Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak po delší odmlce se zase něco děje, byl sem v krkonoších doprovázet místní základku na lyžák a auto sem byl nucen nechat doma :-( No ale eště před odjezdem sem stihl udělat přední rám a na něj dát dvě světla. Je to ohlej drát fixlej na závit kterej sem tam říznul M3 a matka z obou stran. Dneska sem se byl projet tak sem malinko nafotil. Fotky bohužel statické a to proto že druhý řidič a nosič aparátu brácha marodí.

Já ve svém bahením živlu, musím si to zakázat :-D
Obrázek

Bohužel, byla ledová krusta na rybníce tak větší brodění padlo a pak sem dostal bahno dovnitř tak mi to strašně rachotilo radši sem ho nesl musím holt udělat konečně ty podběhy. Tady prozměnu suchá fotka :-D

Obrázek

No a teď cestou domů na zahradě hormada štěrku.

Obrázek

No a na uplnej konec sem udělal fotku s velkým kamarádem, je to nás Defender 110 SW TD5ka rok 99tej z toho plyne že místním Defíkářům rád s něčím poradím co se kastlí týče a fotit něco neni potíž. Jsou oba moc pěkný a mám je oba moc rád.

Obrázek
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak dneska sem zase malinko makal na zkášlování RR. Udělal sem další scale doplněk a to anténu na CB vysílačku :D Ta je dobře vidět na týhle fotce. Za jízdy se i hezky scale klepe.

Obrázek

Potom sem taky dotvořil zahrádku, ale nestihl sem to nafotit a neni eště nastrojená blbinkama. Zejtra se pudu zase projet tak to nafotím. Tady sem zase po delší době zapadl tak že sem nevyjel. Musel sem si pod kola hodit klacíky a pak to šlo.

Obrázek

Tohle je poslední fotka v rejdu pak se mi opět vyklepal šroubek co drží kulovej čep horního ramena na přední nápravě tak sem musel montit. Jo já vím koupím fixlock :D

Obrázek

No poslední fotka opět vypovídá o tom, že já sem si auto koupil na ježdění ve vodě no :D Co budu dělat v létě až bude sucho? Tofakt nevím asi jezdit na pískovnu :D

Obrázek
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

Jsme na tom podobně, co se týče vody - když jezdím v létě, tak jedno z kritérií při rozhodování je bahno... :mrgreen:
Ale jinak pěkný auto :wink:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

UFO píše:Jsme na tom podobně, co se týče vody - když jezdím v létě, tak jedno z kritérií při rozhodování je bahno... :mrgreen:
Ale jinak pěkný auto :wink:

Jo jo, v létě mi snad zbyde jen ta pískovna a bažiny :D Já mám tu výhodu-nevýhodu, že to co vidíš na fotkách mám 100metrů za barákem takže sem tam hned žejedu zahradu a už bahním :D
Uživatelský avatar
UFO
Častý přispěvatel
Příspěvky: 823
Registrován: 29.09.2010 0:00
Bydliště: Praha 2, podskalí
Kontaktovat uživatele: WWW

..se někdo má :lol:
Pajero
ÚŽAS

,,Hledáš-li šikovnou ruku, najdeš ji u svýho ramene..."
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

To bych si nechal líbit i s malym revíkem :mrgreen: pěkej terén tam máš :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...

DavePr píše:To bych si nechal líbit i s malym revíkem :mrgreen: pěkej terén tam máš :lol:

Jo torén je tu super. Jinak díky moc všem. Odpo snad udělám menší expedičku :D
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak expedička se vydařila. Prvně sem jel pěkně po hrázi rybníka

Obrázek

Potom přišel menší brod a mé horší já si he neodpustilo, ač šel objet :D

Obrázek

Potom přišla písečná část expedice. To bylo super páč to byl takovej písek na jílovitým podkladu super díry v tom byly.

Obrázek

Potom přišla obří díra, ale projel sem a hned nato sem vyrazi zpět k domovu.

Obrázek

Obrázek

No a jak ste si mohli všimnou je tam zahrádka což je můj novej výtvor. Je to z 2,5mm železnýho drátu letovaný cínem trafem. Obyčejnej rámeček a v něm tři příčky. Na tom je natažený drátěný pletivo a celý stříklý na černo. Do střechy to drží M5 šroubama přes matku. Výbava na zahrádce je zatím provizorní třeba to kolo co tam je je jen dočasně. Čekám totiž na PSH od známýho pak bude i hi-lift. Nějaký bedny, časem udělám lopatu a sekyru možná motorovku. vtadu na zahradě budou dvě pracovní světla. Následuje fotka zahrádky.

Obrázek

No a zatím poslední můj příspěvek je definitivní dodělaní elektriky. Krabička už je na svým místě jak má bejt a uvnitř je regl a přijímač. Eště tam přibyde napájení světel. Přes motor je gumovej ochranej kryt kterej nezabarańuje chlazení motoru a zároveň na něj bahno nelítá(to proto, že podběhy se mi nějak nepovedli)

Obrázek
Uživatelský avatar
fcstan
Uživatel
Příspěvky: 154
Registrován: 17.02.2010 0:00
Bydliště: Praha

Takhle zaflákané jsem to ještě nikdy neměl. :mrgreen:
CC-01 -TOYOTA- FJ40
FM 54. kanál [40,715 MHz]
http://fcstan.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

fcstan píše:Takhle zaflákané jsem to ještě nikdy neměl. :mrgreen:

Já mám pokaždé jízdě. Sem totiž dost bahení tip :D V čištění mám super praxi.
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

....

Pěkný, jak to potom čistíš? Nabiješ baterku a jedeš znova do kaluže vykoupat? :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

Knedlousek píše:
fcstan píše:Takhle zaflákané jsem to ještě nikdy neměl. :mrgreen:

Já mám pokaždé jízdě. Sem totiž dost bahení tip :D V čištění mám super praxi.


To mi povídej... :D

Fakt hezký auto :wink:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ....

DavePr píše:Pěkný, jak to potom čistíš? Nabiješ baterku a jedeš znova do kaluže vykoupat? :lol:

Postup následovný. Dám nabíjet baterku a auto dám sušit na kotel(mám na to takovej forichtung z laťěk :D ) baterka se nabíjí 4 hoďky auto se suší tak dvě tři pak tam skočím a větší vrstvu uvolním lehce čroubovákem zbytek štětečkem pak vyklepu. Jak je potřeba přidám olej do tlumičů. Kastli meju jak zvenku tak zevnitř velmi občasně. Offroad má bejt špinavej leštěnka to neni!

aushaus píše:To mi povídej... :D

Fakt hezký auto Wink

Díky, jak budu mít tu druhou baterku bude to mnohem lepší.
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Kastli bych možná nemyl vůbec :mrgreen: Ale RRko asi jo...Protože to je taková napůl leštěnka a napůl off road :wink:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Knedlousek
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 12.02.2011 0:00
Bydliště: Stráž nad Nežárkou
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: ...

DavePr píše:Kastli bych možná nemyl vůbec :mrgreen: Ale RRko asi jo...Protože to je taková napůl leštěnka a napůl off road :wink:

Občas, když potřebuju aby RRko táta vezl autem (mimo Defendera) a je fakt hodně zasraný tak ho omeju. Jinak by měl kecy :D

Zpět na „CC-01“