Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Další Tundra!!!

Díky za podporu,já si nic nedělám,mě to bylo hned jasné jak to sem dám co se bude dít...já to čekal...a jsem už dost starý aby mě rozhodily komentáře nad modelem...to je to nejmenší z čeho si člověk může dělat starosti v životě!!!
A ty příčníky na střeše,to je origo co byly na tundře,jen nabarvené....

A konečně si už také začíná někdo všímat dalších detailů a néé jen toho rámu!!! :lol:
Uživatelský avatar
Vigo
Uživatel
Příspěvky: 341
Registrován: 05.12.2009 0:00

Hele dovolím si pár poznámek. Je vidět, že jsi na autě udělal dost slušný práce, ale když to sem dáš tak musíš čekat i negativní reakce. Prostě každému se líbí něco trochu jiného tak se s tím moc netrap. Osobně bych udělal pár věcí jinak, ale halvní je že se líbí tobě.

A s tím věkem je to taky relativní. Někdo má rozum v patnácti a druhý třeba já ho nemá ani ve třiceti. 8)
Uživatelský avatar
Anborn
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 02.08.2009 0:00
Bydliště: Zlín

Re: Další Tundra!!!

Tomhabmw píše:...zajímalo by mě s čím zrovna jezdíš ty!!!

Tuto kategorii zatím nejezdím. A podle tebe když nemám auto, tak nemám právo na svůj názor? :lol: Spíš by ses měl naučet snášet kritiku a ne ji hned obracet proti těm, kteří tě kritizují. Až budu mít auto, budu rád když budeš první, kdo mi ho bude moci zkritizovat 8)
Ale abych tu jen nemlel naprázdno,tak alespoň napíšu, proč jsem tvé auto označil jako kýč. Myslím si,že by auto vypadalo o dost líp, kdyby ten přední rám byl v chromu. Ta kombinace barev celkově tak hrozná není, dokonce bych řekl, že kdybys ten přední rám sundal úplně, tak by to auto vypadalo parádně, protože ti tam pěkně ladí a kontrastují ty střešní sloupky+ta vrchní přední modrá část nárazníku. Jinak ještě ten rám na korbě auta se mi taky moc nelíbí. Zkusil bych to udělat jinak a nebo ho oddělat úplně a místo něj tam zkusit třeba jen přehodit síť.

jen můj názor...

anborn
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

No vidíš...kritiku přijímám dobře,každému se líbí něco jiného,různé lidi,různé názory!!A že ty bys nedal rám a trubky,to je tvůj názor,souhlasím,ale že auto toto má tak není kýč!!!Ale něco co se tobě nelíbí!!Znáš výraz kýč???!!Jinak cos napsal teď tak to beru-to je tvůj názor.Ale právě mě jak je to auto udělané tak se mi to líbí!!Jezdím s ním já a jezdit budu!!!tak co popisuješ ty...vidíš...tak si jednou můžeš udělat své auto!!!!A nevím ještě nač já mám snášet kritiku,já ji snáším a všem jsem na vše odpověděl proč je auto tak udělané,jen mě vadilo,že neumíš nic napsat jen hned pomluvit!!!!!!Takže jsem se obracel jen proti tobě!! :mrgreen: :lol:
Uživatelský avatar
voriss
Častý přispěvatel
Příspěvky: 557
Registrován: 31.03.2009 0:00
Bydliště: Blatná, Praha
Kontaktovat uživatele: WWW

Nevím proč ale mě se to líbí..Možná už jen proto že je to originální..Ty barvy sou fakt povedený..No když si to tak vemete tak sou i horší auta...
TRAXXAS SLASH 1:16 EXPEDICE
TRAXXAS SLASH
YOKOMO DIB CS 2.0
SAKURA D3 RWD
Uživatelský avatar
SirUp
Uživatel
Příspěvky: 226
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: Žižkow
Kontaktovat uživatele: WWW

Asi všem leze na nervy ten orig. rám H.L. , tak možná proto že tenhle Biggie bumper evokuje v každym vzpomínku na ten původní, ho spousta lídí neschroupne .. jinak přece každej slepoň vidí že tohle je pěkná kára ... :idea:
*RC4WD Bruiser HILUX vprocesu
*MEX-1 Defender 90
*LOSI Desert Truck
*Traxxas Slash
Uživatelský avatar
Pajik_CZ
Častý přispěvatel
Příspěvky: 690
Registrován: 21.11.2009 0:00

Můj první dojem? Hnus velebnosti. Chce to čas. Kouknul jsem na to podruhý, a přicházel jsem i na detaily :) Barevná kombinace nezvyklá, ale ne ošklivá. Moná že ta modrá tolik degraduje ten nárazník. zkus si ho obalit alobalem, jak by vypadal stříbrný :lol:

Nicméně je to tvoje auto, pokud se to líbí tobě, nelze nic namítat :) Já mam na SCX taky něoc, nad čim lidi kroutí hlavou, ale mě se to líbí, tak ať si kafrají :)

Jen jsem si tak říkal - dobrý nápad s tou nástavbou na korbě a síťkou přes ni. Zkoušel jsi, jak by to vypadalo, kdyby jsi odstranil origo světelnou rampu za kabinou, a nástavbu udělal přes celou korbu? Vzhledem k věcem na střeše auta toho světla na rampě moc nenasvítí, a myslím, že by ta nástavba přes celou korbu nebyla úplně marná :)
A světla by jsi mohl dodělat na vyvýšenou nástavbu, kde by byla určitě účinnější :)

Neber to jako že ti to chci nějak hanit. Spíš to ber jako konstruktivní kritiku v dobrým :wink:
Uživatelský avatar
Droxa7
Uživatel
Příspěvky: 471
Registrován: 21.12.2009 0:00
Bydliště: Naproti centrálu Alzy (Holešovice)

Bohužel se musím přiklonit k názoru, že ten pevnostnák je až moc velkej, ale dost už bylo řečí o něm...

Auto je pěkné a barevná kombinace moje oblíbená. Hodně se mi líbí disky no a ty zadní vejfuky, to je prostě bomba! :tleskam:
CC-01 Mitsubishi Pajero
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

mne se to auto líbí, hezké barvy, no proste hezky provedení, (gumy, disky, no proste všechno až na ten prednej nárazník, to je jediné co mi tam vúbec nesedí)

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
Anborn
Nově příchozí
Příspěvky: 14
Registrován: 02.08.2009 0:00
Bydliště: Zlín

Tak teď s těma nálepkama to vypadá super.Jako závodní dakarovka. Až teda na ten nárazník (rýp rýp) :lol:
Uživatelský avatar
sten25
Uživatel
Příspěvky: 211
Registrován: 18.12.2009 0:00
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele: WWW

Pěkný auto, zajímavá kombinace barev, s nálepkama supr :wink: smim se zeptat kde si je splašil?
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Tak koukám,opět nějaké zprávy...,díky všem za názory.Zatím auto nechám jak je,ten přední rám je jak jsem už psal,zaprvé jsem s takovým rámem jezdil...ale hlavně jsem chtěl-šíře rámu,aby byl zakrytej celý naviják...a na výšku zase ať jsou chráněna světla.nechtěl jsem je dávat do jedné řady,ale takto nad sebe,no a vyšel tak vysoký rám.Zatím nechávám,aspoň je taková ochrana na klokany!! :lol: A somolepky!! :P To nemůžu napsat,neboť pak už bude o ně úplnej boj!!!! :lol: :cry: Néé,rád prozradím!!kupuji je na Aukru,jsou to polepy na různé typy aut RC.A vždy se ze sady něco hodilo.
Uživatelský avatar
Blizzard
Nově příchozí
Příspěvky: 74
Registrován: 26.12.2008 0:00
Bydliště: Praha 9 Black Bridge

Me se to celkem libi, ten predni ram je masakr!! Jenom bych dal vetsi kola. Cely to auto je hodny vysoky a diky tomu prednimu ramu a nastavbe vzadu i takovy robustni, podle me to takle vypada jak kdyz navliknes slona ( nebo spis nosorozce ?) do strevicku... Blizz
CF-100 DoubleCab Truggy, SCX-10
Mad Force bez motoru
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Teď si mě rozesmál!!! :lol: Souhlas.Uvažuji o větších,to joo!Ale zatím nevím a přemýšlím jaké tam budou nejlépe pasovat...říkal jsem si že třeba jen pneu s větším profilem...ale zatím hudba budoucnosti...finance...,neboť se bojím že koupím a pak nebudou pasovat a drhnout...Tak jsem si říkal že to zatím tak nechám a chci si koupit ještě Axiala nebo něco podobného a pak vyzkouším kola z toho jak budou pasovat...a dle toho budu vědět co a jaké koupit :cry:
Uživatelský avatar
mara126
Píšu hodně
Příspěvky: 1887
Registrován: 01.01.2010 0:00
Bydliště: Louny

Další Tundra!!!

Co třeba ty pláště na tý rezervě připadaj větší.Jinak dobrý fakt.
člen RC Truck trial klubu Praha
Mercedes Actros 8x8 RCTT
Mercedes Unimog RCTT
Foto Rajče:mara126

Zpět na „High Lift“