Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

To je na něm vidět už v 18h, že se rozpadne.
Vezmi si pár odstřižků toho materiálu a vyzkoušej si na něm pájení. Nám mistr v Tesle říkal: "Na připájeným odporu musíš odnést celý rádio". Tak to zkoušej. Chce to tavidlo, aby cín vzlínal. Ty to lepíš zastudena. Materiál musíš prohřát, aby do něj mohly molekuly pájky proniknout. Tím vznikne spoj.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
Maximo
Píšu hodně
Příspěvky: 1291
Registrován: 19.03.2009 0:00
Bydliště: Ústí nad Orlicí

DUsoft: svatá pravda......já na jednom spoji odnesu celý auto(cca 5kg).......jen lehce nechápu kam ten rám měl na poršáka přijít....ale rád se nechám poučit....................třeba foto auta a rámu by pomohla
Youtube
Kečup

___oooo
/ | [____],
I---L-OlllllllO-
()_)()_)-0-)_)

"dokud se to nekutálí, je to pod hranice možností"
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

No ehm takže jak se mi líbily ty hranatý tvary a obojživelníci tak sem to trochu zkloubil. :lol: Kdo uhádne do jaký hrůzy sem se to pustil? :lol:
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Tak nový fotky.Kvůli vám sem dvě hodiny bojoval s tiskárnou. :mrgreen:
Tady pohled na ty zastřihlý blatníky.
Obrázek
Celková světlá výška podvozku cca 40 mm.
Obrázek
A vcelku kastle pouze položená na podvozku.
Obrázek
Naposledy upravil(a) Steak dne 14.07.2010 12:24, celkem upraveno 1 x.
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Tak gumy se mi nevešly do blatníků.Tak sem to zastřih.Je to o trochu lepší,ale furt to neni ono. :-(
Obrázek
To auto hold bude trochu vejš. :lol:
JEŠTĚ JEDNOU PROSÍM OMLUVTE KVALITU FOTEK.FOTIM TO MOBILEM,TAKŽE TO NENI ŽÁDNEJ ZÁZRAK.Hold se kousla tiskárna a nechce nám přečíst kartu z foťáku. :-(
Uživatelský avatar
DjCarlos
Uživatel
Příspěvky: 332
Registrován: 03.01.2009 0:00
Bydliště: Praha - Troya

A co má tiskárna společnýho s uploadováním fotek na net???
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Dnešní tiskárny (většinou trojkombinace tiskárna/scanner/fax) mají i čtečku na většinu paměťových karet pro možnost tisku fotek i bez nutnosti zapnutí PC.

Jinak k té obojživelné obludě že by základ na OT-64?
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

IkaruShinji píše:Dnešní tiskárny (většinou trojkombinace tiskárna/scanner/fax) mají i čtečku na většinu paměťových karet pro možnost tisku fotek i bez nutnosti zapnutí PC.

Jinak k té obojživelné obludě že by základ na OT-64?

V obojím máš pravdu :mrgreen: Karoserie vypadá teda už jinak,protože sem zjistil,že sem nalepil spodek na vršek a vršek na spodek.Takže je to celý přelepený. :lol:
Ale v jediným si pravdu neměl :lol: když nahrávam fotky musim mít zaplý pc. :mrgreen:
Uživatelský avatar
DUsoft
Častý přispěvatel
Příspěvky: 942
Registrován: 29.08.2009 0:00
Bydliště: Chomutov

"Mobilem se má telefonovat, foťákem fotit, kamerou natáčet video, atakdál" - povídal jeden a stahoval kozu nebozízkem ...

Nezlob se, ale mě ty fotky z mobilu vadí. každý foťák lze připojit k PC přes USB, tak je hloupá výmluva na zaseklou tiskárnu.
Podívej, jaké má fotky třeba LEE93. Radost pohledět. U tebe nevím, co fotíš. Polepši se.
Promiň OT.
CC-01 oIIIIIIIo YJ
2.4G FlySky FS-GT3B, Quicrun Fusion Pro 2300KV, SRT DL3017 Digital, 1.55 Beadlock, 1.55 Rock Crusher X/T
https://dusoft.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
IkaruShinji
Častý přispěvatel
Příspěvky: 694
Registrován: 03.07.2010 0:00
Bydliště: Úvaly - Horoušánky

Steak píše:...V obojím máš pravdu :mrgreen:


:HAPPY: juchů, já si hned říkal že mi to připadá jak základ na OT...

Steak píše:Ale v jediným si pravdu neměl :lol: když nahrávam fotky musim mít zaplý pc. :mrgreen:


:wink: však jsem ale taky nepsal nahrávání ale tisk - tisk fotek většinou tiskárny umí i rovnou z karty, jinak při zaplém PC fungují jako klasická čtečka...
SCX10 Toyota Hilux - 2,4GHz, Badgerův světelný modul
ГАЗ-66 - 2,4GHz
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Jo,ale stavba půjde šíleně póóóóóómalu.
Dusoft:Já vim,že je to fakt blbá výmluva,ale co jinýho mam říct. :roll:
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

My to máme ze tří v jednom dva v jednom,protože nepoužívme tiskárnu.
Máme jí na šuplíku s kolečkama a vždycky když tiskneme tak přejede celej pokoj. :lol:
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Tak ložiska a servo jsou na poště. :tleskam: Teda táta je naštvanej,že sem mu to neřek. :roll: Jenže kdybych to neobjednal tak by to nikdy nejezdilo. :lol: Servo asi ještě trochu snes ,ale ložiska ne. :-(
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Steak píše:...Teda táta je naštvanej,že sem mu to neřek. :roll: Jenže kdybych to neobjednal tak by to nikdy nejezdilo....

Můžu si na tebe něco objednat? muhehehehe...
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Steak
Píšu hodně
Příspěvky: 1228
Registrován: 29.08.2009 0:00

Tak ložiska jsou v autě a servo je přidělaný.Jedinej problém je,že mám servo obráceně,takže mam obráceně řízení.Tak ještě zamknout diferáky,usadit kastli,uložit elektroniku a zalepit gumky. :lol:
Takže doufam,že stihnu expe. tenhle výkend,ale nic nezaručuju.
Takže dnes večer:zalepit gumy
Zítra:Zavřít diferáky a udělat elektroniku.
Sobota:Usadit kastli.
Tak se do toho můžu pustit. :lol:

Zpět na „Scale projekty“