Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Krásný tým!
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Gluck
Píšu hodně
Příspěvky: 1133
Registrován: 04.08.2009 0:00
Bydliště: Hrádek nad Nisou

super uz se tesim zacnu nabijet ;-)
Uživatelský avatar
Horal
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Desná v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

Také už nabíjím :wink: .Místo znám,jezdím tam občas na kole.Čas mi také vyhovuje,snad bude i počasí přát.Já mám AM 27Mhz,pátý kanál.Diferáky jsou už zavřené.Vypiloval jsem si z duralu takové "hranaté" satelity a po jednom vložil mezi stávající.Podběhy jsem nakonec udělal z hliníkového plechu.Těšim,těšim :tleskam:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Tak ty podběhy jsou luxusní...vůbec se mi líbí jak to máš všechno tak precizní a naleštěný, já spatlaný doma a už hodněkrát totálně zašpiněný. :-D
Užij si první jízdu. :SUPER:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Se picnu. Horal je úchyl ... já si sehnal duši z horáka a Horal rovnou hliník.
Když vy došky, my šindele. Vy verandu, my to vyženeme vo štok ...
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Ne vážně - perfektní. Ale nebude to moc natvrdo ke kastlíku?

P.S. proč jsi nezavřel ten zadní diferák těmi plastovými uzávěry, co k tomu jsou určený?
Naposledy upravil(a) DUsoft dne 31.03.2010 23:54, celkem upraveno 1 x.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Myslím že on to má tak milimetrově přesně že nebude. ;-)
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Že on už tam má ty svoje gumy. Ty podběhy jsou jako deštník - nic nevidíš :wink:
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

To co vyčuhuje vypadá na puky, ale abych nekřivdil. :wink:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

já jsem přední diferák zavřel tak že jsem provrtal ty původní šikmý kola a sešrouboval je dohromady přes ty satelity. Teď už to musí vydržet :lol:

No a zadní původně stejně, a teď ta kovová náprava se dá volitelně taky prošroubovat skrz takovými čepy.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street
Uživatelský avatar
Horal
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Desná v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak to vezmu popořadě......Plastové origo uzávěry jsem neměl,ty jsou snad součástí pouze u stavebnice.Kdyby se ale daly sehnat,šel bych do nich.Kapesník jsem tam cpát nechtěl :mrgreen: .A tyhle duralové segmenty mohu kdykoliv vyndat.Navíc bych se bál ten přední plastový diferák zakápnout tavnou pistolí.
Vše vypadá nově,ale časem to tak určitě nebude.Podběhy jsem chtěl udělat původně z plastového truhlíku,stačilo je jen vyříznout,ale jednodušší bylo je obyč nůžkama vystřihnout z 0,5 hliníkovýho oplechu.Nedělal jsem to moc nafest.Proto ta nalepená izolačka na okrajích.Je na dotěsnění a také jako ochrana,aby to nerylo do kasle.Po nějakém čase uvidím,jestli bude potřeba nějaká korekce,aby nevylez podběh dveřma :wink:
Na fotu jsou opravdu ještě "puky",ale už naposled.Dneska budou nové boty :lol: .A úchyl určitě nejsem.Samozřejmě vím,jak to DUsoft myslel.Jsem jen trošku pečlivý.Od dětství se totiž zajímám o modelařinu,hlavně "vláčky".Tam je měřítko 1:120,takže to byla dobrá průprava.
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

Však já to myslel ve srandě.
Na N-ko jsem neměl a nemám. Můj formát je H0 - Märklin Digital, ale je to zatím "floor layout" stavěcí a bourací, ve stádiu ověřování elektroniky a vytyčování na poli digitálního řízení - ve smyslu "Tudy cesta nevede". Zlatej Jeep.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

N-ko? To je takovýto že na to člověk šlápne, protože si myslí, že jde o švábí expedici? 8) Jj vláčky, jak říkal Čochtan, ještě je mam schovaný.
Pěkně ti Pážo "roste" do krásy.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
Horal
Uživatel
Příspěvky: 158
Registrován: 23.01.2010 0:00
Bydliště: Desná v Jizerských horách
Kontaktovat uživatele: WWW

Jen takový detail-1:120 je TT.Podle Jeepa je mi jasný,že DUsoft je duší také modelářem,protožé má autíčko pěkně vypiplaný do detailů.
Ale to teď není důvod,proč píšu.Byl jsem totiž s Pájem otestovat nové botky.Byl jsem docela mile překvapen.Přikládám foto,ze kterého je možné si udělat představu,jak je to "do kopečka".Bez problémů se Pájo rozjelo bez proklouznutí kol a když jsem víc přidal,mělo snahu se zvedat na zadek.Nevím,jak dopadne srovnání v neděli s "profi" pneu,ale i tak jsem spokojený a mám z toho radost :tleskam:
Obrázek
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Před chvílí jsem si prohlížel ty tvoje gumy (delší čas jsem tu nebyl), teda vypadají výborně! Že by nový výrobce pneumatik z Jizerek?
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
pocekajlo
Uživatel
Příspěvky: 331
Registrován: 03.09.2009 0:00
Bydliště: Josefův Důl
Kontaktovat uživatele: WWW

já myslím že plus těch tvých pneu je hlavně váha - psal jsi že auto je snimi o půl kila těžší. a navíc je to váha na kolech takže nízké těžiště. Už se těším na test, jen aby do neděle nenapadlo víc sněhu než zvládneme. pojedu to dnes večer zkontrolovat na místo.
1/6 Dodge RAM
Defender 90 Mex I
Honda CR-V CC-01, komplet kov podvozek
Jeep Wrangler Unlimited 1/10 na TF kratky
Defender 110 Mex II - záchranář
1/6 Hummer H1 Traxxas Summit home made
Jeep JK Mex
Jeep JK 2D Mex Street

Zpět na „CC-01“