Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

hala co som nasiel: http://www.modelsport.co.uk/fastrax-ass ... ucts/36553
malo by to +/- pasovat
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Dekuju za tipy, takovy veci ja moc neznam. Diry do kastle asi budu muset nejaky udelat, jak skocim vic chytne to luft a zbytecne dopadam moc na prdel. Hele, vubec nejvic by se mi libilo mit to vzadu takhle nejak

Obrázek


Vyriznout to uplne a mit tam ram. Kdyby byl na tu losinu plastovej, bral bych ho hned. Z dratu se mi to sasit nechce, nechci aby to bylo vzadu tak tezky. Noooo nebo mam jen roupy a necham to tak jak to je, ale moc se mi ten dekl vzadu nelibi.


Jdu to prohnat na plaz, chtelo by to padla... :OK:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek




Jen v tom hlubokym pisku to moc nelitalo, ty minispuntiky jsou tak na sotolinu. Baterka 5000 pryc za deset minut a sranda nic moc.



Uz se tesim na bordelkryt, hned v pondeli du neco objednat.

Obrázek
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

K objednávce přihoď pádla :-D Pokud máš v dosahu takovou krásnou pláž,neváhej.Je s nima sranda: http://droxa7.rajce.idnes.cz/FOFF_-_Dedibaby_22.6.2014
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

K objednavce prihodim vic veci. tak nejak jsem totiz urazil tlumic a predni rameno. Je to jen kloubek, ale takhle kratkej nemam, no a rameno je jasny. Sice jsem to kolem dokola zablil vterinakem, bob smith, ale homogenite plastu se to nevyrovna. Nemyslim ze by to vydrzelo...

Obrázek

Obrázek



Ale neprikladal bych to kvalite plastu, i kdyz me to preci jen prekvapilo, plnej kvalt to nebyl. Ale betonovej skatepark nebyl dobra volba, to je jasny uz ted :-D ..vylit jsem ramenem primo na nohu zabradli. To jinak dopadnout nemohlo. Kdo mate prostorovej odhad jako ja, nejezdete do skateparku :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

No, takze pryc predni rameno,zadni rameno, 2 kloubky tlumicu a vytreseny sroubky z rizeni. Srouby maji pochopitelne nejaky debilni americky stoupani, objednej nebo vrtej a uc ho cesky na metrickej. No a origo kloubky samosebou nejsou ani v evrope, takze dalsi improvizace.


Diky cemuz neprobehl test kamaradovy 3s lipo a zacinam mit pochyby k cemu ji tam davat. S tim pude podle vseho jen jezdit rychle rovne. Ja to mam na jezdeni rizenym smykem, poskakovani po rozbity hlineny polnacce a proste abych si pekne zaridil tu dvoukolku, jak to haze pisek pet metru za auto. Ne na destrukcni jizdu a neovladatelne lety misto skoku s hladkym dopadem. Takze asi zvolnim a pianko, pianko.

I 2s mi prijde ze ma vykonu tak na hranici niceni komponent pred ocima. Nechapu videa s 6s lipo, kde borec prida plyn, vsechny kola se nafouknou, dve okamzite prasknou, zacne se to tocit na miste pricemz prasknou zbyle dve a se zvukem protoceneho difu osmivterinove video noveho auta na 6s konci :-D



Nez prijdou nova ramena tak to prubnu provrtat a vylepit ovelovou tyckou a snad si aspon trochu zadriftim, na skoky to neni.
Uživatelský avatar
cores
Sběratel
Příspěvky: 4839
Registrován: 24.11.2008 0:00
Bydliště: Holešárna

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Při 3S se má dát menší pastorek,aby se to nehřálo.

Na LSTčku mám taky palcový šroubele.Prodávají sady pro každej model : HERE
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Hm, litra za krabku sroubku, no, ale asi me to stejne nemine. Ty dole se vosoupou, ty vostatni postraci... :-D


Jsem slepil provizorne ty ramena, taky svrtal a slepil tou ocelovou tyckou, asi se mi povedlo zaridit abych se svezl, nez prijdou objednany dily, ale zas kulicka do kloubku nepasuje zadna co mam po ruce, ouuuu jsem kousek od nadavani na losinu. Coz by me udivilo, na horizon jsem sazel. Mel jsem to asi buchnout do slashe. Zas tuto se mi libi... No uvidime. Porad myslim ze sme do toho vztahu se shortem vlitli moc pohlave a je treba se to naucit nejdriv vodit vic na jistotu. No, se pozna, az se to hezky elegantne repasne. V patek pokracovani krasojizdy, to to vsechno prijde a hura zase po zadnich do sveta.


Tu 3s prubnu, ale este mensi pastorek, fiiiiha, asi vazne nechci takovy letadlo...
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Heh moje proteticka Losina. No co Fananek nema nohu Brichta nema voko a jak jim to hraje.


Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Pecka. Loziska v nabojich vsechny drzi... Az na jedno ktery postracelo vse co z nej dela lozisko. Hmmmm. Losina si u mne pomalu zacina zatloukat hrebicky do rakvicky. Ale nezoufejme nezoufejme, este je to unosne.


Ale kdyz prijdes do loziskarny a na dotaz "jakej rozmer?" zacnes rikat Jedna sestnactina, jedna ctyriasedesatina a jedna osmina palce tak ses za trotla. Frajer na me kouka, veme supleru a nahlas meri: necely styry... na necely dva a pul... :-D

Kupodivu mi vazne prodal stejny,ale japonsky, jedno za 65 korun!!!

Losino losino ty ty ty!


Fotky driftujiciho prasiciho skakajiciho shorta nemam, to musi fotit nekdo jinej, to nejde :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Tak preci neco.
Auto funguje skvele, jen najit nekoho s trati a spoustou shortu. Ve vic autech se ta zabava nasobi jsem zjistil.


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
kali99
Uživatel
Příspěvky: 139
Registrován: 31.03.2014 10:27
Bydliště: České Budějovice

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

jo lítá ti to skvěle :FINE: chce to sehnat víc lidí, jak říkáš víc aut větší zábava
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Dosel vzorek na zadnich pneu..... Nejaky napady co na to nazout? Vyber v 2.2-3.0" celkem je, ale chtel jsem treba ty co jsou na traxxasu a kdyz jsem videl ze za dva roky provozu z gumy temer neubylo tak aby nebyly tvrdy... Koupil bych origo, ale abych je za mesic zas nemel? No to mi vykladej.... :-p


Co trepadory z blitze?
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

To mi rekni proc to tam davaji. Takovy mizerny loziska.

Obrázek

Jinak to samosebou lita jako krava :-D jen ten regl neumi 3s :-p

Obrázek

Obrázek

Jen ty gumy jsou uz pryc. Zahodim, uz mam trepadory a brzicko prijdou dalsi disky a ..... Paaaadlaaaaaaaaaaaaa

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Zase praskla jedna z krizovych vyztuzi zadniho ramene. Zakap jsem ji a asi na to seru dokud to nepovoli uplne, rameno nastesti v supliku.

Gumky. Jsem zvedav, jak dlouho tam ten zadek bude chtit byt, jestli dva roky jako kaliho traxxas nebo dva tydny jako moje losi. Se pozna.

Obrázek

Zpět na „Shortcourse“