Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Wraith Gweck

gweck píše:To bych taky rád věděl, prostě jednu chvíli tam je a druhou nejni :-D Každopádně tavná pistole je dobrý nápad :OK:

Krasnej Axik :OK:
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Ahoj, díky Milda, koukám, že máš bydliště na Kladně, já jsem teda ze Stochova, ale i tak je velká pravděpodobnost, že se někde potkáme :OK:
Jinak jsem se v tom zase šťoural..... :-p Zjistil jsem, že se mi podezřele viklají šrouby v nápravách, tak jsem dal dovnitř ocelové vložky a prošrouboval to durch až do toho železa, pěkně se to celé zpevnilo a šrouby jdou utáhnout nakrev, hlavně jsem, doufám, prodloužil nápravám krapet životnost, protože tohle místo bylo u mě asi nejkritičtější. Tak uvidím....

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: Wraith Gweck

Zdarec, vrátím se k těm miskám. Pružina tlumiče musí tlačit na misku jinak miska udělá pápá a člověk si toho všimne až při naklonění auta. Hodně jsem laboroval se snížením auta vyndáním té kratší pružiny a misku vždy musel lepit, páč né vždy když se tlumič prověsí na max pružina jde sním a za ním miska. Pružina se kroucením pístnice v tlumiči taky trochu vyosí a zadrhne, pístnice jde pořád dolů, pružina s miskou se vytáhne z kloubku, trochu to poskočí a miska udělá pápá. Nevšimneš si toho většinou u odlehčeného tlumiče a pak jí hledej :mrgreen:
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Jo jo, je to přesně jak píšeš, jednu jsem ztratil a dvakrát ji zachránil jen tak tak.... :x
Uživatelský avatar
milda
Nově příchozí
Příspěvky: 28
Registrován: 23.08.2009 0:00
Bydliště: okr.Kladno
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Wraith Gweck

gweck píše:Ahoj, díky Milda, koukám, že máš bydliště na Kladně, já jsem teda ze Stochova, ale i tak je velká pravděpodobnost, že se někde potkáme :OK:
Jinak jsem se v tom zase šťoural..... :-p Zjistil jsem, že se mi podezřele viklají šrouby v nápravách, tak jsem dal dovnitř ocelové vložky a prošrouboval to durch až do toho železa, pěkně se to celé zpevnilo a šrouby jdou utáhnout nakrev, hlavně jsem, doufám, prodloužil nápravám krapet životnost, protože tohle místo bylo u mě asi nejkritičtější. Tak uvidím....

Obrázek

Obrázek

Toje teda super nahoda protoze i ja sem ze Stochova :OK:
[urlhttp://mildda.rajce.idnes.cz[/url]
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Tak to je extra náhoda, tak to už jsme se určitě potkali, svět je hrozně malej...... :hura:
Uživatelský avatar
BigMisan
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 02.12.2014 15:08
Bydliště: Nehvizdy

Re: Wraith Gweck

milda píše:
gweck píše:Ahoj, díky Milda, koukám, že máš bydliště na Kladně, já jsem teda ze Stochova, ale i tak je velká pravděpodobnost, že se někde potkáme :OK:
Jinak jsem se v tom zase šťoural..... :-p Zjistil jsem, že se mi podezřele viklají šrouby v nápravách, tak jsem dal dovnitř ocelové vložky a prošrouboval to durch až do toho železa, pěkně se to celé zpevnilo a šrouby jdou utáhnout nakrev, hlavně jsem, doufám, prodloužil nápravám krapet životnost, protože tohle místo bylo u mě asi nejkritičtější. Tak uvidím....

Obrázek

Obrázek

Toje teda super nahoda protoze i ja sem ze Stochova :OK:



Ahoj, prosím tě, kdes ty vložky koupil? A případně rozměr? To je super věc.
Dík
Wraith - tekin ROC412 3100kv + HW XERUN SCT PRO + 3S
Devastator - 6x6 - AR60 - Tekin PRO4 HD + Tekin RX8 + RC4WD AX2
Red Devil - SCX10 - HH Trailmaster PRO 3300kv + LRP Truck Puller + 3S
Arrma Typhon - 1/8 buggy - 4074 2050kv, teking RX8 GEN2, 6S!
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Já jsem si je vyrobil :-D Jestli chceš tak sem večer hodím výkres pro Wraitha, pro jiné nápravy by to mohlo být jiné. Určitě bych to nechtěl vyrábět ve velkém (jsem soustružník z leknutí), to teda předem upozornuju.... :-p
Uživatelský avatar
BigMisan
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 02.12.2014 15:08
Bydliště: Nehvizdy

Re: Wraith Gweck

gweck píše:Já jsem si je vyrobil :-D Jestli chceš tak sem večer hodím výkres pro Wraitha, pro jiné nápravy by to mohlo být jiné. Určitě bych to nechtěl vyrábět ve velkém (jsem soustružník z leknutí), to teda předem upozornuju.... :-p


A čistě náhodou bys mi nevyrobil 4 ks + adekvátní šrouby?
Moc prosím... řekni si cenu... :-)
Wraith - tekin ROC412 3100kv + HW XERUN SCT PRO + 3S
Devastator - 6x6 - AR60 - Tekin PRO4 HD + Tekin RX8 + RC4WD AX2
Red Devil - SCX10 - HH Trailmaster PRO 3300kv + LRP Truck Puller + 3S
Arrma Typhon - 1/8 buggy - 4074 2050kv, teking RX8 GEN2, 6S!
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Wraith Gweck

:-D a ses v tom... :-D



... Ja psal taky sz ze tohle strasne potrebuju. A je to fakt supr reseni...Moje Acka na prednich kolech zacinaji souctem vsech vuli prave v tomhle miste.
Uživatelský avatar
gweck
Častý přispěvatel
Příspěvky: 668
Registrován: 26.10.2014 21:11
Bydliště: Kladno

Re: Wraith Gweck

Dobrá, dobrá, jenom mi dejte čas do večera. Já nějak promyslím cenu a zároveň sem hodím "výkres" ať máte na vybranou.
Ahoj Z
Uživatelský avatar
BigMisan
Nově příchozí
Příspěvky: 87
Registrován: 02.12.2014 15:08
Bydliště: Nehvizdy

Re: Wraith Gweck

gweck píše:Dobrá, dobrá, jenom mi dejte čas do večera. Já nějak promyslím cenu a zároveň sem hodím "výkres" ať máte na vybranou.
Ahoj Z


Máš ho mít.. :-) Dík předem...
Wraith - tekin ROC412 3100kv + HW XERUN SCT PRO + 3S
Devastator - 6x6 - AR60 - Tekin PRO4 HD + Tekin RX8 + RC4WD AX2
Red Devil - SCX10 - HH Trailmaster PRO 3300kv + LRP Truck Puller + 3S
Arrma Typhon - 1/8 buggy - 4074 2050kv, teking RX8 GEN2, 6S!
Uživatelský avatar
virtual
Častý přispěvatel
Příspěvky: 842
Registrován: 20.01.2009 0:00
Bydliště: Praha

Re: Wraith Gweck

gweck píše:...Zjistil jsem, že se mi podezřele viklají šrouby v nápravách, tak jsem dal dovnitř ocelové vložky a prošrouboval to durch až do toho železa, pěkně se to celé zpevnilo...

Já podobný řešení používám taky. Jen delší a o něco masivnější (nutná úprava zadních poloos), kvůli váze, resp. jako zpevnění nápravy a závaží na správném místě zároveň...

Obrázek
stavím Defender D90 pickup
Jeep JK GCM Skeleton
Axial Wraith Castle Mamba Max Pro, Tekin ROC412, 3S
Tamiya Ford F-350 High-Lift Novak GoaT combo
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Wraith Gweck

Na poslednim jezdeni jsem to od Toma90210 slysel taky, ze Ccka prisroubuje vlastne do tohohle vyztuzeni a bude tomu rikat zavazi.


Ja s tim takovej elaborat delat nepotrebuju, mne staci rikat tomu vyztuzeni a jsem nadsen pro kratkou variantu, kde je dost mista na provleceni neupravene poloosy. Super.
Uživatelský avatar
haiso
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2037
Registrován: 02.12.2013 21:43
Bydliště: Příbramsko

Re: Wraith Gweck

gweck píše:Dobrá, dobrá, jenom mi dejte čas do večera. Já nějak promyslím cenu a zároveň sem hodím "výkres" ať máte na vybranou.
Ahoj Z

si mě dej taky do pořadníku Zdendo.. a máš to soustružníku ;-)
>VanquischPhoenix>C3Flatgekko>AX Wraith>Waterra TwinH>Bombič>TRX4 JK>Losi RockRey<
[url]http://rohaweb.wordpress.com/[/url] - [url]http://haiso.rajce.idnes.cz/[/url]
Brdské lesy hír
:arrow: viewforum.php?f=82

Zpět na „Axial“