Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Range Rover Classic

no krásný to máš Míjku :OK: Heled'? Co to zadní světlo,už je komplet? :BYE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D to je prave to vtipny, kdyz jsem k tomu sedal, sel jsem delat zadni svetla. Misto toho morduju naraznik :-D ale tak nevesel se navijak a misto jen dvou pacek naraznik trochu dospeje.


Zadni svetla chteji teply lidsky pristup. Naraznik muzes morit petikilovym rozbrusem, ma to svy kouzlo...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Malo tepla. Kdybych nebyl linej a udelal tomu z ytongu nejakej chlivek tak by to pomohlo. Kazdopadne ho nemam :-D

Je videt, jak je to tlusty zelezo studeny. Kdyz teda mas plyn a trpelivost, von zcervena taky :FINE: takze se podarilo. Ale jiste ten spoj neni extra pevnej. Pekne se s tim spojuje ten plech a tenci draty. Nemuzes se holt srat s propan butanem do COckovejch zalezitosti... Plyn je pro starou do plotny.

Obrázek

Kuk, jak je to schovany. Este diru na spagatek. Protoze mi nikdo z vas po dlouhou dobu neprodal rolnicku, udelam jen diru..

Obrázek
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Ty jo dobrý Míro. Pěkně jsi to umístil.. Se s tím nepářeš :FINE: Jinak je to fakt kus masivního železa. To je mazec.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

...mi to nedalo a povazil jsem, teda, 30 deka, nic moc, asi ho este vyleju betonem... :-D

Hle, jsem udelal rolnicku. Je teda malinko halabala, kdyz clovek kouka ze strany, ale chci vas videt, jak na expe lezete po zemi abyste mi rekli, ze to mam krivy...

Obrázek

Dnes prijde povrchova uprava a cerna barvicka. Jsem zvedav, zdali bude Rangeemu vube sluset...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Pro ty, co to radi jednobarevne

Obrázek

Jeste to smejknu brusem a jeste znovu fouknu picifukem a sere na to bilej tesak, nejaky kazy tam sou, je to naraznik, bude narazet :-D


Tesim se. I se starym naraznikem uz Rangee rozparal nejednoho Rubicona a ted je bude jeste preskakovat. Tesim se na barvu a az ho narazim.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

Ty kanec. Alespoň tu rolnu jsi mohl oblepit :YOP:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

:-D jo, vid... :-D

Jenze jsem dosel k zaveru, ze kdyz ji necham jen zeleznou a treba volestim glaspapirem, tak prvni, co bude, ze okamzite zrezne. Je tedy stejne potreba ji namalovat. A tonse nejlip dela na plnic :FINE: takze zadny oblepovani.. Provazek at si to pak brousi jak chce.

Obrázek

Takovej troooosku Pita stajl - slozity cmarykani cervenou barvou zapeklitych tvaru co stejne nejsou videt a nikdo nedoceni :-D


Jak zpiva Zavis ...ale nikdo to neocenil, vubec nikdo to neocenil. Nikdo, pouze Joska, a to je, bohuzel, dusevni troska, dusevni troska joooo dusevni troska...
Uživatelský avatar
poschlmartin
Píšu hodně
Příspěvky: 1223
Registrován: 14.07.2012 0:00
Bydliště: kousek od ČK

Re: Range Rover Classic

Že neřekneš... Nemám rolničku, ale válí se ti mi doma toto:

Obrázek

Nu ale popasoval ses s tím dobře. Vypadá to i jako rolnička :hura:
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Range Rover Classic

No proto :-D :-D :-D Hned to vypadá moc pěkně, takže to se musí ocenit :FINE: Obzvlášť když je to v týmových barvách a na vleku Vimperské logo :hura: Jsem zvědavý na autě :YOP: Průvlak by byl také pěkný. Na to už je ale asi pozdě. Už by tam zůstala díra. Já se Míro kouknu, protože mám pocit, že tu ještě jednu rolnu mám.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Pruvlak je pro deti. Ten nech, Martine, klukum. A Pitaku, dovopravdicka rolnicka by umrela hned pri prvni jizde, podiv, jak je to na rane. Tahle zelezna privarena si z ostrych kamenu nic delat nebude .. :-D zustane tahle atrapa.

Jsem to jen tak halabala vrznul na auto, este chybi spravne navrtat navijak a pekne k tomu usadit kastli, je tam drobet fuk. Se asi vrhnu na nejaky vyretusovani, kolem masky je to obcas divoky, samy lepidlo, takova drobet mazanina...



:-D a to sem sel delat ty zadni svetla :-D ...

Obrázek
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: Range Rover Classic

Tak to je fakt mazec. Jediné co vím, je, že před tebou s Gázíkem nepojedu aby sis to o mé Jkáčko neodřel. Když to máš tak hezký :-P :-)
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

No, mazec to neni, ale az to pekne slicuju ke kastli tak to pekny bude. Jeste je celej o fous vpravo (ve smeru jizdy), uvidim zda decentnim ohybanim nozicek ten dvou az trimilimetr nazenu, jinac bych to musel jeste nejak ladit.

Hlavne je na tom dobry, ze je celej mejma rucickama (a zaklad varila Bifiho maminka, to jsou ty milimetry mimo potrebnou polohu :mrgreen: ) takze nedela ostudu zbytku Rangeeho.

Tesim se ze ho v tehle vlne sroubovani udelam zase do pekna. Mozna vymenim i podrena skla. Si rikam, ze ty bocni a zadni by fakt mohly byt sklo. V tej malej plose by to preci neco vydrzelo, nebo ne....? Pruboval jste to nekdy nekdo...?

Ty bocni z pruhledneho polystyrenu byly hned podreny. Takova vykladni skrin a je mizerne videt dovnitr...


Ten material na predni, vivak, je tenkej a neplni funkci podpory karoserie tak, jak bych potreboval u bocnich...
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Range Rover Classic

Zdá se mi to, nebo je ta spojovačka řízení docela na ráně?
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Range Rover Classic

Noooooo nezda. Kdyz se podivas bliz tak zjistis, ze to ta spojovacka o sobe dobre vi :-D


Je to jen trojka zavitovka, to je malo, pred expe palcema naladim a po expe zase :-D ... Ta musi pryc to je jasny

Zpět na „SCX10“