Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4835
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Jelikož mám ještě jeden týden dovču a moc kačáků není,tak musím počkat až něco zarobím,ale každopádně jdu do MDD 32.
Akorát to nastavení má brutálně možností,tak uvidím jak se s tím poperu. :lol:



Určitě by jsi měl mít od výrobce nastaveno co uvádí.Testni to do modelu a uvidíš jak to chodí.Přeprogramovat to jde vždy.
Uživatelský avatar
tjjack
Častý přispěvatel
Příspěvky: 596
Registrován: 11.07.2010 0:00
Bydliště: Litvínov

Já už ho nějakej ten pátek mam a plná spokojenost ....
Legenda zvaná Plísňák cabrio
HAJZLTEAM
+ ještě nějaký rychlý mrchy
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

To teda je tam mnohem víc hodnot na nastavování. Uvidím zejtra na expedici . Prostě tam asi budu mít obě možnosti :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Takže po expedici jsem jednu věc zjistil že brzda v neutrálu mi nefunguje prostě v jakýmkoliv kopečku jsem stál vždycky auto sjelo ale jakto ? Může to způsobovat páčková vysílačka z HK ?? :| :wink:
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

mě na starém dsys brzda taky nefungovala teda ona fungovala ale totálně na prd, kdepak dsys hafo nastavení a funkčnost na .... zlatej novak rooster vše maká jak má takže u mě dsys ani zadarmo možná tak na naviák :lol:
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

No mě to nefunguje na tomhle novým typu na starým v pohodě to byl super régl.Ale u tohodle to akorát trochu brzdí když dávám páku dozadu ale spíš bych uvítal aby to brzdilo v neutrálu :|
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
SMURF
Častý přispěvatel
Příspěvky: 561
Registrován: 09.04.2009 0:00

tak to vypadá jako bys měl špatně udělaný výchilky páky
AXIAL Wraith JEEP pison spider
AXIAL SCX10 Jeep wrangler 2012
AXIAL SCX10 II Jeep wrangler 2017
Poličkovky Jeep YJ/Jeep TJ/Jeep JK offroad/Jeep JK street/Jeep JK unlimited offroad/Jeep JK unlimited street/LEXAN Jeep wrangler 2012-2017.
RAJČE = smurf87
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Jobiku tak se podivej do navodu a naprogramuj si tu brzdu vcera sme to programovali s wendisem a uplna parada das si jak tvrdou brzdu chces jestli chces na tu zpateckovou lehkou na tu v neutralu tvrdsi nebo naopak...vsechno funguje neni to moc tezky parkrat sem to precet asi 3x vyzkousel a po 4ty sem uz programoval co sem chtel..vsechno to fungovalo suprove :wink:
Uživatelský avatar
jobik
Častý přispěvatel
Příspěvky: 993
Registrován: 24.06.2010 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

No počkám do pondělka jak se to bude chovat s novou vysílačkou.Protže co jsem měl dřív volantovku od tamiye s tím starým réglem tak to makalo. Teď mám provizorně páčkovku a není to ono uvidim. Do toho programovaní bez karty se mi moc nechce :| :wink: Díky za tip
Pepe
CC-01-Pajero fr. 2,4Ghz
http://jobik8.rajce.idnes.cz
JEEP Wrangler YJ
Stavba: Land Rover Discovery III ...
(OO=[][]=OO)
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

jde to uplne v pohode je to tam popsany trochu neprehledne ale da se to zvladnout...
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Tak po první jízdě s Dsysem 56 nemám vůbec radost,jako regl parádní,jezdily jsme dvě hodiny v lese a super,druhej den to zapnu a jezdim po zahradě a nejednou to samo od sebe přestalo couvat.když dám zpátečku a poslouchám motor tak jen tak slabě píská,a vyzkoušel jsem měnit motor,jinej regl...i radio,a jsem si jistej že to dělá regl,na tu plečku od axialu to jede normálně na oba motory,takže je to v prdeli.
takovou jsem měl radost a jsem ted akorát nasranej....
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

S DSYSem mám jen jeden problém. A to, že když ho zapnu a mám páku plynu krapet vychýlenou, tak se přepne do programovacího režimu a rozhází se moje nastavení!
Tak jestli se náhodou nestalo toto i tobě Wendis. Mě to jelo jen dopředu a dozadu vůbec. Po nastavení výrobních parametrů to bylo zase v pořádku.

Jen se to špatně nastavuje bez manuálu uprostřed lesa :lol:
ještě že existuje net v mobilu :twisted:
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

ještě to dneska zkusim přeprogramovat,ale zkoušel jsem i přeházet tu zkratovací propojku a necouvá to ani na jeden program....no uvidim
a tu páku musíš držet asi 10 sec.tak si nemyslim že by se tohler stalo,ale možný je všechno...večer napíšu,ale moc šancí tomu nedávám :-D
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
catar
Uživatel
Příspěvky: 496
Registrován: 04.06.2010 0:00
Bydliště: Žibřidice

No, taky se mi to stalo když jsem chtěl nastavit základní nastavení na světelné jednotce. Tak jsem dal plyn naplno, podržel cca 3 vteřiny a ejhle. Světelná jednotka byla OK, ale DSYS byl KO
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Takže dsys je na reklamaci,jsem zvědavej co mi napíšou......
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „Pohony a regulátory“