmi velká zátaž (losina klesne o nejake 3-4cm) :tleskam: . Chcel by som sa preto spýtať ake struny alebo z čoho ich davate na LOSINY aby pevne držali a aby neklesli tak velmi
Axial SCX-10 Jeep Wrangler Rubicon
Maverick Scout- Jeep Wrangler
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Přesuň se do jiného tématu tady nikdo Lossi nemáme,nebo si založ vlákno ale né tady :NO:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

tak jsem po cizojazičném hlavolamu objednal kastlu uaz z maďarska,soudruh prý dorazí tento týden,potom už stavět stroj na expedice ve vojenských barvách :OK: :OK: :OK: :BYE:
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

UAZ? no to jsem zvědavý???
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

nebuď zvědavý budeš mi ho stříkat na zeleno že jo :OHNO: :OHNO: :OHNO: :tlachy: :FRIENDS:
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Také bych potřeboval poradit jaký podvozek udělat pro toho soudruha auto bude malé na trial né spíše zaměřené na expedice,malé kola atd.elektro si seženu
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Tak to pak pořešíme až to dorazí. Něco vymyslíme.
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

No vidíš Jarku a mi přád vysvětluš ať jdu do AXÍKA .... tak co řešíš...
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

No jo no,ale teď nevím jak budu řešit uaz bo maďaři jsou divní nechcou odeslat kastlu do čr nevím proč,tak jsem jim napsal jestli by zboží nezaslaly na slovensko,teď čekám na odpověď, ještě tu je jedna věc vzít auto a zajed do budapešte na prodejně se dá platit kartou,ach jo
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

Tak vám řeknu že nakupovani z maďarska je zajímavý oříšek,zatim co jsem objednaval nejdále tak do byla californie nemluvě o china add. Zboží vždy došlo,a teď na začátek ,na maďarským e_shopu jsem se zaregistroval no hned jsem mohl zboží pridat do košíku,vyjela mi faktura kde byla cena+doprava potvrdil jsem to a odeslal hned jsem obdrzel email děkujeme že jste si objednal čekejte zboží, no na druhý den přišel email že objednávka byla zamítnuta,natož jsem jim hned odepsal kde je problém a do dneška žádná odpověď, fakt slušná firma,objednal mi to ještě jednou


kamarad ze slovenská objednavku odeslal uvidíme co mu napíšou,kdyby to šlo objednat někde jinde ale ta kastlu mají jenom v maďarsku,a vyrobit ji tak na to nemám,
DMR
Častý přispěvatel
Příspěvky: 656
Registrován: 16.09.2012 18:17
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: Volný pokec

Možná to zamítli bo ji nemají. To se mi dost často stalo i u nás. Ale aspoň napsat by mohli.
Uživatelský avatar
jajek
Častý přispěvatel
Příspěvky: 765
Registrován: 30.11.2011 0:00
Bydliště: Ludgeřovice

Re: Volný pokec

No pravda kdyby nebyla napíšu bude za měsíc. Ale nic přitom gugl překladač super věc dá se přez
Něho domluvit,je ale pravda jak jsem nakupoval z polskeho aukra zboží polak to taky nechtěl zaslat do čr že si mám domluvit nějakého člověka na polské straně,domluvil jsem hned za hranicama,našel jsem polský pneuservis tam zboží odeslal a já si to tam vyzvedl dal jsem mu flasku za ochotu tomu v pneuservise,ještě jeden případ když jsem objednaval z ruska tak mi to taky nechtěli poslat do čr jenině na slovensko,uděláme expedici blízko maďarských hranic a já si do budapestě odskočim pro kastlu, :-p
Uživatelský avatar
jirkak
Uživatel
Příspěvky: 438
Registrován: 10.08.2012 0:00
Bydliště: Kopřivnice - Mniší

Re: Volný pokec

pojedeš se světluškou jo :-D

Zpět na „DMR Aréna“