Uživatelský avatar
Krwell
Nově příchozí
Příspěvky: 98
Registrován: 04.03.2013 11:36

Výběr nového regulátoru

Ahoj,

včera na Ještědu přítelkyni shořel v autě regl. Dával jsem jí tam DSyse MDD90W, protože ho mám v autě taky a jsem moc spokojenej, každopádně po komentářích, které tam pár lidí proneslo přemejšlím, zda tam nedat něco jinýho. Otázka zůstává "Co?". Motor tam je speed ECO 600 a baterky jezdíme 2S 7600mah. Předtím jsem měl v autě regl od Novaka a byl taky super, ale ta verze se už nedělá.
Čili, máte někdo nějakej typ na regulátor do wranglera ? Cena mě nějak netíží, jelikož dsys stojí 1840,-tak jako tak.

Díky za tipy
Krwell
Axial SCX10 Dingo + F350, Traxxas Summit + Stampede, HB D8T, Losi Micro SCT
Futaba 4PL
http://krwell.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Pokud Tě netíží cena tak naprosto best a to bez diskuzí je Holmes hobbies BRXL, nebo Tekin FXR, oboje mám vyzkoušené a je to super. Holmes má něco jako ruční brzdu, bec 5A, může 2-6S a nastavuje se castlem....

Jsme teď na stejném bodě. Stavím jeep YJ a také uvažuji čím ho osadit. Ještě mám v hledáčku od castlu Sidewinder sv3....je to střídák a k tomu stejnosměrný motor, ale pořád nevím. Kdyby jsi se rozhodl pro Holmese nebo Tekina, dej vědět, spojíme poštu.....sháním dva regly.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Výběr nového regulátoru

No jo tekin to je klasika, trochu nemá rad vodu, ale to je asi jedina chybička.
Mam tu nejakej do zasoby, clovek nikdy nevi, kdy ho bude potřeba.

Sidewindera sem kupodivu nepouzival ve stejnosmernym modu, pravda je ze to umi. Když uz wo tom mluvim, nedostanes se pavle nekdy k tomu, abys mi ofotil ty obrazovky od holmese, co se tam da přes castlelink nastavit, by me zajimal rozdil oproti mambe max. Pokud sem to dobře pochopil, tak to vyrabi castle na zakazku pro HH, by me zajímalo jestli de jen o sw nebo co pridali.

Ja třeba na stejnosmer rad pouzivam novaky. ale co clovek to názor.

Dsys sem mel taky, uz nemam, teda mam, ale uz je RIP.
wono ne ze by tekin nesel odpalit, pohrbil sem jeden prujezdem mokrou travou, no a podobne zahučela i mamba max, ovšem to byla louze, to me docela mrzelo, prdlajs vodeodolna, a je fakt ze ze zahadnyho duvodu me opustil i duratrash (maskovanej sidewinder), asi se uvaril, bych tak tipoval.
Obrázek
Uživatelský avatar
Krwell
Nově příchozí
Příspěvky: 98
Registrován: 04.03.2013 11:36

Re: Výběr nového regulátoru

Me se u toho dsysu libi, ze je vodeodolnej, teda v ty vodeodolny verzi a zase kupovat si plastidip a nejak to izolovat se mi kvuli jednonu reglu moc nechce
Axial SCX10 Dingo + F350, Traxxas Summit + Stampede, HB D8T, Losi Micro SCT
Futaba 4PL
http://krwell.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
kanaďan
Častý přispěvatel
Příspěvky: 882
Registrován: 07.04.2013 20:25
Bydliště: Severní Morava/Beskydy
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Mohu-li přispět...Zatím mám jen pár zkušeností, ale moje spokojenost je s Axial AE2 - vůbec se nehřeje, nevadí mu voda, programuje se rádiem (proto už se těžko shání... :-D ) - jezdím s ním rok v kuse ( tím myslím, že alespoň 2x týdně :!: ), mám ho ve 3 autech...
Další spokojenost DSYS MDD56 -taky bez teploty, voda nevadí, programuji rádiem - provoz taky non-stop - bláto, voda, sníh...
Nic nevnucuji, jen píšu svou zkušenost... :OK:
Kanaďan JAROSCH TEAM
jaroschteam.rc@email.cz
U.S. modely
web:jaroschteam.cz
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Výběr nového regulátoru

Zdar Krwell, nejlepší poměr cena, výkon dle mého názoru.
http://rc.305.cz/view.php?nazevclanku=v ... 2013050002
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Já jel teď Ještěd s Mtroniks tio Rock C a jak píše Maz, tak celkem hodně muziky za 12 stovek. Bral jsem ho hlavně kvůli vodotěsnosti (odzkoušeno na výbornou) a 5A BECu. Jinak na stranu DSYSu mám jednu 56ku v Pattjeru a doteď žádná závada a druhá 56ka voděodolná mi odešla v defíku na Drábkách.
Kdyby jsi chtěl voděodolnou 90ku (MDD90W), tak mám jednu novou na prodej a ať nežeru nechám ji za 11 stovek.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Tak teď jsem mluvil s panem Šatoplechem z promodels a Mtroniks tio Rock C není od začátku letošního roku, ale snad bude.
Uživatelský avatar
rakpavel
Častý přispěvatel
Příspěvky: 681
Registrován: 19.05.2011 0:00
Bydliště: Senohraby
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Uvažoval jsem i něm, ale ma hrozne moc kabelu a ja nemám místo. A taky ve me nebudi důvěru. To uz bych sel raději do dsysu.
Jeep Wrangler YJ home made absolutely, Tekin FXR
Axial SCX 10 Deadbolt
Futaba 4PK

bylo:
XR10 bj4v bwd FXR by Pavel
Toyota Tundra na SCX 10
SCX 10 Dingo
Axial wraith
Kyosho MP9e
Uživatelský avatar
Krwell
Nově příchozí
Příspěvky: 98
Registrován: 04.03.2013 11:36

Re: Výběr nového regulátoru

Škoda, že ten mtronic neni skladem. Co říkáte na http://www.mz-racing.net/p3847-rs135-sp ... r-edition/ ? dostal jsem na něj tip

Patt píše:Já jel teď Ještěd s Mtroniks tio Rock C a jak píše Maz, tak celkem hodně muziky za 12 stovek. Bral jsem ho hlavně kvůli vodotěsnosti (odzkoušeno na výbornou) a 5A BECu. Jinak na stranu DSYSu mám jednu 56ku v Pattjeru a doteď žádná závada a druhá 56ka voděodolná mi odešla v defíku na Drábkách.
Kdyby jsi chtěl voděodolnou 90ku (MDD90W), tak mám jednu novou na prodej a ať nežeru nechám ji za 11 stovek.

zajímavá nabídka, jestli nevyberu něco jinýho, tak bych si tu 90 od tebe vzal. když tak ti pošlu zprávu
Axial SCX10 Dingo + F350, Traxxas Summit + Stampede, HB D8T, Losi Micro SCT
Futaba 4PL
http://krwell.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Výběr nového regulátoru

Martin ho má ale už je to trochu dražší, já ho kupoval nový za devět stováků.
http://www.rcmodelex.cz/rcmodelex/eshop ... -6V-5A-BEC
Uživatelský avatar
sWiNe
Veterán fóra
Příspěvky: 3873
Registrován: 11.09.2011 0:00
Bydliště: Krnov/Neratovice

Re: Výběr nového regulátoru

No tak pokud je debata o oblíbených reglech, tak by určitě měl být v diskusi zmíněn i Robitronic Speedstar Crawler 2. Co se týče funkcí a možností nastavení, tak nemá v podstatě nic. Ale má ochranu lipo a 100% brzdu v neutrálu, což mnohým stačí. Naprosto jednoduchý a odolný regl za litr. Spousta lidí ho jezdí k plné spokojenosti v trialu i expedici. Já jezdím asi tři roky ... jeden mi klekl, ale na druhý jsem asi dva roky nešáhl. Jen je potřeba externího becu, což jsou dvě stovky. Takže jeden z kandidátů .... :OK:
RC AST 2018 - C2/Offroad Jeep Cherokee XJ, C3/Pro-Modified Ford F-350

Moravské ex-ŘEDITEL a Mistr Moravy 2016

#RTR.CZ TEAM DRIVER
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

Krwell píše:Škoda, že ten mtronic neni skladem. Co říkáte na http://www.mz-racing.net/p3847-rs135-sp ... r-edition/ ? dostal jsem na něj tip

Patt píše:Já jel teď Ještěd s Mtroniks tio Rock C a jak píše Maz, tak celkem hodně muziky za 12 stovek. Bral jsem ho hlavně kvůli vodotěsnosti (odzkoušeno na výbornou) a 5A BECu. Jinak na stranu DSYSu mám jednu 56ku v Pattjeru a doteď žádná závada a druhá 56ka voděodolná mi odešla v defíku na Drábkách.
Kdyby jsi chtěl voděodolnou 90ku (MDD90W), tak mám jednu novou na prodej a ať nežeru nechám ji za 11 stovek.

zajímavá nabídka, jestli nevyberu něco jinýho, tak bych si tu 90 od tebe vzal. když tak ti pošlu zprávu

Ok. Ještě ho mám. Na marketu ho inzeruji za 1500, ale za tu cenu už je na trhu větší výběr, takže 11 stovek si myslím je dobrá cena.
Uživatelský avatar
Patt
Píšu hodně
Příspěvky: 1172
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Roudnice nad Labem
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Výběr nového regulátoru

sWiNe píše:No tak pokud je debata o oblíbených reglech, tak by určitě měl být v diskusi zmíněn i Robitronic Speedstar Crawler 2. Co se týče funkcí a možností nastavení, tak nemá v podstatě nic. Ale má ochranu lipo a 100% brzdu v neutrálu, což mnohým stačí. Naprosto jednoduchý a odolný regl za litr. Spousta lidí ho jezdí k plné spokojenosti v trialu i expedici. Já jezdím asi tři roky ... jeden mi klekl, ale na druhý jsem asi dva roky nešáhl. Jen je potřeba externího becu, což jsou dvě stovky. Takže jeden z kandidátů .... :OK:


Speedstara mám v honču a taky jsem mu dal externí BEC pro HV servo. Šlape moc pěkně. Jinak kde si ho koupil za litr? Já se dostal těsně pod 12 stovek se slevou :-p
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1328
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: Výběr nového regulátoru

Devadesátka MDD je nyní za 1099,- ... výprodej posledních kusů starší řady.

Zpět na „Pohony a regulátory“