Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

v pohode ja nikoumu svuj nazor neberu, budu se snazit z toho udelat HXo jak nejlip umim. Pokud se nepovede tak pak potom to bude skoda pekneho Hummera...
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

tak dnes po prvním broušní...
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Hummer H2 na Hummer HX

Je to hodně zajímavé ale stojím za Milanem, bez kritiky se člověk dál nedostane. Je to prostě hecování k tomu se posunout zase o level výše. :-p Tím nemyslím zrovna tvůj model ale obecně :YOP:
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

maztekk píše:Je to hodně zajímavé ale stojím za Milanem, bez kritiky se člověk dál nedostane. Je to prostě hecování k tomu se posunout zase o level výše. :-p Tím nemyslím zrovna tvůj model ale obecně :YOP:


jo v pohode ja to beru :OK:
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: Hummer H2 na Hummer HX

ano, ale napsat hned, že je to škoda krásný kastle mi přijde trošku mimo... Proto jsem se ozval.

k autu ... zadek bude ještě bohatší o nějaký prolisy na tom skoseným, nebo to bude takhle "chudý" ? a boky zkosené střechy by to možná chtělo dodělat na původní šířku kastle?
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Hummer H2 na Hummer HX

Myšáku čim to tmelíš,jestli se můžu optat? :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

Pajik_CZ: no ten zadek nejak jeste vysperkuju ale zatim jen tmelim a brousim :-)
Wendis: pouzivam uplne obic tmel http://www.hrackytema.cz/hracky-modely/ ... Tmel-WaMod ale koupil jsem ho tady v CB
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Hummer H2 na Hummer HX

Hele jestli můžu poradit tak když vidim ty vrstvy a obyčejnej jednosložkovej tmel...to neni dobrý,bude se ti to propadat jako svin :-)
kup si nějakou dvousložku,miliput nebo tamiya putty :-)
je trochu dražší ale tmelíš jen jednou a co vytmelíš tam zůstane :-)

http://www.nordlandmodels.com/product/m ... -grey:872/
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Hummer H2 na Hummer HX

čus Mišáku :OK: ,ze zásady nepíšu do jiných vláken,než do našeho,nemám na to čas ani morál,ale teď prostě musím.
První co mi napadlo bylo,že fakt škoda pěkný kastle(a to jsem notorickej řezač,brousič,pílič!!!).já bych to asi nechal jak to bylo,a jen dodělal...
Na druhou stranu znáte to-všichni říkají-to nepůjde,to bude hnusný,to se nepovede,atd.Pro moje uši je tohle výzva,zabrat a udělat to(třeba s pomocí)jak nejlíp to jde.Pravda asi to nebude nejhezčí HXso,ale pokud se tomu pokusíš aspon přiblížit bude se na to určo dát koukat,a zas změna v expedičním budějckém poli.S neúspěchy rosteme Miku.Koukni máknout,držím pěsti.
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

Fanda 9 píše:čus Mišáku :OK: ,ze zásady nepíšu do jiných vláken,než do našeho,nemám na to čas ani morál,ale teď prostě musím.
První co mi napadlo bylo,že fakt škoda pěkný kastle(a to jsem notorickej řezač,brousič,pílič!!!).já bych to asi nechal jak to bylo,a jen dodělal...
Na druhou stranu znáte to-všichni říkají-to nepůjde,to bude hnusný,to se nepovede,atd.Pro moje uši je tohle výzva,zabrat a udělat to(třeba s pomocí)jak nejlíp to jde.Pravda asi to nebude nejhezčí HXso,ale pokud se tomu pokusíš aspon přiblížit bude se na to určo dát koukat,a zas změna v expedičním budějckém poli.S neúspěchy rosteme Miku.Koukni máknout,držím pěsti.


Fando budu se snazit aby se to libilo :OK:
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

a tady sem si to zkusil trochu nastrojit:
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
MisakMike
Uživatel
Příspěvky: 356
Registrován: 15.09.2012 13:24
Bydliště: Č. Budějovice
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Hummer H2 na Hummer HX

tak jsem to striknu a koukam ze to budu muset predelat vylezli vsechny nerovnosti a tak...
Obrázek
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Re: Hummer H2 na Hummer HX

ty blatniky jsou takovy zvlastni - horni strana je lomena 2x , spodni jen 1x....

Zpět na „SCX10“