Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Samurai 4TRIAL

Tak abych to tu trochu oživil. Jelikož se v naší české kotlině, začaly rozmáhat klání v trophy stylu, rozhodl jsem se spíše namířit na tuto část scény 8) Jelikož kraťas je pro tyto potřeby, kdy je nutno vést kupu cajků trochu nepraktickej, zvlášť v trialovej úpravě, došel jsem k názoru že bude nutná trochu razantnější úprava konceptu.
Někomu již možná došlo kam tím mířím. Dalším napovím: Co je praktičtější varianta samuraje? přeci loong :lol:
takže se nyní již asi třetím měsícem po kouskách věnuji stavbě nové, zase o kousek lepší a realističtějěí boudě, kde se mi snal podaří, díky delšímu rozvoru a tudíž většímu prostou mezi nápravami lépe rozložit hmotnost a co nejvíce srazit těžiště co nejníž k zemi. Samozřejmě mu trošku uškodí rám nad předníma sedačkama, kterej bude spájenej natvrdo stříbrem, kterýmu jsem dal prostor i u sebe na dílně a už bych ho nedal z ruky 8)
Je tomu asi dvě hodiny co jsem rozhodl o barvě, od nenápadné armádní, jsem se dostal k tomuto, což je přesně, i když jsem to viděl dnes poprvé, co se týká podvozku má představa:

Obrázek
pracovně jsem mu začal říkat long na steroidech :twisted:
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Samurai 4TRIAL ---> loong na steroidech

Dobrý... kolik to má rozvor?? :YOP:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Samurai 4TRIAL ---> loong na steroidech

podle výkresu má rozvor 280mm, ale přijde trošku roztáhnout, takže okolo těch 285mm
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému

Zpět na „NON-Scale projekty“