Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Musím se přiznat, že jsem od Haulina a naprosto fantastické CZ mapy zběhl... Naprosto chápu a respektuju, že někoho nekonečně baví, ale já jsem prostě badatel a potřebuju jezdit někde, kde to neznám. Takže jsem rozjel German Truck Simulator v CZ verzi s nejnovějším packem 1.32 a do něj nainstaloval mapu celý evropy a ještě kousek :-)

A i na mojem kafemlejnku to vypadá takhle (plná velikost by byla 1280x1024 což jsem považoval za zbytečné sem věšet)
Obrázek
btw: na té silnici dole jsem přijel...

Frčím někde pod Monte Carlem:
Obrázek

Všimněte si pracujících stěračů:
Obrázek

Bál jsem se, že ta cedule při "odbočení do anglie" nevěstí nic dobrého...
Obrázek

A měl jsem pravdu - jedu po té jejich "správné" straně :roll:
Obrázek
Možná někoho termín odbočení do anglie zarazil. Bohužel je to tak, nejsou tu trajekty, jako v některých mapách, ale i do anglie je most :cry:

No a poslední obrázek 8) Sice zase jen truck třídy "C" - ale říká mi pane. Nebyl drahej a najeto nemá ani šestset tisíc. Takže akorát tak zajetej :wink:
Obrázek

Koho by to lákalo... dá na googlu vyhledat "german truck simulator cz 1.32" a pátý odkaz...

No a mapu stahněte ZDE
Víc nic není potřeba :wink:
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Germana jsem hrál rád, jen v některých městech jsem musel uhybat pohledem kamsi nejčastěji dolů do kabiny, aby na obrazovce bylo co nejmíň "města" :lol:
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem to stahnul a je to super! Te to hodně vylepšené ETSko, (dokonce uvažuji že ETS úplně vymažu :-) )

Akorát 4 věci:

1. Musím to hrat na tu normální varzi, protože když nainstaluji patch tak se mi to nechce spustit

2. Ten tahač který sem dostal na začátku je s prominutím hrozný, po rovince 60Km/h a v kopcích ani nemluvím :-D

3. Trochu mě zarazilo že si nemůžu vybrat náklad, prostě tady ten s šipkou zapoj a jeď :roll:

4. Nejde mi tam abych jezdil s volantem (mám Logitech G25) Nevíte někdo jak na to? V te tabulce si ho vyberu ale nejde nastavit co je plyn a jak se zatáčí atd....
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

matbre píše:1. Musím to hrat na tu normální varzi, protože když nainstaluji patch tak se mi to nechce spustit

První spuštění trvalo asi minutu, možná dvě. Jednou jsem to taky vypnul a pak se to někde dočetl a dal tomu čas. Od té doby už je to v pohodě.

matbre píše:2. Ten tahač který sem dostal na začátku je s prominutím hrozný, po rovince 60Km/h a v kopcích ani nemluvím :-D

Njn... je to ten nejslabší. S manuálním řazením ho můžeš víc vytáčet a jak takž si dá říct, ale běžec to v pravdě není...

matbre píše:3. Trochu mě zarazilo že si nemůžu vybrat náklad, prostě tady ten s šipkou zapoj a jeď :roll:

Až "se uděláš pro sebe" už si vybírat budeš. Jako zaměstnanec musíš držet hubu a vozit co ti řeknou. Docela realita ne? :-)

matbre píše:4. Nejde mi tam abych jezdil s volantem (mám Logitech G25) Nevíte někdo jak na to? V te tabulce si ho vyberu ale nejde nastavit co je plyn a jak se zatáčí atd....

Tak to nevím. Já to hrál chvíli na rádiu :-) holt modelář no a teď na starém dobrém sidewinderu od microsoftu a maká to v pohodě...
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

Já jsem GTS hrával, takže jsem akorát nainstaloval a jezdím, stáhl jsem si novej MP4 a je to docela střela, po vylepšení bez návěsu 160km/h na dálnici max. Ale furt řeším problém že se mi to seká... :sad:

Obrázek
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak jsem v kariéře udělal jednu celou hvězdičku, vystřídal 3 zaměstnavatele (s tím i 3 trucky), Teď mám svého MANa C class, a jezdím sám pro sebe!

salvatore píše:Njn... je to ten nejslabší. S manuálním řazením ho můžeš víc vytáčet a jak takž si dá říct, ale běžec to v pravdě není...


Díky za radu, teď mám toho svého MANa a je to taky Cčko, takže zas max. 70Km/h, ale s manuálním řazením to točím až do 2500ot. a vytáhnu z toho aji 100Km/h :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

matbre píše:Díky za radu, teď mám toho svého MANa a je to taky Cčko, takže zas max. 70Km/h, ale s manuálním řazením to točím až do 2500ot. a vytáhnu z toho aji 100Km/h :-D


Jo jo jo... já už s ním i platil za rychlost :-) což teda mě cesta z polska do anglie s áčkovým akvárkem (Renault Magnum) stála 1000 éček za čtyřikrát změření :-(

Mimochodem jsem od toho asi čtvrtka na tý jedný mapě a na jednom save najezdil přes 9000km a čistej herní čas mám necelých devět hodin. Musim říct, že mě to jako docela baví. Za chvíli jsem z druhého PC dám nějaké fotky.
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

jojo, ono to jde i s cheaty nebo s vyplou policií, ale to je na každým, já osobně jsem si k tomu sedl a jezdil jsem. Teď mám obří firmu... Jediný co jsem si nastavil tak je déšť kterej mi tam chyběl
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Já mám akorát jinou mapu. Taky žádný cheaty a nic. Jenom, až teď koupim garáž, tak si stáhnu nějakou pěknou Scanii - aby hezky vypadala, ale jenom normálně jela, žádný nesmysly. To mě pak neba.

Pár fotek, ze včerejšího putování po Španělsku, Maroku, Tunisu.
Některý cesty ve Španělsku jsou nic moc...
Obrázek

A některý už nejsou ani vtipný...
Obrázek
Obrázek
To není bug, nebo něco. To je prostě brod. Navigace mě tam poslala...

Moc fajn, takovej bezpečnej mostek... (všimněte si, jak jsem rozm***al návěs - to že má na ikoně červený kolečka - díky tý skvělý cestě)
Obrázek
Tady je vidět zespoda
Obrázek
Obrázek

Most do Afriky - přes Gibraltar. Jestli jste o něm nevěděli, Vaše chyba :-)
Obrázek

Jó v Maroku je pořádek, hlídá ho tam heliška...
Obrázek

Dlouhá cesta předemnou...
Obrázek

Výroba solární energie - v Africe asi sluníčko zná zahřát
Obrázek
Zodpovědně oploceno
Obrázek

Do kopce to moc netáhne, tak se to za mnou táhne :-)
Obrázek

Obrázek

Konečně zase na starém kontinentu...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Tu mapu jsem ani nestahoval protože jsem myslel že bude na níc, ale jak vidím ty fotky tak hned du stáhnout!!

Koukám na fotkách že nestíháš vykládku to je tak dlouhá cesta že se to v tom limitu nedá stihnout nebo se s tím tak loudáš? :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
salvatore
Veterán fóra
Příspěvky: 3082
Registrován: 21.11.2008 0:00
Bydliště: Praha

Nestihl jsem ji v tom Španělsku. Díky tamním skvělým cestám. Ale mám takový podezření, že je tam zkratka, se kterou se normálně férově počítá. Nevím. Jak jsem psal, odmítám nějaký nesmyslně našláplý auta apod...
Uživatelský avatar
Dave
Píšu hodně
Příspěvky: 1468
Registrován: 12.10.2010 0:00
Bydliště: Kousek od Brna

jojo, je to dost naprd, nedá už se to ani řídit, mě se ale ten novej Mercedes prostě líbí takže to jedním s manuálem a neženu to na max 8)
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Já ikdyž mám Ačkovej truck tak stejně jezdím s omezovačem na 90Km/h jediný rozdíl je v tom že to v kopcích nezpomaluje jako Cčko
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka
Uživatelský avatar
DavePr
Píšu hodně
Příspěvky: 1213
Registrován: 23.10.2010 0:00
Bydliště: Praha 6 - Dejvice
Kontaktovat uživatele: WWW

...

Kdysi když jsem hrál GTSko, tak jsem to občas hnal vysoko na okreskách, když byl nějaký rovný úsek, abych mohl předjíždět... 90tkou bych to kolikrát nestihl a bum..... 8) Ale jinak se přiznám, že cestu dlouhou několik stovek kilometrů jet 90tkou po dálnici tak bych umřel nudou... Cca 110 km/h je akorátní :P
FORD FOCUS FAN
Nic nemám :) jen okouním :)
http://dave-rc.rajce.idnes.cz
Uživatelský avatar
matbre
Píšu hodně
Příspěvky: 1759
Registrován: 02.07.2010 0:00
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele: WWW

Tak mapa naistalovaná, převezeny první 2 náklady, ale zatím jen v Evropě, třeba se později dostanu i do té Afriky :-D
Trial Freeder -- Trial speciál -- Modrásek
Pajero Wagon -- CC-01 prodloužené -- Anežka

Zpět na „Počítače, hry a jiné virtuální světy“