Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Wraith Gweck

Ahoj, po dlouhém pasivním pročítání tohoto fora jsem se rozhodl registrovat a nejen to, ale dokonce si zde drze založit vlákno :-p Tak tedy nedávno jsem prodal spalováka a myslel jsem si, že tím moje "automodelářství" skončilo, no ale znáte to :lol: Po dlouhém googlování (dřív jsem kvůli tomu musel přemýšlet) padlo rozhodnutí na Wraitha, chtěl jsem něco pomalejšího, klidnějšího, něco s čím můžu jezdit na zahradě, v lese, na dovolené...... Prostě něco nového.
Auto jsem si koupil v kitu strávil báječných čtrnáct dní večerními montážemi, no a dnes jsem si řekl konečně hotovo (zhruba) :BYE: Konečně jsem se najedl, oholil a dokonce začal komunikovat s rodinou :lol: Co se týká montáže, kromě tuningu co je v krabici jsem si dopřál disky od TopCadu, hliníkové trubičky do kardanů, nadzvedl jsem převodovku abych mohl dávat delší motory, baterka a reg. šli dopředu + otevírací haubna, vyrobil jsem si takovou blbůstku, něco jako servosaver a dal nějaké blátolapače za kola. Zatím drandíme doma po bytě, ale zítra se chystám do lesa tak uvidím. Ještě bych chtěl závaží do kol a kromě "neplánovaného tuningu" určitě co nejdřív nové tlumiče.
Díky za pozornost. Pokusím se sem vložit nějaké foto, když tak je to tady:
http://gweck.rajce.idnes.cz/Wraith_-_stavba_a_jizdy/

Obrázek
Naposledy upravil(a) gweck dne 02.11.2014 23:01, celkem upraveno 1 x.
Red Dwarf
Nově příchozí
Příspěvky: 70
Registrován: 03.05.2013 21:39
Bydliště: Lysá nad Labem

Re: Wraith Gweck

Vypadá to dobře, hlavně se mi líbí ten servosaver! Jinak si doplň odkud jsi, snáz se pak domlouvá ježdění ;o)
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Wraith Gweck

Vitej v klubu Wraitaku.
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Ahoj, díky za přivítání, Musím se přiznat, že nebýt tohohle fora určitě bych moc věcí na autě neupravoval :wink: . Jak jsem psal dneska jsem Wraita prvně vyvenčil :lol: , přidal jsem nějaké fotky a video na rajče. Každopádně zábava byla veliká a nečekaně jsem nic neurval ani nic neupadlo což je potěšující. Ani nevím jestli budu přidávat závaží do kol, už takhle to podle mě šplhá navzdory fyzikálním zákonům, ale možná je to tím, že nějak nemám představu kde jsou jeho hranice, no uvidíme. Ještě musím zadělat příjmač do vody, to teď asi hoří nejvíc.
Jedna věc mi vrtá hlavou, v diskách nemám dírky na vzduch, pořád zvažuji, nebyl by problém je navrtat, ale nějak se mi nechce zbavovat luxusu suchých molitanů po návratu. Tak by mě zajímalo, jestli jezdíte někdo taky bez nich? Ještě mě napadá dát tam ventilky........ :-D

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kilator
Uživatel
Příspěvky: 293
Registrován: 30.09.2012 21:33
Bydliště: Nova Role

Re: Wraith Gweck

Ja je zalepil paskou, kvuli suchym molitanum :-D
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Ahoj, tak dobrá vrtat je taky nebudu :NO: Čekám nějakou droboť na vylepšování včetně 3S baterky, na což se teda těším. Když to bude rychlý mám spur i pastorek na spomalení. Motor i reg by to měli dát ta uvidím co převody. No a aby mi to čekání utíkalo tak jsem si byl trochu zajezdit v lese.
Obrázek


Obrázek
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Ahoj, tak jsem upgrejdoval na 3S baterku a je to teda mazec, s GT 550 to jede slušně a v pomalých otáčkách to taky má sílu. Nevylučuju, že že to ještě zpomalím převodem, prostě pořád s tím pohonem laboruji. Myslel jsem, že se zastavím v neděli v Ďábličáku na Mývalu, ale rodina žádá skutky......takže smolík , no snad jindy, docela bych potřeboval vidět jiné Wraithy v akci. S baterkou jsem tam tak tak na hranici, co tam velikostně dostanu a váha je taky někde jinde než u dvoučlánku, no uvidím. No a samozřejmě světýlka :tleskam:

Obrázek


Obrázek
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Ahoj, tak jsem konečně vyzkoušel silnější baterku venku. Je to rychlejší, ale proto, že rychlost nebyla primární tak to zase není taková změna k lepšímu, no občas se to hodí no... :FINE: Taky jsem prvně párkrát zahučel do vody po střechu, dneska jsem obhlížel škody a není to tak zlé, pár kapek v nápravách a jinak nic. Régl je vodotěsný, příjmač je v krabičce se silikonem a servo jsem zavazelínoval (původně bylo jen vlhkuvzdorné). Teď řeším ty nápravy, jestli je nechat takhle a občas usušit a přemazat, nebo zapatlat komplet vazelínou. Jinak jsem měl první věc pro klempíře (viz foto) ale je fakt, že to bylo přímo na komoru v plné rychlosti... :-(
Ahoj Z

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

No jo, nebo radši nebudu jezdit do vody :OK: Teďkonc jsem zjistil, že mi hrozně cuká servo, tak jsem ho v panice začal rozebírat abych zjistil, že jsem měl málo zasunutý konektor...... :-p
Ahoj Z
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Nějaké fotky z Brd:

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Wraith Gweck

bylo to super díky za společné poježdění .. fotky super a ta poslední fotka ?? u mne na Džípu bylo jehličí všude zvenku/zevnitř/okola/nahoře/dole ..prostě kilo jehličí ve vaně po večerní koupeli auta :roll: .. a Wrajtíka máš opravdu v reálu hezkého :OK:
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Jasně, nesnáším bordel v kabině :FINE:
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Wraith Gweck

jo chlapi na to že jsme byli 4-čtyři-4 a byla kosa byla taky dobrá sranda :-D :-D
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Tak tady jsou dva metry řetězu, to jsem doufal, že mi to vystačí na všechny čtyři........ :-D


Obrázek



Obrázek
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Wraith Gweck

maš to pěkný, super 8) je to spojený všude napevno nebo to maš nekde pres gumu aby jsi mohl retezy sundat ?
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82

Zpět na „Axial“