Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

to máš pravdu Karle,je to na vedoucích,ale myslim si že je tu víc lidí co maj spíš boudy offroadů než těch z truckem
budem teda tvrdý a jen offroad
Naposledy upravil(a) mara126 dne 29.12.2011 0:12, celkem upraveno 1 x.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Problem je ze my to tak nechcem.... nechcem byt tvrdy nechcem si neco zavidet a byt nasrany kdyz prohrajem atd.... myslel sem si jak dobre nejsou vymysleny pravidla jenze proste me to ted uplne sere ze se rozdloubalo neco kde nebylo co dloubat.... zaclo se argumentovat totalnima nesmyslama a zacalo se chytat za slovo....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Grizzly
Uživatel
Příspěvky: 449
Registrován: 24.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 10 Vršovice

To vás nesmí odradit!!!! Když někdo nechce akceptovat pravidla,tak tam nemá co dělat!!!!! Vy jste pořadatelé a kdo chce jezdit musí se podrobit,nevím,co je na tom tak složitého.

Proč myslíš,že k vám nejezdím na trial,ačkoli se mi to u vás moc líbí,protože na to nemám auto, mám TT Lízu a ta tam nemá co dělat.
Naposledy upravil(a) Grizzly dne 29.12.2011 0:18, celkem upraveno 1 x.
Griessl Karel
Rc Trial = Mouchod, Liaz 111, Avia Future, Praga V3S
RC Crawler = Axial,Bully
RC exp. = Toyota-truggy a další ve stavbě
RC Dakar = Tatra Jamal
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

problem ze je ty technicky pravidla nejsou.... takze az priste nekdo prijede s jeepem 1:1 a rekne ze to je ofroad a ze v pravidlech neni napsany ze je to musi byt maly a radiem rizeny tak mame smulu... zni to blbe ale presne o to dneska slo.... o totalni absurdni blbost....
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

tam je uvedený měřítko ne cca
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
wranglik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 573
Registrován: 26.09.2009 0:00
Bydliště: Dvůr Králové n/L karolíny Světlé 2136

Pro Čmeláka----Pokud to nechápeš že ten tvůj unimog a jeste na velkych kolech nema na Offroadtrialu co delat tak ses asi bud sfetovanej nebo vožralej...Sorry ale kdyz tady pises sami sracky a tahas kde jaku spinu co by si mohl napsat.. proc jezdi mrak s lizou?tak se zamysli a pak pis, pac tohle co tady pises je onicem a ses jedinej kdo to tady pise....Proste a jednoduse mas aut jak nasrano tak hold nech priste nakyho unimoga doma a vem si toho svojeho 10%Gelanda(Defendera) Díky ...Už sem musel neco napsat pac me chodi 99 emailu pac to tu sleduji a tyhle sracky co tu pises me fakt cist nebavi a zasiraj me email diky za pochopeni :SHIT: :SHIT:
Expedicní auta:
Tatra 815-4 Vojenská na tatra nápravách od Oty..
Defender 100 na Deekey sashi..
Defender 6X6 Foley 150 Právě ve vývoji- cca 3 tydny do konce.
Defender 110 Double cab crew ve vývoji-mesic a pul do konce

Něco pro zábavu:
Buggy Reely
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

stiifii píše:ano dodge ram si muzes dat ... tam jde proste o to ze je to offroadtrial tak pokud je to mozny dej si offroad karoserii... a karoserie nejakyho kamara asi neni to pravy co myslis...
Mrzi me ze se prosba o splneni jedinyho bodu pravidel zvrhla v takovej bordel :roll:


Ok, díky za odpověď. Teď je konečně jasné, že účastnit se mohou modely terénních aut do 3,5t, přičemž kastle trucku (byť malého, jako třeba Unimog), ani s kastle osobního auta tu nejsou vítaná. Dal bych to do pravidel pro ty, kteří přijdou po nás. Budou tak ušetřeni zbytečným výpadům některých uživatelům na tomto fóru, kteří naprosto nepochopili, o co mi tu šlo.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

já nevim,ale pro většinu lidí je jasný že pokud se řekne offroad trial tak sou to teréní auta a pochopil to i Roman kterej nejezdí už s unimogem,ale nasadil dingo,sice na 2.2,ale je to kasle ofrouda
a co se týče Mraka tak si všimni že i on si musel koupit jiný auto aby to bylo trochu vyrovnaný a nekoukej na Vaška se zelenou Lízou,on je bohužel trochu jinej od narození a proto ho tam necháme jezdit timhle
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

čmeldo, bez urážky, ale seš fakt JEDINEJ kdo má stále neco,od doby kdy se závody začaly jezdit nikdy nikdo neprotestoval a nikdy se nic podobnýho neřešilo, pokud měl někdo připomínku Stifi vysvětlil a bylo po problému, takže se zpřísněj pravidla a holt vyhlašuju jako nejvyssi z mrakolendu že, buď já nebo Stifi ,Wendis,Cendab mají právo bez vysvětlení zakázat jízdu konkrétnímu modelu pokud uznají za vhodné, dále dle uvážení výše uvedených ukončit jakoukoliv diskuzi k tématu,samozřejmě se závodu může zůčastnit ,,cokoliv scale" i s bodováním ale mimo pořadí a vyhrazuju si právo poslat do prd.le kdykoliv a kohokoliv kdo mě začne jen trochu sr.t,

tímhle končím tuhle úplně zbytečnou diskuzi a příště už žádná nebude,pouze dotaz s odpovědí
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Cmelak007
Uživatel
Příspěvky: 132
Registrován: 01.02.2011 0:00
Bydliště: Praha 5
Kontaktovat uživatele: WWW

Mraku ok, budu to respektovat a neber mé připomínky, jako útok na tvé Liazky. Prostě jsem si pravidla vyložil jinak, než ostatní, ale přišly mi dost benevolentní na to, aby mě pak někdo dával takový pojeb za kastli Unimoga. Příště přijedu s kastlí offroada, jako Roman, nebo si vezmu jiné auto. Bylo by ale dobré dát do pravidel to, co jsem psal výš (účastnit se mohou modely terénních aut do 3,5t...), aby zde opět nevzniklo nějaké nedorozumění. Vám všem to zřejmě bylo jasné od začátku, ale ne mě, protože na off-road trialu 1:1, ani truck trialu 1:1 jsem nikdy nebyl a pravidla neznám. Dál to rozvádět nebudu, protože jsem vše popsal už v předchozích příspěvcích, kteří však někteří (tím nemyslím tebe) evidentně nečetli.

dragoun píše:nerad se míchám do takovejhle diskusí, ale....
čmeláku mysli si co chceš ale jdi do pr.....pokud si myslíš co píšeš. Jasně se ti to řeklo než si vůbec stihnu nastartovat vysílačku co a jak a když si vjel do sekce tak ses začal divit. Mrak s liazkama? to bych vůbec neřešil páč jenom díky jemu si můžeme užívat takový bezva akce jako tam stále probíhají. A že se oháníš pravidlama?? minule když si tam byl tak jsem chyběl ale vždy se stiffi ptá jsetli je VŠE VŠE JASNÉ, tak jsi se mohl zeptat. U mě jsi prostě skončil jako je tu asi 1000x psaný že je to sranda a ty to tu pořád hrotíš jestli jsi si nevšim tak ty jsi jedinej kdo s tím má problém. Já měl posledních pár akcí problém se zatáčením a stěžuju si?? ne!!!!( tím chci poděkovat berounskejm za vyřešení problému) a jinak dneska sem slyšel od 2 expertů stížnosti na postavení sekcí!! tak buďte takový frajeři a přijeďte dřív a postavte taky jednu, třeba já měl dneska možnost, ale jen proto že jsem si netroufl jsem to nedělal. Kritizovat umí každej ale aby někdo přiložil ruku k dílu tak si jí radši utrhne a uteče o 10m dál. Buť prostě pomožte nebo držte pusu. Díky Honza


Honzo, můžu si myslet, co chci, ale nemusíš mě kvůli tomu posílat hned do pr… Pokud je to sranda, tak nevím, proč volíš taková slova. Bohužel jsi nepochopil, že si na postavení sekcí nestěžuji, ani je nekritizuji, jel jsem všechny pasáže v naprosté pohodě. Pouze jsem se vyjádřil v tom smyslu, že by nemusel být špatný nápad udělat jednu lehčí sekci pro CC-01 a méně zdatné offroady. Tečka. Stačilo by si ale pořádně přečíst předchozí příspěvky…

wranglik píše:Pro Čmeláka----Pokud to nechápeš že ten tvůj unimog a jeste na velkych kolech nema na Offroadtrialu co delat tak ses asi bud sfetovanej nebo vožralej...Sorry ale kdyz tady pises sami sracky a tahas kde jaku spinu co by si mohl napsat.. proc jezdi mrak s lizou?tak se zamysli a pak pis, pac tohle co tady pises je onicem a ses jedinej kdo to tady pise....Proste a jednoduse mas aut jak nasrano tak hold nech priste nakyho unimoga doma a vem si toho svojeho 10%Gelanda(Defendera) Díky ...Už sem musel neco napsat pac me chodi 99 emailu pac to tu sleduji a tyhle sracky co tu pises me fakt cist nebavi a zasiraj me email diky za pochopeni :SHIT: :SHIT:


Wranglíku, otvírej si hubu laskavě na někoho jiného. Nevšiml jsem si, že bych tu tahal na někoho špínu, tak se zdrž svých zbytečných komentářů. O velikosti kol tu nebyla a není nikde ani zmínka, tak je sem netahej. Řešíš něco, co ti nepřísluší. Všichni jasně viděli, že o kolech to není a kdybys tam byl, tak bys to viděl taky. Pokud tě otravují e-maily z fóra, změň si nastavení svého profilu. Kdybys je však četl, věděl bys, že jiné pojízdné auto jsem neměl.


mara126 píše:já nevim,ale pro většinu lidí je jasný že pokud se řekne offroad trial tak sou to teréní auta a pochopil to i Roman kterej nejezdí už s unimogem,ale nasadil dingo,sice na 2.2,ale je to kasle ofrouda
a co se týče Mraka tak si všimni že i on si musel koupit jiný auto aby to bylo trochu vyrovnaný a nekoukej na Vaška se zelenou Lízou,on je bohužel trochu jinej od narození a proto ho tam necháme jezdit timhle


Mě to bohužel jasné nebylo. O Vaškovi nepadlo ani slovo a rozhodně jsem neměl v úmyslu o něm mluvit, či se ho nějak dotknout. To fakt ne. Nebyla mi jasná pravidla, která byla dost vágní, a naštvalo mě, jak mi pak všichni dávali čočku, že tam nemám s kastlí Unimoga co dělat. To je celé. Myslel jsem, že se jede hlavně pro radost a doteď nechápu, jak se tu a jakým stylem řešila jedna blbá kastle. Mimochodem, díval jsem se na tvé fotky a našel tam album "Sobotní poježdění na off road závodech" (http://mara126.rajce.idnes.cz/sobotni_pojezdeni_na_off_road_zavodech/), kde evidentně jezdily různé vozy, včetně trucku, upraveného na trial a Mrakova OT a evidentně to nikomu nevadilo. Takže fakt nechápu negativní a sprosté reakce některých lidí, se kterými jsem se tu kvůli kastli Unimoga setkal.

Naši zbytečně ohnivou diskuzi bych uzavřel tím, že příště pojedu s jinou kastlí, nebo jiným autem a tím doufám daný problém končí. Myslím ale, že v pravidlech by mohlo být více specifikované, co ano (např. modely terénních aut do 3,5t), a co ne (např. trucky, neupravené crawlery apod.). Jak jsem se později dozvěděl, karoserie Chevroletu Camaro by tu také nebyla vítaná, což mě také celkem překvapilo.

Doufám, že někteří pochopí, o co mi tu šlo, a že se tím nikoho nedotknu. Díky za pochopení.
Tamiya CC-01 Jeep Wrangler (Taymiya 35t, pneu rc4wd Mud Plugger 1.9)
Tamiya CR-01 Mercedes Unimog (2.4 GHz, Tamiya 35t, linky 3Racing, pneu rc4wd Rock Crusher 2.2)
Land Rover Defender (rc4wd Gelände 1/10, pneu RA1028)
Spery
Uživatel
Příspěvky: 194
Registrován: 21.09.2011 0:00

Čau tak jak koukám na foto vypadá to dost hezky , už se těším až za vámi zavítám jak budete zase jezdit.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Tak ja bych to skoncil.... uzavrel ...hele cmelaku tohle sem psal pred zavodama """"Dobry zas cmelaku mame offroad trial ne truck takze jedes mimo poradi kdyz budes moc dobrej ....hmm ..NE! oprava: kdyz budes lepsi nez ja jedes mimo tesime se na vsechny """"
Myslel sem to ze srandy ale vazne uz tady si to mohl bezpecne pochopit....
Vis me nastvala jedina vec nikdo ti nerekl jeeee ty mas velky kola jeeee a ty mas dva motory a to neni fer atd byla vytka pouze ke vzhledu auta kterou si uplne zbytecne vyhrotil... argument ze unimog je offroad me tocii do nepricetnosti to je argument malyho ditete a prosim nerikej ze to nechapes co je tim mysleno pac to neni mozny... a kdyz ses odvolal na liazky a nerikej ze ne tim si postavil svy auto na uroven liazky to je nehoraznost a opet nechapu ze nechapes...Ty se proste v tech hadkach a predlouhejch textech vyzivas a resis nic... a s tim kamarem me provokujes?
edit: ty fotky co si dal vubec nevim co jsou zac tohle neni v nasi rezii temer na vsech nasich si byl...
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Čmeláku....myslim že s gůglem asi umíš tak si tam prosím zadej heslo OFFROADTRIAL,hoď si tam obrázky a uvidíš jak ty auta maj vypadat.....vylezou tam i fotky speciálů tak né že zase začneš blábolit o crawlerech ty sou zakázaný od začátku....Jestli tam najdeš jedinýho unimoga nebo camaro tak máš u mě flašku....Každopádně já osobně čekám že po prohlídnutí těchto obrázků a srovnání s auty které si viděl z 99% jezdit v Mrakolendu ti už konečně bude jasné jak má tvůj vůz vypadat....No a jestli né tak ti asi potom nezbude nic jiného než jezdit jen RCTT a budem všichni spokojeni.....hofk...
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Offroad trial v Mrakolandu AKTUAL vysledky str.1!

to album je z akce velkého ofroud trialu gde sme jezdili hlavně pro radost dětí,to nemá s timhle nic společnýho
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Cmelaku, presne jak pise stiifii, pojem offroad chape i petilety dite.
Dalsi vec, co uz tu bylo nakousnuto, je napr zakazani 2motorovych aut, protoze v podstate ti to funguje jako dig (kterej napriklad adam na xr mel a nepouzival) a taky je videt ze o modelech vis asi pekny h... protoze venom i losi maj pouze jeden motor a klasicky kardany (to by sis mohl aspon precist na netu nez sem napises takovou kokotinu), dalsi vec ty kola, vsichni maj kola aby to nejak vypadalo, proste tyhle zavody byly o ty srande kolem toho a ne ze tam projedes se specialem na trucktrial a divis se ze si do tebe lidi rejpou, kdyz jedes s offroadama. Proste v tobe vidim clovek kterej nemuze unest to, ze by byl nekdo lepsi . Zamysli se nad sebou :roll:

Jinak za me, jako vzdy vydarena akce :wink: jen doufam ze priste uz pojedu bez dshitu
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0

Zpět na „RC Offroad park Mrakolend“