Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

to se neda musime jit jezdit. me v tom trochhu brani vybehany loziska a problemy s postracenyma srouvkama kolem Ccek ale jede to tak kdy kdo? navrhy? ja jdu treba jezdit ted..
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Mozna bych sel pojezdit zitra rano...
Uživatelský avatar
Stepix
Uživatel
Příspěvky: 257
Registrován: 19.11.2012 14:17
Bydliště: Č. Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

cca v 8,30 jdem s Martinem na Orty...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

aajaj, sem si udelal takovy rodinny nahly vejleteni tak se s vama nesvezu, nebude vas mit kdo tahat.. a co uterni dopolodne? co?
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

dopolodne chodi lidi do prace a nemaji prazdniny jako ty :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

kluci kdy pujdem jezdit potreboval bych pokecat ale spis o vikendu chci vyzkouset navijak :OK:
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

co nedele ve 13 :OK:
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

taky bych sel mam novou elektroniku od Honzy tak ji zkusim namontovat a v nedeli vyzkoušet :tleskam:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

Neděle po obědě je v pohodě.A vytáhnem se někam jinam,nebo opět trial s expedičkama na Ortech?!
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

tak zkusime treba ten lom u dubnyho nebo sloziste me je to jedno hlavne jezdit :tleskam:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

dyz von ten trial s expedickama je zabava. naject kilometry po zvlneny polnacce je sice super expe, ale...

nevim jestli stiham o vikendu. budu pryc a hlavne auto nema na podvozku zadny lozisko, pride mi ze i motor ztraci tah a nejak se hreje (asi sem znicil dalsi...) a navic jsem to vcera utopil, tak se uvidi jestli sezenu loziska a zaradim servisni den abych to rozhejbal... a jestli to stihnu...

este se sa jezdit (vic expe nez trial) na vypadovce na Lisov tak co je druhej most pres silnici tak po levy strane. da se tam nechat pohodnle auto, povrch hlina a ruzny druhy sterku, kameni, pisku. tam bych klido sel je to rozlehly asi jako sloziste
Uživatelský avatar
skritek
Uživatel
Příspěvky: 235
Registrován: 15.08.2013 21:16
Bydliště: Č.Budějovice

Re: Domlouvání ježdění

Mira píše:dyz von ten trial s expedickama je zabava. naject kilometry po zvlneny polnacce je sice super expe, ale...

nevim jestli stiham o vikendu. budu pryc a hlavne auto nema na podvozku zadny lozisko, pride mi ze i motor ztraci tah a nejak se hreje (asi sem znicil dalsi...) a navic jsem to vcera utopil, tak se uvidi jestli sezenu loziska a zaradim servisni den abych to rozhejbal... a jestli to stihnu...

este se sa jezdit (vic expe nez trial) na vypadovce na Lisov tak co je druhej most pres silnici tak po levy strane. da se tam nechat pohodnle auto, povrch hlina a ruzny druhy sterku, kameni, pisku. tam bych klido sel je to rozlehly asi jako sloziste



naprostej souhlas jet km jen po ceste se mi teda nechce pripomina mi to dospeli expedice do Albanie kdy se jede sice teren ale po cestách takze by to dal jakykoli 4x4 brichoplaz taky pujdu radsi jezdit nekam do lesa pres kameny koreny kopce ale na orty uz ne :-(
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Domlouvání ježdění

takze rychle vymyslejte lokalitu at se tu nedohadujem kam protoze nato ze pujdem 4 nemusime jezdit 100 km kdyz to mame za barakem :-( ja si chci zajezdit ;-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Domlouvání ježdění

http://mapy.cz/#!x=14.516887&y=49.009304&z=17

no snad se zúčastním, ať už kdekoliv. Na orty nenadávejte, od wotokabi jsem tam byl 10x. blbý je, že vy všichni makáte v ty nejvhodnější časy na ježdění :D
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Domlouvání ježdění

hele vy modelky nikdo na Orty nenadává,ani o ježdění po polnačce nebyla řeč,jen dát něco méně masakrozního než Orty,terénu se nebráním.Bohužel když člověk něco vymyslí bude pak čelit kritice-bylo to tam takový,a makový,a tohle a tamto.
Já půjdu kamkoli-hlavně jezdit.Ten lom u Dubnýho nebyl vůbec špatnej,ale nevím jak by se líbilo ostatním.Hlavně tam tenkrát byla sranda,že jo Pajeristi :OK: Tak to tady nějak rozlouskněte a v neděli :BYE:

Zpět na „Jihočeský "Ortolez"“