Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No tak to je super a konečne se taky uvidíme :OK: Docela se i těším,Plzeňáci jsou dobrá partička a musíme ukořistit alespoň jednu cenu :-D :-D :-D tak paráda :OK:
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Jo v Plzni je super parta lidi,sice nevím co ukořistím já mám trochu obě ruce levé a moc mi to furt nejde :-D , ale není důležitě vyhrát ale zúčastnit se :OK:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Přesně :FINE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Už mě ten zadek sral jak furt beru za branky tak jsem těm blatníkům trochu pomohl :-I Uvidím jak se to teď projeví v Plzni na triálku a když tak naložím i těm předním :-D :-D :-D rezervu jsem dal taky dolů páč při výjezdu do kopce z branky ať už doprava či doleva jsem vždy kolem brnknul taky :-p No a teď budou na řadě tlumiče G-made :HOPS: a boční nášlapy udělám v práci.....Teda budu se snažit :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Musím říct že blatníky super!!!Ani jeden brnk zadní částí :tleskam: ještě trochu musím ubrousit přední ale spíš musím vyřešit problém na přední nápravě s gumama.Jsou moc měkké a po hodně radách přistoupím na výměnu nebo teda spíš přidání tvrdšího molitanu ke středu kola a na venkovní část přes ten tvrdej nasadím stávající měkčí :FINE: Mám totiž při tom velkém rejdu problém s tím že když jedu z kopce tak se to uvaluje a moc to nedrží směr otáčení :-I na výjezdy po jakémkoli terénu není problém ale pokud sjíždím tak mě to zlobí a to nechci :NO: no a zas další poznatky a za rady moc a moc děkuju :OK:
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Jak se dnes na trialu ukázalo tak si měl pravdu ty zadní lemy jsou za trest já stále brknal o tyčku a ty nic, už se na ně chystám pilník a pojedu :OK:
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Martine.....Děkuji Ti za vyčerpávající zprávu a mockrát děkuju za radu....Předem se chci zeptat zda ti je líp a pořádně se hojíš?Moc na tebe myslíme!!!!A další věc je ta že mám samozřejmě zájem :HOPS: :HOPS: :HOPS: Vemu si je každopádně a máš pravdu v tom že když auto stojí tak mám z gum lívance,nedej bože když se to nahrbí z kopce.To vlastně vyřeší všechno a hlavně ty moje doteky gum v brankách když stojim na předku :-D děkuji a pak se ozvy a domluvíme se,beru ihned.Opatruj se :BYE:
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Je mi fajn, z venku vypadám dobře, není to už ani moc poznat. Uvnitř je to stále nic moc... Ale jelikož nic jinýho nemůžu tak piju, piju a piju. Vodu, mlíko, pivo a pálenku... A furt dokola! Zhubnul jsem 14 kg a už se těším na kašičky. A jak to tak podle všeho vypadá, na CEST na Sokolčí jedu a když to bude vše OK tak i ten celosvětově proslulej Vodník klapne!!! Takže se začínám těšit že pojezdíme, popijeme, pokecáme...

Změř mi kola zvenku jak je guma široká a jakej má průměr - vnější rozměry a vložky ti stvořím na míru. Není poznat co máš za pneu a od jakého výrobce, takže to nedohledám (i když to vypadá na Mex-offroad 1.9 medium 108mm 2x Tires http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... m-2x-Tires )
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

děkuju a to ti věřím že se těšíš na kašičky.Pítaw tě taky moc zdraví a snad to vyjde a co nejdřív se uvidíme :OK: Hlavně to moc s tím léčením nepřeháněj :-D Jinak kola 1,9,značka gum OFGoodrich Krawler T/A rx :-D nic jiného tu napsáno nemám.Šířka gum je 4cm a výška 11,8cm :-D tak snad jsem to napsal dobře :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Ahoj měl bych na tebe dotaz, kde jsi koupil ty stěrače já jsem buď slepý nebo nevím, ale hledal jsem na MZ a nikde jsem je nenašel :-p
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

No tak to je perfektní Martine,no to mám obrovskou radost :OK: Místo aby jsi se hojil tak tě zatěžuju s kravinama a nevěděl jsem že to bude tak rychle :hura: jinak já jsem moc spokojenej s tima gumama a jsou to bačkory jak blázen.Ale hlavně jak už jsem tu psal.Jestli je má někdo zbytečný tak okamžitě kupuji.Pro mě absolutně bezkonkurenční :FINE: já je hledal ale asi je to tím jak sem retard přes ty počítače tak jsem je nenašel.Hned bych si vzal pro jistotu do zálohy čtyři :OK: a tobě ještě jednou děkuju
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Pánové,dneska za sebou máme perfektní triálek na Vodníku teda alespoň z mé strany a fakt bylo co prožívat.Já dělal rozhodčího tak jsem moc nefotil :-D :-D :-D ale fotil Petr a až uvidíte to naše dnešní tahání na navijácích a hlavně mojí gumu co jsem s ní provedl na zadním pravém kole tak se utlučete smíchy a nebudete věřit že to vůbec jde :-D no užili jsme si náramnou prču a těším se zas na zítra a na fotky které sem dá Pítaw :HOPS: :HOPS: :HOPS:
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Jinak teda abych byl přesnej tak upadl trubičkovej konektor od motoru ale jak nemám pájku tak sem musel za Petrem a ten to zaletoval během deseti minut :-D už po vyzkoušení perfektního Slickova řízení v terénu je to hned o něčem jiném a zatáčí to výborně!!!!Takže Slicku,klobouk dolů :OK: Jinak po čtrnácti dnech se povolil červík nebo teda spíš oba na poloose ale to neberu vůbec jako nějakou závadu ale spíš i trénink pro mě protože se už přestávám bát do toho auta hrabat a různě už rozebírám a snažím se teda s Petrovo radama věci zvládat sám. to jen pro některé rypáky kteří si myslí že Pítu využívám a tak to prostě není (Míro :-D ) takže jsem se do toho dal,sundal jsem obě kola a začal po Pítovo radách zkoumat.červíčky jsem vyndal,odmastil a zakápl lepidlem od Traxxasu :hura: jediné s čím sem měl problém bylo vrátit zpět poloosu na místo 8o až po chvilce jsem zjistil že můžu povolit zadní tyč řízení a upsss-ono to tam skočilo :OK: moc se mě uvnitř nápravy líbí ten gumovej kroužek a dvě podložky,to je teda ten můj oběv :-D :-D :-D no a vše namontoval hezky zpět.Takže menší oprava za mnou a musím říct že je štěstí že mám Mirču v Itálii :-D páč kdyby viděla ten bordel v kuchyni na stole asi bych dostal vyhubováno :-D takže už jsem o malej stupínek víš (Míro :P )
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Desťákovo Gázík z Vimperka

Obrázek

Zpět na „SCX10“