Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

jako já se nesnažím tě prudit nebo hanit tvoje výrobky, jen my přijde zbytečné ,vzhledem k ceně, montovat poměrně drahou špajsku a pak rozvodovku, pochopím kombinaci - HPI WK -tvoje rozvodovka, ale dávat tam dražší převodovku která by jinak mohla sloužit i jako rozvodovka ,třeba jako to má axík, na linkách se my třeba ani trochu nelíbí jejich tvar, na nášlapech taky, teda lépe řečeno to že to je dělaný z plochýho materiálu a tím my to přijde strašně divný
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

mrak03 píše:jako já se nesnažím tě prudit nebo hanit tvoje výrobky, jen my přijde zbytečné ,vzhledem k ceně, montovat poměrně drahou špajsku a pak rozvodovku, pochopím kombinaci - HPI WK -tvoje rozvodovka, ale dávat tam dražší převodovku která by jinak mohla sloužit i jako rozvodovka ,třeba jako to má axík, na linkách se my třeba ani trochu nelíbí jejich tvar, na nášlapech taky, teda lépe řečeno to že to je dělaný z plochýho materiálu a tím my to přijde strašně divný


Je to stavěné s těmito komponenty, aby si to dotyčný mohl kombinovat podle libosti, to je na tom ta přednost, rozebiratelnost a možnost několika nastavení. Když tam bude HPI WK převodovka, tak moc možností nebudeš mít. Ty linky jsou jen na odzkoušení, pak tam budou jiný.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
mrak03
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2034
Registrován: 07.02.2010 0:00
Bydliště: Louny

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

je to tvůj projekt, chápu že se biješ za svoje nápady
MRAKOLEND-rc park
Hitec-2,4GHz
OT64-SKOT
LIAZ-plachta
MITSUBISHI PAJERO-CC01 trial
Holídajka by MRAK
MITSUBISHI PAJERO WAGON-CC-01
HAJZLTEAM -patřím k nim
http://rc-listany.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/DOLUBOBO
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

mrak03 píše:je to tvůj projekt, chápu že se biješ za svoje nápady

A taky se snažím změnit některé zažité trendy :-D Proč by to, co bylo kulaté nemohlo být hranaté, atd.
Počkej až uvidíš, jak je vymyšlený uchycení kastle, to se do mě teprve pustíš. :-p
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
bedna
Častý přispěvatel
Příspěvky: 687
Registrován: 20.10.2009 0:00
Bydliště: Kostomlaty nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

za mě bych se vůbec netrápil zda je to kulaté nebo hranaté. důležitější je podle mě funkčnost.

další věc je to, že 99% tady lidí je zvyklých na kulaté linky a všechny obdobné věci a proto se jim to zdá divný. mě se to líbí a pokud to funguje proč ne :tleskam:

EDIT:

kolik to váží? docela by mě to zajímalo ?
Jeep Wrangler YJ- Mex
Ford - Scx 10
MOA crawler Axial Xr10
http://bedinka.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Tak linky hranaté nejsou, jen ten třetí, vrchní, ten je až na kloubky z jednoho kusu duralu a to protože je to levnější, než třeba origo axiál a pevnější a taky se mi to libí :OK:
Problém třeba s linkama byl v kloubkách. Na horní jsem dal axiál ze sady: http://www.mz-racing.net/p4928-ax80057- ... nkage-set/ a ty tam sedly (krátké, zahnuté) a na ty spodní jsem chtěl dát ty delší rovné v kombinaci se zahnutými a tady nastal problém, ta kulička (kloub) má celkem dost malý úhlový rozsah, tak jsem je nahradil kloubky od PMJet a ty jsou kvalitou a rozsahem někde o level jinde. Tyto jsou na závit M3, ale mají teď novinku a to na závit M4, tak si je objednám a vyzkouším. Udělám na ně ještě jiné linky, masivnější a to už se snad bude líbit.
Váhu zatím uvádět nebudu, dokud to nebude kompletně dodělané. ;-)
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Jak to vypadá Slicku s kardanama ? Jsou k mání ?

Mám zájem koupit další sadu "Notyr", páč jsou to jediný kardany co vydržej moje zacházení, takže nesmysl. :wink:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Jistě, napiš mi do SZ :OK: Ale poslední dobou nestíhám, spousta práce, takže týden čekání žádná doba :-p prosím o strpění.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
aviaro
Častý přispěvatel
Příspěvky: 756
Registrován: 14.02.2012 0:00
Bydliště: Berounsko

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Výborně, oměřím rozměry a pošlu SZ. :twisted:
Na nick kašli, jsem Luboš
... rajče: offroader4x4 ...
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Tak jsem konečně dostal chybějící díly a mohl jsem se pustit zase do práce na šásku pro Hiluxe. Dodělal jsem přední a zadní nárazník, uchycení serva, ale hlavně mechanismus uchyceni pro kastlu. Kastle se nebude přišroubovávat z boku, pomocí čtyř šroubků k rámu, tak jak to bylo doposud, ale kastle bude přišroubovaná k zadnímu nárazníku.
V zadní části šáska jsou čtyři čepy, do kterých zapadne západkový mechanismus a uzamkne zadní nárazník se šáskem. Celá kastle se zvedne nahoru na čepech a pohybem dozadu se sejme z auta celá. Kastle bude zajištěna v přední části haupny k rámu pomocí čepu se závlačkou, žádny šrouby z boku.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

A ještě detailnější pohled na uložení serva řízení a spodek auta.

Obrázek

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

A celkový pohled. Ještě tam bude pár úprav, jako dodělat nárazník, jiné uchycení předních tlumičů, blatníky, pro které je přichystané plato, ale jinak už je to prakticky hotové.

Obrázek
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Pěkna práce, ale osobně bych ji teda určitě posadil níže, k tomu hiluxu se to moc nehodí

To děláš pro Toma, nebo tu kastli někomu prodal?
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
Slick7
Píšu hodně
Příspěvky: 1045
Registrován: 27.02.2011 0:00
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

Tak snížit to není problém, tohle je maximální světlá výška, ale to ať si už nastaví Tom, jak bude chtít.
Na druhou stranu, když to dáš níž, tak ti půjdou při křížení kola do kastle. Jinak, já taky nejsem zastáncem moc velkých světlých výšek, ale tohle tomu kupodivu sedí. Chtěl bych to někdy vidět při jízdě v terénu.
TT, TLT, CC-01 Pajero, CB-MB Actros, TXT-Tarantule, T813TP6x6, T816Morpho, SCX10 atd.
Uživatelský avatar
Bandolik
Píšu hodně
Příspěvky: 1056
Registrován: 19.06.2012 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Slick7-nabídka tuning dílů,zakázková výroba

To uchycení kastle je fakt dobře vymyšlené :OK: a celkově to vypadá moc hezky :OK: :OK: :OK:
CC-01Mitsubishi Pajero
Axial Dingo
:-)

http://bandolik01.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Nabídky výroby modelářských doplňků“