Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2403
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Hehe ;)
( z poradu Re-play ;) )
Obrázek
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Jsem si vždycky myslel, že je to taková dost okrajová hra, jen pro velmi úzký a specifický druh hráčů...
Takže maj buď okurkovou sezónu, nebo je to profláklejší gamesa než jsem myslel :-D
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Otázka na Tělo. Kam se ztratil B131 (Zil 131)? Takový krásný zvuk při startování to mělo. Jestli se nepletu tak to byl certifikovaný vozidlo od Pawla.
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

S velkou pravděpodobností si Pavel odnesl všechny své "certifikované" mody k novému vydavateli. V Mudrunneru B-131 jak se zdá bude, i když taky se zparchantělou maskou chladiče...
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2403
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Co mi psal Pavel tak po vydani budou uvolneny auta s opravenejma maskama jako ofiko mody na workshopu ;) Tady ty masky jsou kuli licenci ;) Takze pak uz to bude v cajku ...
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Tak to jsem klidný :) Díky. Taky asi netrpělivě čekáte na 31. září na vypuštění MUD Runnera. Snad nebudu zklamán, čekám, že kamera bude stejnak na prd, ale snad se nebude přibližovat když namontuji něco na auto. Zbytek bude nějaké drobné vylepšení asi nic převratného. Očekávám, že ostatní lidé čekají evoluci.
Uživatelský avatar
zidon155
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2403
Registrován: 28.12.2008 0:00
Bydliště: Pelhřimov

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Tak to si jeste mesic cece pockas - vychazi koncem rijna ;) :P
CC-01 UNIMOG ;-)
EX: CC-01 Suzuki Samurai Long :-)
http://zidon155.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Renglon
Uživatel
Příspěvky: 102
Registrován: 19.01.2013 21:59
Bydliště: Olomouc

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ach bože.
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Další vozidlo odhaleno na fóru.
Obrázek
https://forums.focus-home.com/topic/1172/vehicle-presentation-introducing-the-a-3151
A jen tak mezi řádky, tentokrát s novou fičurou...
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

zdar po dlouhé době, včera na mě na PS Storu vybaflo Spintires Mudrunner, tak jsem v úžasu začal hledat podrobnosti. Škoda že sleva pro majitele původní hry platí jen pro Steam (kde mám koupen spintires) ale na PS store mám smolíka a litránek je nutné vysolit, tak nějak nevím, pokud tam nepůjde tatrovka 814..... ikdyž třeba u Farming Simulatoru 17 jsou mody celkem hezky přístupný na PS4.... má někdo již předobjednáno na PS4?
Díval jsem se na nějaký gameplay z Gamesconu, jestli nepůjdou vypnout ty průhledný nádrže tak to bude hrozný, ale třeba na to bude mód :-)
Jak jsem koukal na ty videa tak mám chuť si zas po ca roce zahrát, ale vydržím na listopad ... PS4 je jasnou volbou, protože PC by to už neutáhlo na obstojné kvalitě. Tak hlavně a se dělají i mody na konzole
Bohus
Uživatel
Příspěvky: 135
Registrován: 07.11.2015 19:37

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

rogerer píše:zdar po dlouhé době, včera na mě na PS Storu vybaflo Spintires Mudrunner, tak jsem v úžasu začal hledat podrobnosti. Škoda že sleva pro majitele původní hry platí jen pro Steam (kde mám koupen spintires) ale na PS store mám smolíka a litránek je nutné vysolit, tak nějak nevím, pokud tam nepůjde tatrovka 814..... ikdyž třeba u Farming Simulatoru 17 jsou mody celkem hezky přístupný na PS4.... má někdo již předobjednáno na PS4?
Díval jsem se na nějaký gameplay z Gamesconu, jestli nepůjdou vypnout ty průhledný nádrže tak to bude hrozný, ale třeba na to bude mód :-)
Jak jsem koukal na ty videa tak mám chuť si zas po ca roce zahrát, ale vydržím na listopad ... PS4 je jasnou volbou, protože PC by to už neutáhlo na obstojné kvalitě. Tak hlavně a se dělají i mody na konzole


Tak s PS4 som moc spokojny nebol nato ze som ju vlastnil ...Radsej volba PC jednoduche ovladanie a ta grafika dasa povedat ze o nic lepsie to neni ako na Pc ...pri tom Ps4 je dost hlucna a dost sa zohrieva .u Pc ticha hra ziadne zohrievanie a hlucnost skoro ziadna ....u PC mozes pouzivat mody vkazdej hre ale u Ps4 to az take volne neni...
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

hele to je nekonečná debata o tom se nechci dohadovat. Pro mě je na hry prostě konzole a ne PC, abych se stresoval, kdy zas bude co potřeba vyměnit, jestli mi to pojede a na jaký detaily, takhle vyměním jednou za pět let konzoli a hotovo. a vím že každá hra půjde na velmi vysoké úrovni (ano na nadupaném PC to vždy bude na plné detaily hezčí). Hlučný to asi je když vypneš zvuk :-) Ovládání je věcí vkusu, radši gamepad než klávesnice. A HLAVNĚ nemusíš sedět na židli u PC ale válíš se na gauči :hura:
Každopádně se na Mudrunner těším a ikdyž klasický Spintires nějak rozchodím na stávajícím Macu, tak na konzoli do toho určitě půjdu a věřím že to bude vychytaný
Uživatelský avatar
Sodoma
Nově příchozí
Příspěvky: 71
Registrován: 14.08.2017 20:06

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Ne že bych tě chtěl brzdit v rozletu nebo ti kazit nadšení, ale pokud si můžeš vybrat, volil bych být tebou raději PC verzi. Přestože je to poměrně častý požadavek vznášený jak na fóru tak na discordu, stále není (ani v plánu) podpora MODů pro konzolové verze hry...
A ruku na srdce, bez MODů ta hra přichází o skutečně hodně, když ne v podobě aut, tak určitě v podobě map...
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

Porad dokola:-) na PS4 ta hra pobezi oproti stavajicimu Macu asi tak o 300% lip takze nemi nad cim premyslet a v mody na PS verim stejne jako tomu je u farming simulatoru 17 (taky to má pod sebou Focus Interactive)....

edit: na druhou stran use ted divam, ze systemove pozadavky jsou uplne stejne jako u spintires...je to mozny?
rogerer
Nově příchozí
Příspěvky: 51
Registrován: 02.07.2014 13:36

Re: "SPiNTiRES" nebo "coming soon" MudRunner! ;) :D

ještě že otravuju. Prosím o názor, moc se v tom nevyznám neb na hry jak jsem psal mám konzoli.

Na prvním obrázku mé Pc vybavení (testováno přímo na mudrunner). Negativum je ta integrovaná grafárna no, s tím nic neudělám.
Na druhém obrázku aktuální nastavení v Spintires (windowed běžně nemám). Dá se říci že nastavení na maximum. No FPS u default vozidel 27-30, občasné pády k 20ti. V pohodě hratelný. S Tatrovkou je to tak kolem 25
Mudrunner má ofiko úplně stejné požadavky tak by to mohlo běžet stejně? :-) Nicméně díky vylepšením tam bude asi víc těch dropů co :(

Obrázek

Obrázek

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“