Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: stiifiiho "ASS"cender

Hele v kladífkách taky byla převodovka suchá...ale namazal sem a nic se neděje....jo a koukal se že to má malej futrálek na baterku co? 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

taky sem ji namazal....

ty kardany jsou zajimaci prisroubujou se stredem kardanu, a aby tam drzel pin tak tam je pruzinka ktera se natoci pres celej prumer kardanu takze pin nevypadne.... tady na tekuty zavlacky nehrajou no:D

Obrázek

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
tomas71
Píšu hodně
Příspěvky: 1173
Registrován: 30.01.2011 0:00
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: stiifiiho "ASS"cender

To je jako u Axiálu, u těch novějších kitů
Hilux na šasí Slick7 "TADY"
Hilux "Žirafa" na SCX10
Hilux "KATONI" na TF2 "TADY"
Crawlík Bullýk
"RAJČE"
Uživatelský avatar
rubiconCB
Uživatel
Příspěvky: 456
Registrován: 12.12.2012 21:56
Bydliště: Budějce

Re: stiifiiho "ASS"cender

Gratuluji,teď tady slintám,už se nemůžu dočkat až mi taky dorazí.Bude to můj první kit.......takže skládej,ať se můžu poučit.
Jsem zvědavej na to ozubení v diferáku,přežvejkal jsem nějaký fora,je tam plno hypotéz čím to je,že se očesalo.
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

typek z horizon hoby psal ze to byla jen nejaka spatna varka toho ozubeni ... tak ja doufam ze ji nemam:D

ty tehlice a Ccka to ma takovy hovadsky :D zatim jde vsechno hladce:)
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

TAk sem si jeste slozil predni napravu docela me to prekvapilo, nvm jak je sirokej axik ale s RC4WD 1.55 bedlokama sem na 22cm na boky gum , kdyz budu brat i ten vzorek na gume tak 22.2 ...sem se bal ze bude viic... takze je to zhruba stejny jak axik?

Obrázek

naprava je rovna trubka skoro a ma malej diferacek, myslim ze pujde zuzit pohodlneji jak axicka... kdyz by nekdo chtel.... par vychytavek co se me libi (nvm jestli to ma novej axik nebo ne :lol: )

poloosy i kardany maj 4dirky na pin... dirka po 90st , takze kdyz se opotrebuje ta jedna poloha (zesisati se ty diry) tak se da novej pin a poloosa se jen pootoci a je vlastne zas bez vule... to mi prijde prakticky.....

a HEX ... pin ma integrovany to utahovatko:D mozna to uz mate znate ale ja to vidim poprve....

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: stiifiiho "ASS"cender

počkej, píšeš roky modelaření a vidíš poprvé šroubek v hexu, jo?

... ty nápravy nejsou kovový? to je plast?
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

napravy jsou plastov... no tenhle typ hexu sem jeste nemel... vzdycky sem hex nasazoval na pin a pak az utahoval... dobry pokracovani zitra
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: stiifiiho "ASS"cender

jo takhle už to vidim jak je to s tim pinem :-D tak to pardon todle svět ještě opravdu neviděl :arrow: srry todle samosebou taky neznám



plastový? já myslel, že aspoň ta hruška bude kov... Tak to už to nechci :-D
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: stiifiiho "ASS"cender

stiifii píše:... zatim si prohlizim manual a mackam si gumky ty jsou hezky a pekne smrdej... a stejne s nima budu spat...

Jop, jsou Venušiny kuličky a pak stiifiiho gumičky... to ti nezávidím, tyhle si navlíkat na noc... :-D
Ta kastle, to je kráva. Ale na druhou stranu, origo Ševy má 470cm, takže s 50cm je to v měřítku 1:9,4.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

napravy jsou plastovy ale prevody jsou vsechny v kovu... i v prevodovce.... nastaveni rozvoru probiha teleskopickym saskem je to poradnej kus zeleza , jednu dirku tam delali asi dodatecne protoze nema povrchovou upravu... ty ruzne delky jsou oznaceny teckama ja nebudu delat tu origo ale postavim WB3 (302mm) pro chevyho je 314mm to je to nejdelsi... jinak to jeste v zakladu umi 278 (coz ne mmchdm na zelvicku 8) ) a 290mm....

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: stiifiiho "ASS"cender

Napadá mě že je sice šásko roztahovatelný ale plato furt stejný....to znamená že se mění délka linků? 8)
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

jeste tam nejsem ale podle navodu se tam vkladaj takovy valecky takze se upravujou linky....

blby je ze ne jenoum ze se nevejde velka baterka ale nevejde se ani velkej motor :?

zatim do toho nechci rezat tak dam zatim malej...

Obrázek
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "
Uživatelský avatar
cendab
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2075
Registrován: 28.12.2010 0:00
Bydliště: HSK

Re: stiifiiho "ASS"cender

A votočit plato?
AxSCX-REX60......scale LC HJ47
WraitChéro..........special trial
TwinHammers......TůKladífka
CCčkObyCENDA....PajeroPickupTrial PPT
HolídaJbyCENDA....HolídajCup

HAJZLTEAM.COM
Uživatelský avatar
stiifii
Píšu hodně
Příspěvky: 1591
Registrován: 14.09.2009 0:00

Re: stiifiiho "ASS"cender

Zatim to necham jako original nez to budu nejak upravovat ale koukam ze otocit by asi slo... kdyz by se premontilo servo a odlecil se ten drzak na baterku tak i velka baterka by se asi vesla.... kdp uz to mam hotovy jako to hlavni, to uchyceni baterky na naprave se mi fakt libi... jen v manualu je nejdriv namontovat drzak baterky a pak az napravu s linkama... to je pak vazne lepsi kdyz se tam placa ten drzak to delal nejakej sulinek...

ne ze bych mel nejaky velky zkusenosti ale tamiya manual mi prisel jakoze lip udelanej... ve stavebnici jsou v saccich 2takovy minimanualky ktery jakoze chybi v tom velkym, a neco se proste musel dedukovat kam s tim pac to bylo hrozne neprehledny... jako ne ze by to byl nejaky problem ale stejne... v manualu neni ani jakoze nejaky tvrdosti pruzin nebo tabulka prevodovych pomeru ani nvm jaky to auto ma prevod vlastne, jakej je doporucenej motor , nvm co sem nalil do tlumicu za olej.. nejsou tam odkazy na option parts... to mi prijde docela skoda ze tam tyhle veci chybi...

jako dalsi zajimavost je asi uchyceni linku ve skidplatu je tam skrz tycka a je zespoda zajistena cervikem

Obrázek

drzak na baterku je chycenej na naprave a na sasku na pantu to se mi moc libi... takze cast hmotnosti

bat lezi na naprave a je stale nizko... to je fakt chytry :idea:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

tlumitka nic zajimavyho 2x Okrouzek dole nahore jednoduchy tesneni nema to ani tu gumovou cepicku... pruziny dvojty jako scx...

kloubky se jevi dost kvalitne... maj kovovou kulicku
" Pitbull tires! ... other tires are a joke! "
" Seru na poli , jezdím pro body... "

Zpět na „Vaterra Ascender“