Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

prave ze musis porad zkouset jestli sedi jinak to bude paskvil :-D :-D hele a zitra jezdime tak doufam ze jdes :-p :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

nesmysl :-D to se podda. ty maxxisy jsou velky, kastle bude celkem vysoko tak strach nemam. dyztak neco ufiknu :-D ze ty me dycky tak strasis... na to pak myslim a prace mi nejde od ruky.

...no jezdit... nemam jedno kolo :-D a nemam predni kardan, pulka se ho vali nekde na ty hromade u voselnyho. ale na podvozek sem este nesah. ale uz s tim jezdit nechci, linky rozbity, loziska v prevodovce... skoda to kurvit vic. rozeberu na prvocinitele, najdu merkur, budu z toho mit radost :-)
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Tak ty jsi to dojezdil takhle na doraz :-D Zase ti vyjede z garáže fungl nové auto :OK:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

.. no, na doraz... Stačí vyměnit ložiska v převodovce, přestanou hrozivý zvuky a je to pohoda, ale všechny kloubky jsou marný. řízení z nich už i vyskakuje. Na podvozek se vrhnu, až bude kastle, dodělám ho tak aby to dobře páslo a vypadalo dobře jako celek, ne jen "bouda na podvozku". je tam pár funkčních vztahů, který udělaji celek. Študuju fotky origo podvozku a strašně se těšim na budoucno, ve kterém moje pani uvolní finance a já si u slika nechám udělat scale nápravy a to bude žrádlo. Axial je přeci jen na desetinu širokej, navíc ty hrušky vypadaji strašně, taková plastová bambule mě nebaví. Na trhu něco je ale stejně je to drahý a úplně do noty sem eště nenašel. Všude moc držáků a jiný hrušky.

... zatim jsem na to nehráb, o víkendu jsem se věnoval tomuto, znalci jistě poznají co to je za přístroj

Obrázek

Obrázek

za chvíli se na to trochu dostanu tak to zkusim pospojovat k sobě ať to začne budit nějakej dojem, uvidíme kam se za hodinku dvě co tomu neska dám posunem :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Range Rover Classic

Chlape tyseopravdu nezdáš :tleskam: :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

8)

... eště to potřebuju dostat o aspoň cenťák níž, rám čumí moc dole. - kola jsou vyvěšený na max, o ten cenťák delší tlumiče to pořeší...

neměl jsem to na to dávat :-D protože teď akorát nevim, kam dám eletriku :-D a jak se vejdu s převodovkou :-D samý problémy, moc přemejšlení a vůbec to neubejvá :NO: si mě, Wolffe, neměl strašit s poměřováním na podvozek :-D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

tak jakou dáme kůži, pane doktore, do Vašeho nového Range Rovera? Světlou lemovanou proužkem či černou, prošívanou dvojitým oranžovým stehem...? Stáda krav jsou pěstována špeciálně na dané vlastnosti a například kůže na volantu je výhradně z býčího penisu. Ano, kolem dokola.

Obrázek
Uživatelský avatar
baracuda
Píšu hodně
Příspěvky: 1365
Registrován: 10.08.2009 0:00
Bydliště: Pezinok, SK

Re: Range Rover Classic

ty vole, to už sa koženého volantu nikdy nechytím :NO:

inak ako tak pozerám, tak range bude fakt pecka so všetkým čo tam chceš dať :-)

*****NA PREDAJ*****
Tamiya XV-01TC PRO - nove, nejazdene *5000kč
Tamiya TB-02R BMW X6 *5500kč
Yokomo Type C silver carbon - nejazdene, nove *3000kč

čire karoserie Lada 2101 1:10 - na objednavku
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

hlavne nejakou jemnejsi tohle vypada jak z dinosaura :-D :-D :-D :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D sam ses dinosaur :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

taaaaak, podařilo se mi naměřit to tak, aby to sedlo na podvozek, aby se vešla převodovka a bylo místo na baterku kde chci a tak dále a tak dále. Wolffe, kdybys mě tim nestrašil, tak to tam nalepim rovnou, ušetřim dva dni práce a výsledek by byl možná stejnej :-D

ještě mě čeká spoustu čalounění a maskování a takovejch těch hrozivejch kravin v interiéru, ale udělám to tak nějak nahrubo a nechám odklápěcí střechu protože to bych se nedočkal ježdění, kdybych měl dělat vše k obrazu svému rovnou. Teď je třeba popasovat se s pixlou kitu a palubkou a pojedem vejš, ke střeše :-)

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Range Rover Classic

Super práce,začíná to vypadat jako auto,akorát mi přijde že máš šišatej zadní blatník,myslim jako výřez pro kolo,ale možná to tak má bejt nějak jsem nezkoumal originál :-)
hezká práce to je ale každopádně :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: Range Rover Classic

Miro doufam ze ten koberec mas vodotesnej a ne moc nasakavej znas se jednou to utopis a uz to neuneses :-D :-D no a abych te porad nedusil tak je to pekny ani jsem nedoufal ze jsi tak sikovnej :FINE: :hura: a makni at uz muzes jezdit :OK:
Uživatelský avatar
Fanda 9
Píšu hodně
Příspěvky: 1084
Registrován: 25.12.2012 19:35
Bydliště: Budějovice-East

Re: Range Rover Classic

Ahoj Míro,číst ty tři stránky nebudu,jen jsem chtěl vyjádřit podporu :OK: Vypadá to pěkně,popravdě jsem myslel,že jsi jen tlučhuba :-D a ty umíš i rukama,to se musí nechat.Jen jak jsem pochopil,tak zápasíš s napasováním na podvozek-jsem myslel,že se kastle dělá k podvozku,a ty děláš krabici a pak vymýšlíš jak to napasovat,ale určo nic co by se nedalo.Tak at se daří!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

ted si me dostal. podvozek svy casti bude mit taky, ale formou nejakyho tu a tam krytu kolem podbehu tak - vzadu maximalne nejaky pantiky ale pridelaat to na podvozej rovnou to snad ani neni mozny, servisni pristup znamena moct doprostred k prevodovce a to bych preci nedal kdybych to neudelal sundavaci pripadne aspon odklapeci.. .... postav taky kastli nebud maslo

Zpět na „SCX10“