Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Tak na Bondovku už se těším :-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

cores píše:A pokud hledáte zajímavej film,líbí se mi Let/Flight s Denzel Washingtonem,je tam fak dobrej :FINE:

Corísku, díky za tip, tenhle film jsem nějak úplně opomněl. Hned jsem to napravil 8) a fákt dobrý a Denzel výborný! Sice to občas plyne trochu pomalu, ale tak nějak to k tomu vyplachování mozku chlastem patří. Goodman opět potvrdil, že mu stačí bejt ve filmu tak pět minut a opět nezapomenutelná figurka. Doufám, že příští pilot, se kterým někam poletím, nebude čekat na loď s banánama :-D
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

:-D Banánová loď mě taky pobavila :OK:


Teď jsem dokoukal HBO premiéru Star trek do temnoty a až na doslova debilní ruskej přízvuk Čekova pěknej odpočinkovej film.Sral mě i v předchozim filmu.... :evil:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Po české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Arrow; Skladiště 13 II; American Horror Story; Revolution; Hell on Wheels; Avengers - Sjednocení (animák); Městečko South Park.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Chvění 3; Jestřábí žena; Mumie; Harry Potter a Relikvie smrti - část 2; Mumie se vrací; Aeon Flux; Percy Jackson: Zloděj blesku; Kmen Andromeda; The Road (Apokalypsa: Cesta smrti); Blade.
Ostatní: Pařba ve Vegas; Hlídat Tess; Karate Kid; Voda pro slony; Běž o život; Sedm let v Tibetu; Sherlock II; Dnes neumírej (Bond); Odstřelovač; Tajemná řeka; Uhol pohľadu; Zelená míle; Pulp Fiction: Historky z podsvětí; Cooganův trik (Eastwood); Bohem zapomenuté děti; Gran Torino (Eastwood); Dannyho parťáci 3; Rambo: Do pekla a zpět; Neřízená střela; Čtyři svatby a jeden pohřeb; Děrsu Uzala (Kurosawa); Ripleyho hra; Francouzova milenka.
Český: Saturnin; Účastníci zájezdu; Vražda v Ostrovní ulici (1933); Ať žijí duchové!; Babička; Vrtkavý král; Hvězda zvaná Pelyněk; Ducháček to zařídí; Noc na Karlštejně.
Francouzský: Četník se žení; Veselé Velikonoce; Asterix a Obelix; Zatmění.
Historický: Evangelium podle Jana; 1612: Kronika smutných časů; Tři mušketýři; Ran (Kurosawa); Jánošík; Chartúm (Heston); V kruhu koruny: Jindřich IV. (1. díl); Čtyři pírka: Zkouška cti.
Western: Opravdová kuráž; Maverick.
Válečný: Černý jestřáb sestřelen;
Hudební: Moonwalker (M. Jackson).
Formule 1: Velká cena Číny.

Mám rád Aeon Flux. Kmen Andromeda není špatný, ale původní z r. 1971 je o dost lepší a nejlepší je knížka. The Road deprimující. Zelená míle moje srdcovka. Pulp Fiction lze vidět stále. Výborný Eastwood v Gran Torino. Děrsu Uzala, to byla snad jediná školní návštěva sovětskýho filmu, které jsem nelitoval - režíroval to Kurosawa a film je to nádherný. Vypadá to, že pojede cyklus V kruhu koruny, nyní o Jindřichu IV. - doporučuji! A Černýho jestřába si rád znova sestřelím.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

cores píše:Teď jsem dokoukal HBO premiéru Star trek do temnoty...

Cumberbatch je doslova éterickej hajzl a nelze mu částečně nedržet palce. Kam ty angláni na ty skvělý herce furt choděj... Seriál Sherlock je díky němu i Freemanovi parádní koukání. :YOP:
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

TV Pá-Po české a slovenské kanály:
Seroše (i v týdnu): Arrow; Skladiště 13 II; American Horror Story; Hell on Wheels; Avengers - Sjednocení (animák); Městečko South Park.
Si-fi, fantasy, horory, atd.: Underworld: Evolution; Cyborg; Avatar; 30 dní dlouhá noc; Monstra vs. Vetřelci (anim.); Střihoruký Edward.
Ostatní: Obyčejní hrdinové; Baader Meinhof Komplex; Mistr; Ryba jménem Wanda; Goemon: cesta Pomsty; Sběratel polibků; Dobrý papež; Sherlock III; Krycí jméno: Farewell; Konečná; Yes Man; Cobra; 48 hodin v Paříži; Dokud nás smrt nerozdělí; Coach Carter; Robin Hood, král zbojníků; Ctihodný občan; Mission: Impossible.
Český: Drsná Planina; Člověk proti zkáze.
Francouzský: Pošetilost mocných; Četník ve výslužbě; Zorro (Delon).
Historický: Noc s králem.
Western: Vzdálená země.
Válečný: Rudý baron; Lovec jelenů.
Hudební: Kankán.

Výborný Fuňés v Pošetilosti mocnejch (tenhle film s ním mám nejraději). Klasickej a pěknej western Vzdálená země. Konečná - klasika akčňák a Arnie, jak ho máme rádi. A skvělý Lovec Jelenů!
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Konečná s Arním mi nějak unikla,rád se mrknu,ale poprosím tě na čem to bude běžet.Dík.

Na oplátku tě upozorním na zajímací film s Tom Cruisem jack Reacher:Poslední výstřel,teda pokud ho neznáš :lol:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Konečná - 26. dubna 2014 22:15 Nova.
Jacka Reachera já již viděti dávno, dobrá to film. 8)
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Ja ja dankešén...... :OK: ja udělat kuk.....

Jack právě končí na HBO :BYE:
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Na ty trubce je loď s banánama,pokud by někdo chtěl shlídnout :-D HERE
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Sčíhnul jsem gravitaci a zařazuji mezi moje oblíbený filmy.Pokud váháte,tak neváhejte :OK:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

cores píše:Na ty trubce je loď s banánama,pokud by někdo chtěl shlídnout :-D HERE

:-D Ještě kokosku! Kdo veze banány? :-D
Gravitaci jsem sčíhnul už dvakrát, pěknej film. Co Konečná?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Konečná mě moc nenadchla.Jak vidim scénu,že se o corvettu odrazí SUV a má jen špinavou haubnu..... :-(

Ale Arnold pořád dobrej :OK:

Včera byla premiéra Světová válka z,což je dost masakr :FINE: Ve středu opakujou ;-)

Ještě mám v zásobě Hobitta 2 a Thor -Temný svět.
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Taky jsem psal, že Konečná je klasický Arnie akčňák, takže nemůžeš čekat formální dokonalost a myšlénku :lol: . Jako odpočinkový film dobrý.
Světovou válku Z jsem už zčíhnul tak před půl rokem, možná je čas podívat se znova.
Teď bude volno, chtěl jsem s klukama do kina, ale program nic moc. Na Grandhotel Budapešť (prý výborný) je neukecám, jedině Divergence. Na Kápoši Emerikovi 2 jsme už byli - je dost dobrej, tedy za mne lepší jak jednička. Spojluji - to je snad první film, co pamatuji, kde Redford (ano, starý dobrý Robert) hraje hajzla.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Sci-Fi lovers room + TV program Pá-Ne

Já jsem v sobotu nedbal varování a hleděl na Hranaře, tedy.... prostě nemám slov.... ještě že mi pak Arnie zvedl náladu.
bflmpsvz

Zpět na „FreeKec“