Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Teď jsem byl 2 dny na služebce a musím říct, že jsem se na toto téma díval často, protože mě poslední 2 stránky opravdu pobavily a je mazec, jak se to tu vyhrotilo :-D QuwinZZy- já se nikoho nezastávám, ale ty jsi to tu rozštípal fakt nejvíc :-D V životě jsi nic neřídil, ale největší odborník na plečky. Až budu někdy kupovat auto, tak tě vyzvednu, abys mi pomohl z výběrem :-D Je třeba to tu už drobet uklidnit ;-)

O autech se v práci bavíme každý den s 10-30 kámošema a co je lepší a horší už každého přešlo. Samozřejmě si občas do nikoho někdo rejpne s jakou značkou jezdí. Sám jsem měl 3 roky Megana 2000 1.6 16v a byl spokojený. Když tak vzpomínám, tak jsem měnil pouze provozní věci(destičky,olej atd.) Do práce jezdíme s více partami, takže každou chvíli sedím v jiném autě, což čítá asi 12 aut různých značek. Peugeot 607, Audi A6 3,0q,Volvo S60, Toyota Avensis,VW Golf4, Pasat, F Mondeo, atd. Všechny auta mají vždy + a - , Každému fakt vyhovuje něco jiného a každý má svůj vkus. Někdo opravuje vícekrát za méně peněz a nikdo vůbec, jenže když se u těch novějších něco zes..e, tak je to stojí víc. Auta jsou fakt sázka do loterie. My už to hlavně bereme, aby jsme bezpečně dojeli do práce a na auto bylo spoleh.

No a já jsem 4 rok víc a víc zamilovaný do Adolfa :HI: Nejlepší auto co jsem kdy měl ;-) Zánovní 24let starý vůz, který na cestách stále slušně diktuje a mám s ním hodně příhod. Tuhle se mi kolega Karel ptá " Hele jak si včera předjížděl ty auta do kopce, šlapal si až na podlahu (funkce kickdown u automatu, kdy auto podřadí a nebo dá motoru pořádně napít) Povídám že jo a že to podřadilo. On povídá " My jeli za tebou a tobě to vůbec nezahulí" Za čas jel zase za mnou a jeho spolujezdec, když jsem opět předjížděl, povídá " Ty jo, jak mu ten starej pelech jede" Kája mu povídá, že mi to jezdí pěkně. On se mnou jezdí často. Ten druhý si všiml té akcelerace bez žádného dýmu a povídá, že je to staré, ale asi to má málo najeto. Kája mu řekl " No jenom přes půl miliónu. :-D

Tuhle jsem byl v servise na výměnu olejů motoru, převodovky a zkontrolování celého podvozku, udělat geometrii a zvednutí předku na pružinách. Mám z něj velkou radost. Podvozek je stále jak nový, bez jediné vůle a není zrezlý. Stále na něj beru pouze originální díly, které jsou vcelku levné a o pár korun dražší, než náhražky. Takže teď má najeto 544000km a chová se jako nové auto. Za měsíc a půl jde do lakovny na přestříkání 6ti dílů karoserie, výměny blatníku a to bude taková poslední tečka k rádoby plné renovaci. Fakt nesmrtelné auto, které mě ještě nezklamalo a ještě k tomu prodejní cena roste :lol:

Aktuální foto- ostatní foto ZDE
Obrázek
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Vaše auta 1:1

Mě se vždycky líbí jak sem každej dává naleštený vonafky,tak tady je jedna ode mě :-D chtěl jsem to jako umejt a vyfotit a pak jsem to radši jen vyfotil :-D,vůbec se mi nechtělo nic dělat :-D

Obrázek
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Pěkná Vochcáfka :-D tenhle typ byl asi nejhezčí ze všech :OK:
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Vaše auta 1:1

Mira píše::-D uzasny. Jsem si tak z hecu rejpnul a cely dva dny se nenudim. Jste uzasna diskuzni skupina :-D sociolog by se nazral..


Hele, koukal jsem na toho forda, dyt je super. Dokud v nem neni nafta. ...neni, ze ne..
Podvozek je jedna basen, dodnes z toho vychazi spoustu modernich aut a s timhle prapodvozkem se stale moc novych aut rovnat nemuze. Navic s nim jako s wrc jezdil Ášín takze mas mou plnou podporu :-D ktera je ti asi k nicemu :-p


Snad jsem neurazil uzivatele s renoltem, muze jit svuj vuz publikovat na renault forum a tam se mu dostane komentaru typu "hmm, ja teda mel lagunu ale tohle to je stroj, uplne slintam" a mas jistotu, ze vazne slinta.

Dyt to rikam, ten internet je nebezpecnej, tady treba ciha Mira, ale rozhodne je na nem i misto pro chvaleni francouzskych osobaku... :FINE:


Diky za pochvalu nafta to není já jí moc nemusí radši benzín. Je to mé druhé auto před tím jsem měl felicii 1,6 nezrezlou podotýkám :-D, taky jsem s ní byl spokojený ale tohle je jiná liga to uznávám, doufám že mi ještě pár let vydrží bez větších poruch. :OK:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:Pěkná Vochcáfka :-D tenhle typ byl asi nejhezčí ze všech :OK:

Tak a máte to..jediný Wendis asi prošel !!!! :-D :-D
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

:-( :-( jak ubohé
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Vaše auta 1:1

:-D :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Vaše auta 1:1

Když jsme u toho ubožáctví QuwinZZy.... měl by ses nad sebou zamyslet než něco do toho počítače nadatluješ :-D :-D :-D
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
QuwinZZy-_-
Uživatel
Příspěvky: 318
Registrován: 14.11.2013 12:16
Bydliště: Osada na Sibiři

Re: Vaše auta 1:1

Nivaku moc bych se tu nerozkřikoval nejsi o moc starší než já ;-)
Ještě někdo si chce vylít srdéčko??
Jenom za to že napíšu názor na vaši zjevně oblíbenou značku jsem největší sráč na foru?? :-(
Jednou Mercedes=Navždy BMW

Nanda NRX10 Fiat Abarth 124
MF-01x Suzuki Jimny- ve vývoji
MF-01x Suzuki Jimny- offroad

Z donucení si už ani podpis udělat svůj nemužu.. :(
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Vaše auta 1:1

QuwinZZy-_- píše:Jenom za to že napíšu názor na vaši zjevně oblíbenou značku jsem největší sráč na foru?? :-(


Jen to ze meles o necem co znas jen z vypraveni. Taky francouze nemusim byt sem zatim zadnyho nemel, ale nedelam tady chytraka.....

Edit: ja ted presedlal na tuhle lodku a zatim spokojenost - AUDI 100 Avant 2.8 Quattro
Hlavne toho zvuku V6 se nemuzu nabazit :-D

Obrázek
Naposledy upravil(a) Tommys dne 16.04.2015 19:25, celkem upraveno 1 x.
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

Šak ještě dva dny, a vlastně se bude cítit quwinzzy-_- dotčen za to, že neakceptujeme jeho výlevy. :-)
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Redneck440
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 07.12.2014 22:26
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Tak kdyz uz tady ta rubrika je... Taky hodim neco do placu. Bylo toho vic, tak aspon posledni tri z vlastni zahradky:
1996 Jeep Grand Cherokee 4.0 L6 (momentalne v uziti)
1995 Buick Roadmaster 5,7 V8
1971 Imperial LeBaron 7.2 V8
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mopar Or No Car !
Uživatelský avatar
Tommys
Píšu hodně
Příspěvky: 1094
Registrován: 16.04.2010 0:00
Bydliště: Beroun

Re: Vaše auta 1:1

Redneck440 píše:Tak kdyz uz tady ta rubrika je... Taky hodim neco do placu. Bylo toho vic, tak aspon posledni tri z vlastni zahradky:
1996 Jeep Grand Cherokee 4.0 L6 (momentalne v uziti)
1995 Buick Roadmaster 5,7 V8
1971 Imperial LeBaron 7.2 V8


Ten LeBaron je uzasnej, proste stara klasika, taky by se mi libil nejakej takovej Titanic, tak treba casem :sad:
Ford F-150 Truggy - Venom creeper/Ve vystavbe
Pajero wagon - CC-01
Vaterra Twin Hammers alias KLADIVA
Impreza 2007 - LRP S10
http://tommy75.rajce.idnes.cz/
http://www.youtube.com/user/thomasss75/ ... rid&view=0
Uživatelský avatar
npppp
Častý přispěvatel
Příspěvky: 524
Registrován: 24.02.2012 0:00
Bydliště: Bukovice, hned u Police n. Met...

Re: Vaše auta 1:1

Ty si měl Imperial LeBarona? 8o 8o 8o 8o Je to boží auto!!! Pravda, že malinko nákladnější, ale mít takovouhle káru, to je můj sen! :hura: :hura: :hura:
Pavel Suchomel
Buggy Bullet V3 - momentálně probíhá GO
Nissan 350Z - od roku 2012 probíhá GO
SCX-10 - HPI Bronco - momentálně probíhá GO
mé rajče
4 Válce stačí, když turbo tlačí ...
...jo a nejlepčí kanál na TyTrubce najdeš zde...
Uživatelský avatar
Redneck440
Nově příchozí
Příspěvky: 76
Registrován: 07.12.2014 22:26
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Vaše auta 1:1

Az tak nakladny to neni. Tyhle velky Full Size jsou porad jeste dost laciny oproti Muscle. A to jak u nas tak i za louži. A co se provoznich nakladu tyce, ND z USA jsou i s postovnym levnejsi nez na jakykoliv EU auto. A navic jsou to drzaky, tak moc toho nepotrebuji.

Tommys: tak smele do toho! Ale bacha, je to navykovy. Pokud si uzivas zvuk V6, tak mas predpoklady k nakazeni virem V8 :)
Mopar Or No Car !

Zpět na „FreeKec“