Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Ta Toyota je fakt ku*evsky dobrá :) Jezdím s ní na mapě Siberian Express a nemá to chybu!!! Protože i ta mapa je skvělá, zatím asi nej mapa v ST. Kdyby takhle někdo udělal 60ku patrola wagona, byl by to prima parťák pro toyku ;-)

Já jsem si letošní rok pořídil bílýho wagona 60tku se 4.2 dieselem s rotačním čerpadlem a nevim, jestli jsem divnej (asi nejspíš jo :D) protože s nim jezdím víc jak s oktávkou, normálně se mi to auto řídí líp jak oktávka, víc mi to "padne" do ruky to auto.

Co přináší do hry navíc tak zásadního ten balíček ST plus?
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

ST Plus riesi niektore veci, ktore uz mali byt davno vyriesene, pretoze su urobene uplne nezmyselne, plus pridava hromadu zaujimavych veci navyse. Najradsej mam moznost addonmi prepisovat brodivost auta. Bez snorchla normalne 80 cm, so snorchlom - az po strechu.
Uživatelský avatar
pepekos
Uživatel
Příspěvky: 141
Registrován: 05.02.2014 10:08

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

V12 akym parametrom nastavim brodivost a akym nastavim citlivost na poskodenie :-p
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

petajsb píše:Ta Toyota je fakt ku*evsky dobrá :) Jezdím s ní na mapě Siberian Express a nemá to chybu!!! Protože i ta mapa je skvělá, zatím asi nej mapa v ST. Kdyby takhle někdo udělal 60ku patrola wagona, byl by to prima parťák pro toyku ;-)

Já jsem si letošní rok pořídil bílýho wagona 60tku se 4.2 dieselem s rotačním čerpadlem a nevim, jestli jsem divnej (asi nejspíš jo :D) protože s nim jezdím víc jak s oktávkou, normálně se mi to auto řídí líp jak oktávka, víc mi to "padne" do ruky to auto.

Co přináší do hry navíc tak zásadního ten balíček ST plus?

Momentálně dělám speciálně pro FJ80tku a ostatní 4x4 osobní auta mapu na freeride, kde bude část mapy poušť, lesy, kopce, bažiny, vyschlé jezero, zajímavé lokace, hromada cest a cestiček, bude se dát jezdit po terénu i mimo cesty, atd .... mapa je už hotová, teďka je ve fázi testování a jsem z ní víc nadšenej než jsem myslel ...
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

petajsb píše:Já jsem si letošní rok pořídil bílýho wagona 60tku se 4.2 dieselem


Tak to ti dost závidím, Patrol je jeden z nejhezčích dostupných offů :FINE: Škoda že už jich je tak málo.

Yota je nádherná ale chce to do těžkého terénu max pětatřicítky, na větších jí dochází dech.
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no107064 píše:Momentálně dělám speciálně pro FJ80tku a ostatní 4x4 osobní auta mapu na freeride, kde bude část mapy poušť, lesy, kopce, bažiny, vyschlé jezero, zajímavé lokace, hromada cest a cestiček, bude se dát jezdit po terénu i mimo cesty, atd .... mapa je už hotová, teďka je ve fázi testování a jsem z ní víc nadšenej než jsem myslel ...


Dej pak link, já už nemám skoro kde jezdit ;-)
Uživatelský avatar
V12
Píšu hodně
Příspěvky: 1575
Registrován: 25.02.2013 20:34

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Moznost, aby addon prepisal brodivost auta sa robi nastavenim parametra v SpintiresPlus_config.xml

Kód: Vybrat vše

ExtraAddonProperties="true"

Do addonu potom mozes dopisat definiciu Sensation Min, Sensation Max zrovna tak, ako pre auto.
Ako nastavit citlivost na poskodenie neviem, to v ST+ nie je. Ked chces, aby bolo auto odolnejsie, pridaj mu Damage.
no107064
Častý přispěvatel
Příspěvky: 671
Registrován: 01.09.2014 13:52

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

nepříjde vám, že karavan za bregelovou toykou je strašně těžkej? nebo spíš je auto s ním extrémně nemotorné.
Dále nechápu proč má ruční brzdu na všechny čtyři kola ... navíc bych tu ručku udělal tak, že brzdí hodně špatně. Snad každej offroad, kterej dostává čouda tak ručka je pomalu nefunkční.
Jinak je nejlepší 4x4 kára do ST hned potom je FJ40tka

škoda jen, že nešlo to řízení od V12 ... při plným rejdu by to vypadalo mnohem lépe
Naposledy upravil(a) no107064 dne 27.07.2016 20:27, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

petajsb píše:Já jsem si letošní rok pořídil bílýho wagona 60tku se 4.2 dieselem s rotačním čerpadlem a nevim, jestli jsem divnej (asi nejspíš jo :D) protože s nim jezdím víc jak s oktávkou, normálně se mi to auto řídí líp jak oktávka, víc mi to "padne" do ruky to auto.



Hele ja budu v pulce srpna kupovat Diskosku I. ( lehce upravenou ) -tak se pak muzem domluvit na nejakym real pojezdeni nekde na pul ceste ;)
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Ještě nějakou tu mapku ať můžem zase řádit :HOPS:
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no107064 píše:Momentálně dělám speciálně pro FJ80tku a ostatní 4x4 osobní auta mapu na freeride, kde bude část mapy poušť, lesy, kopce, bažiny, vyschlé jezero, zajímavé lokace, hromada cest a cestiček, bude se dát jezdit po terénu i mimo cesty, atd .... mapa je už hotová, teďka je ve fázi testování a jsem z ní víc nadšenej než jsem myslel ...


Tak to se moc těším, Spin Tires hraji na playseatu a má to uplně jinej level zábavy než když jsem měl volant u stolu přidělanej.
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

maztekk píše:
petajsb píše:Já jsem si letošní rok pořídil bílýho wagona 60tku se 4.2 dieselem


Tak to ti dost závidím, Patrol je jeden z nejhezčích dostupných offů :FINE: Škoda že už jich je tak málo.

Yota je nádherná ale chce to do těžkého terénu max pětatřicítky, na větších jí dochází dech.



To máš pravdu a kord těch 4.2 s rotačkou, těch je jak šafránu, všichni mě od toho zrazovali, že ten motor nejede a nemá sílu, že je to těžkopádnej lenochod. Já mohu za sebe říct jen to, že síla v nízkejch otáčkách je uplně jinde než u 2.8 TD, v nízkejch otáčkách je proti tomu 2.8ka těžkej slaboch, ale zase 4.2ka nemá vršek jako 2.8ka, zkrátka tolik neožívá jako 2.8ka což je daný tou sílou na spodku a absencí "vrtulky". Jinak jsem s tim Patrolem byl v Rumunsku, jeli se mnou dvojkový terrana, patrol španěl s 2.8td, defík s 2.5td 110ka a jedna Y61 s 2.8kou s mechanickým čerpadlem ze 60tky a nebyl terén, kde by byla 4.2 pomalejší...Nikdy jsem výkonově nestrádal oproti ostatním oturbencům. a dokonce jsem měl nižší spotřebu než 2.8ka Y61 wagon.
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

no107064 píše:škoda jen, že nešlo to řízení od V12 ... při plným rejdu by to vypadalo mnohem lépe


Čoveče, to mě taky dost mrzí to řízení od V12...to by nemělo chybu! ;-)
Uživatelský avatar
petajsb
Uživatel
Příspěvky: 140
Registrován: 26.02.2011 0:00
Bydliště: u Kutnej Hory

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

zidon155 píše:Hele ja budu v pulce srpna kupovat Diskosku I. ( lehce upravenou ) -tak se pak muzem domluvit na nejakym real pojezdeni nekde na pul ceste ;)


Okey, to nebude problém :-) Jediný co mě na tom patrolu trochu sere je to, že nemá ani samosvor, má prostě klasickej otevřenej dif vzádu...je to výbava DX a to nemá kromě klimatizace vůbec nic, což je do terénu dobrý, ale minimálně samosvor bych uvítal, protože v Rumunsku jsem měl díky otevřenejm difům občas dost velký problémy, ale už jsem koupil u eskejpáků špéru s kompresorem, tak budem montýrovat, aby patrol nebyl uplnej impotent v terénu :-))
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2405
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" - TATRA 813 pro novy UPDATE str.247! :)

No ja ji budu mit taky bez spery - jen s mezinapravovym difem ... :/


Jeden pan vcera u nas v Pejru trochu precenil schopnosti sve H2 :-( :-D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“