Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Hade72 píše:Ahoj když to tak sleduju tak se snad pokusím taky dojet i když je to k vám půl světa.

Pokud si na stejný zeměkouli jako je Vimperk, tak to určitě nemáš daleko, protože tam to vždycky stojí zato. A stejný to bude i 15. a 16. května ve Starém Plzenci.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

No 300 z místa :lol: To je dost. Jestli vyjde počasí, tak si myslím, že tentokrát to bude stát opravdu za to a dle průzkumu bych řekl, že bude rekordní účast, až se toho bojím :wink: Na druhou stranu oproti loňsku nastala hrozně velká změna díky náhlému nárůstu modelů ve Vimperku a tím i velká výpomoc s organizací a počtem komisařů.

Co už je na 100% jisté, že bude hrozné obžerství neboť já naložím 5 kg masa a Desťák 3kg kuřecích křidélek. RCpepa dodá obří gril+pojede i ten můj menší a steaky budou jen lítat :lol: Včera jsme nadobro zrušily ten kopec hlíny, kde se loni jela 5. sekce a na její místo se postaví altán. To měl Desťák výborný nápad, protože je z toho místa vidět na celou dráhu. Stále platí a bylo by úplně super, kdyby někdo mohl přivést ještě jeden altán :idea:

Další je že bude k dispozici po celou dobu závodu písečná sekce pro volné ježdění :OK: Do oběda odjedeme 3 sekce, které se po projetí všech zpřístupní, takže si zajezdí do sytosti úplně každý. Teď už je tam tolik terénu, že se už na Trial nedá využít celá dráha :lol:

Na všechny se moc těšíme a pevně věřím, že se Vám to bude hodně líbit :BYE:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Peťo, druhej altán přivezu já s Františkem. Je to vlastně náš klubovej stan, ale myslím, že s tím nebude problém. 6mx3m stačí ne?
ragers
Nově příchozí
Příspěvky: 63
Registrován: 12.03.2014 2:31
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Tak mě se to docela zkomplikovalo, v sobotu jsem zjistil že mám propadlí řidičák . Jelikož v Pátek je teť svátek, tak to je tak 50-50 že ve čtvrtek bude . Když by nebyl propadlí, tak vystavují doklad.
Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 04.02.2015 19:01
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

ragers píše:Tak mě se to docela zkomplikovalo, v sobotu jsem zjistil že mám propadlí řidičák . Jelikož v Pátek je teť svátek, tak to je tak 50-50 že ve čtvrtek bude . Když by nebyl propadlí, tak vystavují doklad.

:YOP: Ti říkám že na tuhle akci bych šel snad i pěšky na stopa i s autem a věcma páč tohle bude velký :HOPS: :FINE:
Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 04.02.2015 19:01
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Píta jestli pojedou steaky tak bych mohl vzít i super gril jen s kamenem.cca 300-600. což myslíš?
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

RCpepa píše:Ti říkám že na tuhle akci bych šel snad i pěšky na stopa i s autem a věcma páč tohle bude velký :HOPS: :FINE:

Tak z tohodle jsem vybouchl smíchy. Ty jsi hrozné hovádko :-D Pepo ten gril bude super. Ty je máš oba u sebe? Až pro něj pojedu, tak se můžeme rozhodnout na místě. Půjde to?

Honzo s tím stanem by to byla úplná pecka :FRIENDS: To je ten co jsme stavěli v Bolešinách? To fakt hodně pomůže. My se tentokrát vynasnažíme, aby jsme vytvořily fakt pěkné prostředí a všem se u nás líbilo a to je další věc do skládačky. Je to hodně zmedializované, tak jsem sám zvědavý jak to vše dopadne, ale už teď se nemůžu dočkat. :YOP:

Počasí má být jako každý rok :lol: To jest hezky až zataženo 12°C ale pršet by nemělo, což se zatím nikdy nestalo :-D

:-I Tentokrát jde o reputaci ve městě Vimperk a posunutí se třeba s dráhou dál a tímto Vás modeláře prosím a vyzývám o podporu a rozvoje. Přijeďte si zajezdit, ať je pořádná offroadpárty :-I
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq
Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 04.02.2015 19:01
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

:YOP:Jojo máme je tady v Hasičárně oba tak potom kouknem co bude lepší i když ,tem kamen je fakt super..myslim tak 6-8 kousků masa se na něj vejde. :YOP:
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Jo, je to ten, co jsme stavěli v Bolešinech :-D
Uživatelský avatar
jirka.813
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 05.11.2012 18:01
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

PitaW píše:
:-I Tentokrát jde o reputaci ve městě Vimperk a posunutí se třeba s dráhou dál a tímto Vás modeláře prosím a vyzývám o podporu a rozvoje. Přijeďte si zajezdit, ať je pořádná offroadpárty :-I


To víš, že tě v tom nenecháme samotnýho a rádi přijedeme. :FINE:
RC OFF ROAD PLZEŇ
youtube
kečup


,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G
ragers
Nově příchozí
Příspěvky: 63
Registrován: 12.03.2014 2:31
Bydliště: Mariánské Lázně

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Tak řidičák už dorazil, tak v patek . Jupiiii
Uživatelský avatar
modrejpupek
Nově příchozí
Příspěvky: 57
Registrován: 04.08.2014 11:54
Bydliště: Sezimovo Ústí

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Zdravím,
Nebudu na této akci ukamenován, pokud bych se přijel podívat jako úplný začátečník? Jsem chvilku majitelem Ascendera a rád bych se kouknul na auta ostatní i na způsob jak se třeba něco takového jezdí.

Případně pojedu z Tábora (v sobotu), tak klidně někoho můžu naložit.
Vaterra Ascender@Chevrolet Blazer K5
Traxxas Telluride@Jeep Wrangler
Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 04.02.2015 19:01
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

:-( kamenovat tě tu nikdo nebude neboj :-D jen přijed rádi poznáme nové lidičky ;-)
Uživatelský avatar
RCpepa
Nově příchozí
Příspěvky: 44
Registrován: 04.02.2015 19:01
Bydliště: kousek do vimperk.

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

ragers píše:Tak řidičák už dorazil, tak v patek . Jupiiii

Paráda nemušíš jít pěšo :-D v pátek Mega party.
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: Narozeninový závod v RC OffRoad trialu 2.5.2015

Super Vojto :OK: Modrejpupku (to jsou přezdívky teda :lol: , to máš zkérované břicho :lol: ) Pokud máš chuť, tak se určitě neostýchej. Tento závod vznikl ani né kvůli závodění, ale hlavně aby se sešli modeláři na jednom místě a užili si to. Závod je takový bonus :idea:
Dnes vyšla i reklama na webu města. http://www.vimperk.eu/index.php/vimperk/102-zpravy/7623-rc-zavody-ve-vimperku a tam o tom i tak nějak píšu.
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Zpět na „RC Off Road Trial Vimperk“