Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

no tak strejdo, nesmíš si to tak brát :twisted:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Harry
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 24.10.2009 0:00

Sousedi mne nenávidí...

Včera mi psal kamarád, jestli bych ho neodvezl z Českého Brodu do Prahy a zpátky, že on svým autem ani nevyjede z garáže. Nu což, stejně bych byl doma, tak já jako že jo.
Vylezu před barák, nastartuju auto, s velkým smetákem jsem běhal asi 15minut okolo než jsem z něj dostal tu hromadu sněhu, sednu dovnitř a odjíždím. Bydlím na sídlišti v malém paneláku, v malé slepé ulici. Tam to nikdo neprotahuje ani nesype... Ale všimnul jsem si, že pár lidí mne pozorovalo jak jsem vyjel... Večer jsem se vrátil a zaparkoval na stejném místě, ostatní auta se ani nehnuly.

Dnes jdu se psem do lesa (který máme hned u domu) a koukám - na parkovišti čtyři sousedi odhrnují sníh z aut.

Vracíme se z lesa a na parkovišti jsou čtyři očištěná auta, ale ani jedno z nich se nehlo z místa. V duchu jsem se zasmál, bylo mi od začátku jasný že nevyjedou. Ale než jsme zalezli do baráku, potkali jsme jednoho z nich, který zrovna šel s odpadkama. Podíval se na mne a v očích měl čirou nenávist :SHIT:

Zítra, až všichni budou chtít jet do práce, asi budu muset vstát o hodinu dřív a všechny je vytáhnout, jinak mne budou nadosmrti nenávidět :-D
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Zítra si na tebe vzpomenu,až se budem někde škrábat s dodávkou na celoročních gumách. :lol:
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

hmm, zítřek bude veselej, také jezdím každý den, a sype a sype....
bflmpsvz
Uživatelský avatar
aushaus
Píšu hodně
Příspěvky: 1156
Registrován: 16.06.2009 0:00
Bydliště: Buštěhrad
Kontaktovat uživatele: WWW

no na zítřek se docela těšim, protože táta nabude chtít aby jsme jeli do školy busem, protože se o nás bude bát, tak nás radši vezme Discem :tleskam:
D90-Gray Td5 (MEX)-Construction in progress
YouTube channel
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

aushaus píše:tak nás radši vezme Discem :tleskam:

Správná volba...jen sám sebe ukecat při utrhnutí zadku dát kontra a plnej...chudinky zadokolky v tomhle marastu 8)
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat
Uživatelský avatar
Lee93
Veterán fóra
Příspěvky: 4059
Registrován: 29.12.2008 0:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Hele Jeepáci.. Když maj Defenderský vlastní clubek, co si taky něco založit?
Wranglerů a jiných potvor s maskou [ ] IIIIIII [ ] je tu dost ne? :-)
Lee's - Frames official e-shop - Jakub
AWayOfLife - Jeep JK
Rajče gallery - Lee93.rajce.net | Lee's - Frames official website - lees-frames.cz | FaceBook group - Lee's - Frames
Uživatelský avatar
Adam62_cz
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2236
Registrován: 06.08.2009 0:00
Bydliště: Doma

RC/JC :-D :-D :-D
Adam - SPEED Energy Team
- 1:10 LR Defender 90 DCC 006 -scale
- 1:10 LR Defender 90 - Offroad
http://adam62cz.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
deekay
Píšu hodně
Příspěvky: 1674
Registrován: 27.12.2008 0:00
Kontaktovat uživatele: WWW

harry: no zcela uprimne me todle pocasi donutilo koukat kolik ze to stoji nakej ten patrol, nebo neco podobneho :lol:
Zatim sem se fikusem dycky vyhrabal, ale zejtra nevim jestli se vubec dostanu z parkoviste kde je mistama (zrovna tema kery musim prekonat) 30cisel snehu :lol:
F350 Highlift - Futaba 3PM-2.4
Defender D90 - Spektrum DX6
Uživatelský avatar
Filip
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2135
Registrován: 26.02.2009 0:00
Bydliště: Havířov

Taky jsem si museli s patrolem vedlejíší cestu ujezdit.
Uživatelský avatar
gema
Častý přispěvatel
Příspěvky: 627
Registrován: 01.03.2009 0:00
Bydliště: Praha

Ani u nas neprotahovali, jen necim mensim, ale i tak jsem mel po obou stranach do pulky dveri nahrnuto. Navic jsem si sikovne nametl ze strechy a kapoty, plus sousedni auta. Ale moje stara astra si s tim bravurne poradila. Horsi to bude odpo zaparkovat zpet :)
Pavel Novák
Bylo a už dávno není
TA01 Disco 3 G4 challenge
Galerie
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

tak dneska cestou ze školy jsem viděl frajera, kterej se ani neobtěžoval běhat se smetákem kolem auta, bylo jen vidět, že to je stříbrnej Superb a měl odhrnutý jen čelní sklo, takže tam v podstatě jela koule sněhu...
až ten sníh spadne na někoho za nim, to bude sranda :mrgreen:
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Já sem s kámošem taky dneska viděl velikánskou hromadu sněhu.Asi nahrnutej sníh,ale po pár minutách koulování značka peugeot 206. :lol:
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Jak byl ten vánoční příběh z hor o těch zas....jch bílejch sra..ách?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Trewor
Častý přispěvatel
Příspěvky: 731
Registrován: 29.01.2009 0:00
Bydliště: Praha-Újezd

No to mě pos** na holý záda 8(
Teď jsem se přes hodinu odklízel se sněhem a už jsem to bral koštětem od zbytků aby se rodiče zezabili a ono si začne znova sněžit :SHIT:
Tak se teďka s bolavejma zádama dělám s frézou na to hnusný, mokrý svinstvo pro Wraníka. A s hákováním bude utrum :HAPPY:
Jeep Wrangler na CCčku,LR Discovery I ve stavbě, Avia A31 Turbo 4x4 odložena na neurčito
http://trewor.rajce.idnes.cz
Hlava plná nápadů ale jsem moc línej je realizovat

Zpět na „FreeKec“