Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

U shorta je to jiny, prevod pres 3 tahla to celkem pobira. Tam tenhle problem vyresilo silnejsi kvalitni servo spolehlive.

Je pravda ze Martinova mrcha je ponekud specialni vuz :-D no tak klasicka packa s pruzinkou, to funguje preci spolehlive
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak mi to nedalo a po dlouhým hledání jsem našel jak voni tam to řízení měly v originále, páni to je soustava!

Obrázek

A takhle jsem to vojebal já, jsem si říkal že to možná bude chtít nějakou vůli, ale tohle bylo hodně rychle mimo provoz. Servo 18kg...

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

HA ja tam u ty rozvodovky vidim ten servosaver s pruzinkou o kterym jsem mluvil. Beznej dil co koupis vsude, rekl bych ze se ti vejde normalka rovnou na servo. Minimalne to prubni. Krom toho asi kluci pocitali s dylkou ramen a tedy pusobici silou.

Ten servosaver se dycky uhne z central polohy a hned se zase silou pruzinky vrati. Vyjebe se to, ale tak das jinej, to musi stat hovno...

Ja kde jsem to mel jsem to zahodil, pac me to sralo, ale pro tvy ucely asi nevyhnutelny
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Myslíš ten sloupek??? To si nejsem jistej zda je to jednoduchý řešení aniž bych to všechno zase nerozkopal do šroubku a začal znova. Asi to vezmu tou nejjednodušší cestou a pak uvidíme...
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom60105
Píšu hodně
Příspěvky: 1344
Registrován: 01.02.2010 0:00
Bydliště: Česke Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: FreeKec

Miroslave co magneto?? chci vidět výsledek tvého snaženi.. co zbytek chrapete??
Power Wagon Trial TRX 4 sport kit
Jeep Nukizer trx 4 sport kit
Axial scx24
Slash 2wd
Tekno 1/10 SCT410.3
LRP S10 Blast TC 2 Subaru Impreza
Traxxas Summit
Fendt 1050 Vario + Sklopka KRAMPE
http://tom60105.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Jasna vec, magnety mi vratily chut do zivota :FINE: mas velke diky a sluzbicku schovanou nad ramec :wink: rano lupnu naky foto, zatim rozlozeno, osetreny tlumice, motor, posmrdlany servicko, prepacko rizeni, ramena, vymezeny naky ty vule, prinejtovana klec a tak az to sesadim, predvedu opet divokou osmnactinu.. Chce to najit specificky teren ale pak je to bzunda..

Obrázek
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: FreeKec

Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

To je malinky, to je jak na expedicku


Michale, video dej :-D jestlis to teda nakonec mel zapnutou kameru... Ehm...
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

bowl

Časem...
Musím to nejdřív sestříhat
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Co na tom chces strihat

Mrskni to na yt a hotovo :-D
Uživatelský avatar
bowl
Uživatel
Příspěvky: 470
Registrován: 27.11.2010 0:00
Bydliště: České Budějovice

Re: FreeKec

Dnes...

[youtube]W-UGEcznCqA[/youtube]
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: FreeKec

Hej, to sem se ti smal za strih a pekny :FINE: takovy jako z hovna bic jak se rika.
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Tak aby se vědělo co se děje:

topic17798.html

a hned další víkend

topic17797.html

nu a na závěr, což třeba vyrazit někam do šutrů, bahna a vody...
Ale jen jestli je zájem...

Obrázek

Ještě nemám pevný termín, protože je to vlastně fuk, ale tak nějak je úplně nabyto o sobotách. Třebas nějaká neděle???
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: FreeKec

Taky jsem se chtěl pochlubit, řízení jsem dal dohromady a funguje, zatím bez chyby a zdá se že to i něco vydrží. Nešlo to nijak moc vykoumat, tak jsem namontoval plato na servo nad kardan přímo na linky. Nestandartní, ale ve svojí podstatě velmi jednoduché a logické.

Obrázek

Obrázek

Obrázek


Další otázka jde do placu - koncem května se jede na kokořínsku AST, je to trochu z ruky, docela bych vyrazil, je tam docela slušná sešlost u táboráku. Že bych oprášil nějakou fu flašku doma s sebou. Nechystá se někdo náhodou??? V autě místo máme. Že bych o tom začal trochu víc uvažovat...

Jenže mi tam nepustí unimoga, takže mě to trochu odrazuje. Jet s tím samým co loni, jak okoukané. Ach ty jejich pravidla! Před dvěma lety zrušili ultimate, tak jsem musel auta komplet přestavět podle pravidel offroad. Loni ultimate otevřely, tak jsem ještě na rychlo auta přestavěl na ultimate a letos zase ultimate zrušili, takže by mě čekalo zase přestavět na offroad, jenže už ty auta jsou tak předělávaný, že jen přendám kastli a kola a můžou jet co chcou.
Každopádně jsem dodělal monstra a z nudy začal kompletovat moga, jenže neprojde kvůli pneumatikám. Max povolený rozměr je 120mm, já mám 125... Prostě neexistuje, ato jsem je měřil jak stojí auto předek 116 mm, zadek 118 mm. Ale bačkory se nepočítaj...

Obrázek

Nemáte někdo nějakej tip na dobré a funkční a CENOVĚ DOSTUPNÉ...???

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“