Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

Noo, myslim ze defik je rozhodne hranatejsi, jelikoz ma vetsinu ploch plechu rovnych, kdezto patrol ani omylem :) Zase takova sranda to nebude (cimz nerikam ze to nejde :) )
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Ja a jeste jsem vam chtel rict za bych chtel novy auto,myslim velky,zase uvazuju o novem sorentu takze asi to vytahnem na 12litru at dlouho nemusim jezdit v tom starym :lol: :D :twisted: dekuju za pochopeni :roll:
Uživatelský avatar
yanek
Uživatel
Příspěvky: 362
Registrován: 30.11.2008 0:00
Bydliště: Záběhlice

milan008 píše:Tak já budu za toho zlého a hloupého... je to fakt moc pěkný, ale je to taková příliš profesionální stavebnice, chybí mi tam něco osobního, modelářského... :?


Moje řeč, jsem rád, že se taky někdo odváží říct pravdu a ne stále provozovat "český řitní alpinismus" abych měl levnější žílašroubky :wink:
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

12 litru?Beru,ale jen jako RTR set. :lol:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

yanek píše:
milan008 píše:Tak já budu za toho zlého a hloupého... je to fakt moc pěkný, ale je to taková příliš profesionální stavebnice, chybí mi tam něco osobního, modelářského... :?


Moje řeč, jsem rád, že se taky někdo odváží říct pravdu a ne stále provozovat "český řitní alpinismus" abych měl levnější žílašroubky :wink:


Tímto bych chtěl uvítat námi tak velice oblíbenyho a bývaleho expedičního člena Yanka 8O
No chlapče dlouho si byl zalejzlej v jeskyni :twisted:¨
co je klekl ti harlej ze ses tady objevil nebo snad se učíš drzet stabililitu :twisted:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Takže dneska se to rozjelo:))
prvni dojmy super,ale jeste se musim poprat s prevodama,ale uz je to zrejme vymysleny a bude to jezdit na asi na motorek 400 takze doba jizdy na 4000mah lipolku by mela byt neco mezi 3-5h coz je myslim dobry pro piloty ale ne pro me protoze si kazdej koupi jen jednu baterku:)
jinak tady je par fotek z dneska.
http://zila70.rajce.idnes.cz/Defender_R ... Lex-RC4WD/
ted uz jde do vyroby prvni kus s poradnym saskem 4,5mm misto tehle ziletek co to je ted.
jestli jste si vsimli tak i naraznik ma ten spravnej tvar a zadni uz na orig bude jeste o 5mm delsi.
jo a omluvte ten hnusnej kardan mezi prevodovkou a rozvodovkou, ale jeste nedorazilo zbozi. jinak ted prijde ta prijemnejsi cast a to pocitani ceny tech nekolika setu co tento defik bude obsahovat.
taky se mi povedlo sehnat nelakovane karoserie defiku aby jsme nemali vsici ty sedy i kdyz muj cervenej veru nevypada zle:))))))
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

Me to proste nedalo a prekopal jsem to a ted uz to je jako tank,jede to skvele:)
dalsich par fotecek http://zila70.rajce.idnes.cz/Defender_M ... x-RC4WD_1/
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

NEchci nic říkat ale první verze se mi líbila vícé :wink:
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

sistri píše:NEchci nic říkat ale první verze se mi líbila vícé :wink:


v cem konkretne?
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

disky pneu :wink:
Uživatelský avatar
gyzmo777
Častý přispěvatel
Příspěvky: 546
Registrován: 01.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 7
Kontaktovat uživatele: WWW

sistri píše:disky pneu :wink:
Pneu sou ty nejlepší co můžou být :!: -jsou fakt best - sám je mam a na crazy crawlery si nmuzu stěžovat :wink: a vypadá to teď hodně offroadove :D
Uživatelský avatar
sistri
Píšu hodně
Příspěvky: 1557
Registrován: 12.04.2009 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

SEm si všimnul kde je naviák http://zila70.rajce.idnes.cz/Defender_M ... C04317.JPG gyzno to sice jo ale....
Uživatelský avatar
zila70
Píšu hodně
Příspěvky: 1928
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Teplice-Novosedlice
Kontaktovat uživatele: WWW

sis nevsimnul ze je to novej naraznik,boky dosikma.navijak bude a jeste vic.ted hlavne musim nechat vyriznout uz orig na cisto sasko z 4.5mm alu a pak to bude uz jak se to bude prodavat,tohle bylo jen same prototipo:)
Uživatelský avatar
noha
Uživatel
Příspěvky: 388
Registrován: 15.05.2009 0:00
Bydliště: Jindřichův Hradec, Kardašova Řečice, Pleše

ojojoj Martine to vypadá moc pěkně já chci videjko někde na kamínkách něco krátkýho natoč kluku :wink:
nohajz.rajce.idnes
Bob
Uživatel
Příspěvky: 486
Registrován: 13.04.2009 0:00
Bydliště: Brno

zila70 píše:
sistri píše:NEchci nic říkat ale první verze se mi líbila vícé :wink:


v cem konkretne?
Asi mam blbej vkus,ale ty disky a gumy mne k tomu taky nejak nejdou.Dal bych ty plechace a na ne ty vyzsi SDI gumy,at to ma trochu drsnejsi vzhled. Jinak to vypada moc dobre. :wink:
Moje galerie (historie) - http://bob4x4.rajce.idnes.cz/

Zpět na „MEX by RCMODELEX“