Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

tebe by som nepozical ani srubovak. nie preto, ze by si nebol sikovny, ale by si ho zodral :-D
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
wolff
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2468
Registrován: 14.01.2012 0:00
Bydliště: Nove Vrato Ceske Budejovice

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

jj Míra dokáže rozbít i kladivo :-D :-D
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

:-D

Loni jsem zlamal nasadu palice a kalace, letos jednou palici (ano tu zanovni nasadu), znicil jsem lopatu srdcovku a vcera pri mlaceni do prazcu jsem si na hlavu malem hodil opet tu palici, co spadla z nasady. Kladivo jsem nerozbil, ale ztratil :-(

Obrázek

Ale diferak a podlozka vypadaji preci kulturne, hle

Obrázek


Ja to nerozbijim, ja s tim jezdim. Nahodou se vo to celkem straram, hlidam vule, hodinu odlepuju kolo abych mu vysypal pisek a nehazelo pri divoke jizde... Ach, ta divoka jizda :-p to vono bude to vono :-D


Nic, jsme vyhledove domluveny s Honzikem ze na to privazem nejakou jeho gpsku co se prej neboji spadnout pri sedesatce :-D a prubnem, jestli to jede slibovanych osm petek na 3s. Mozna dojdu este pro mensi pastorek, prubnu vyrobit nejakej pritlacnej spoiler na predek misto vznasejici se kastle :-D a budem merit a trhat rekordy a asi i gumy... :-D


Prijimam sazky, kolik to povali. Ja bych rek na soucasny prevody vod voka toto:

2s 64km/h
3s 82 km/h


Je taky mozny ze se o 30 mejlim :-D :-D


Kdo si tipne do zverejneni fotky s vysledkem lepe nez ja, tak az se nekde potkame tak mu to pucim na celou baterku :-D a koupim mu plzenske pivo. To si da rovnou nebo si ho veme domu.


... To ze ste to jezdit nevideli je asi jedno :-D
Uživatelský avatar
maztekk
Veterán fóra
Příspěvky: 3947
Registrován: 21.06.2011 0:00
Bydliště: Mníšek pod Brdy

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

2S 45 km/h
3S 65 km/h
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Hosi, vole, tak jsem docela nasranej. Zase se protocilo plastove kolecko prevodovky, na tohle jsem vyjel jen 3x 2s 5000 a 2x 3s 3000. To nejsou ani dve hodiny jezdeni! Strhlo se zrovna pri 2s na povrchu s jemnouckym piseckem, to mi nejde do hlavy. Par minut po porizeni tehle fotky na dalnici D3. Takhle by ji mohli nechat, jezdi se na ni skvele :-D

Obrázek


...a to jsem mel spojku povolenou asi o dve a pul otacky. Mi nerikejte ze je to malo, o dalsi otacku vic uz citelne prokluzovala. Fakt zacinam byt trochu nevrly, s tim jsem nepocital ze to zere prachy jak dyby to na ne rovnou jezdilo .... :NO:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

No, tak jsem se po delsim case dostal k jezdeni, auto jsem umyl, vyspravil americkou paskou brutalne rozpraskanou kastli a zjistil, ze se nepokazil obal diferaku, ale zradila ta podlozka ukazana na vobrazku o kousek vejs... Bylo to moc nasponovany a jeji udajne nejak tvrzena ocel se pomackala jako plech :-D ... Takze pro ziskani potrebne male vule jsem ji do domecku pekne docervena rozzhavenou musel trochu zapustit. A zda se, ze jsem to tim vymezil spravne, toci se to lehce a nevyskakuje. Uvidime po par baterkach.


Nejakej tlustej hlidac me vyhodil z dalnice, ze prej kradu bagrum naftu. Cimz me, chudak, inspiroval :-D kdyby drzel hubu a nechal me jezdit, ani bych si obycejnych vicek na nadrzich nevsim... :-D nj.

Dam takhle vobrazek, je proste bozi jak to prasi. A to je jen 2s. Foto opravdu orientacni, ten zadobrab se musi ridit dvouma rukama a ne to drzet v rukach i s telefonem a nahanet nejakou fotku..

Obrázek

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Obrázek

... Kolecko se mu polamalo???




... I kdeze kolecko. Rameno!
Ale musim se drobet zastat,dlouhou dobu jsem ho provozoval s prasklou jednou tou krizovou vyztuhou. Zemrelo normalka na unavu materialu. Je videt, jak je to krasne spocitany na tenhle tvar, sily se spravne rozkladaji, jeden clanek chybi a je to jen otazka casu...

Obrázek
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Vuz je vhodny pro vsechny, kdoz radi sroubuji a nahrazuji soucastky samovyrobou ci radi nakupuji nahradni dily, pripadne nabiji 4 baterky a hledaji volny cas na jezdeni aby z placku odchazeli se tremi a pul nabitymi baterkami a nefunkcnim vozem. To je zrejme z predchozich prispevku.



Dnes se dovrsila zivotnost pneumatika, ktera doplatila na defekt a trhlinku v behounu. Osadil jsem dele odkladanou 3s baterii a ta s nacatou gumou zatocila tak, ze ta porodila jezka. Totiz vlozka. Vlozku. :-D

Obrázek

... Ale jede to i bez odtrzene a zahozene casti, takze ji jeste chvili necham, je ji skoda, mohla, mrcha, jeste slouzit zplna hrdla. No jo. Stejne uz se nenafukuje jako zamlada, po obrizce a transplantaci bocnice ji to jde tak o pulku min nez kolegyni. To je blby, to se neda merit rychlost, na coz se uz chystam delsi mesice :-D ... Ale pneu na rychlostni test jsou uz pripraveny, 3 nahradni obaly diferencialu taky tak snad.. Snad... Este je teda celkem volny druhy rameno, delaj se mu vule na ose pod prevodovkou, brzo umre. Je cas objednavat.. :-D :-D :-D :-D
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Mira: ked vidim, ze si tu nieco pridaj, tak ani necakam, ze je to odpoved na nejaku otasku. Proste stale nejaka vada. Keby to auto mohlo nieco urobit, tak hned ako by si don vlozil 3S, tak by ta asi nakopalo do zadku za to zaobchadzanie a tahalo po sotoline az by nedosli vsetky baterky. :-D
Ale zato, ako si uzivas tu jazdu :OK:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

:-D asi jo..

Ale staram se o nej. Cistim to, mazu, kdyz se neco posere tak to s tim neprovozuju ale opravim. ...

Ale na obhajobu losiny musim rict, ze to jezdi fakt preukrutne. Vsak vidis na tech rozmazanych fotkach, jak to pelasi. Hazi sotolinu dlouhe metry dozadu. Ma to tu kontrolu trakce takze nemusim byt na plyn tak opatrny a nepretocim se v driftu, ani kdyz mu nalozim plny plyn. Takze jezdim temer porad na 2s a na plny plyn :-D , dlouhe desetimetrove skoky na velke cyklonecodraze, ...... O tom to je. Rychly auta se proste kazi, odchazi nejslabsi dily prevodovky, odchazi ramena, ktery koupi ty nejvetsi rany. Treba tlumice jeste nevytekly a stale luxusne kopiruji teren, je na to skvely pohled jak to funguje. Poloosy taky drzi a zrovna jim tedy neni co zavidet ... :-D

Musis myslet, ze je to jako bys auto nezapinal, ale vzal do ruky a mrdnul s nim o zem. Sebral - a sup, znova a na bok. Kopal do nej, z boku do kol, slapal po kastli, sebral ze zeme a zase hodil strechou napred. ... No a takhle hodinu. Tohle to zaziva pri jezdeni.

Obcas to vezmu do betonovyho skateparku tak tadyto zachazeni si predstav o ty rohy ramp :-D

Jaaaa myslim ze to celkem drzi. Rozhodne ale fun factor je extremne vysoky :FINE:
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

2s 62.7 km/h
3s 80.6 km/h


Ale nepriznivy vitr a opet kratka draha. Navic tlumice uz vytekly :CIAO: a jak to chytne pajtlovaka, nedosahne na max. Kazdopadne tahle max rychlost se pri opakovani mereni zvysuje uz jen o ty desetinky, uz neni co dal merit.


Rozhodne zamacknout slzu, kilem to nepojede..

Leda vic motor :mrgreen: ale to zas ne do tohohle sasi, by chtelo pevnejsi.. Tak jsem asi s maxspeedem skoncil. A kdyz je misto a rovnej pisek, da se i ridit ve velmi rychlem tahlem driftu, to se este musi zmerit pri jakym fofru se to kona.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Taaaak

Probehla naka udrzba sasi. Nove stoji 12 kil a byl bych zase tam co predtim. Tak hrst nejtku, jsou to malinky 2.4, dirka 2.5.

Obrázek

Obrázek

A jak se to, panecku, zpevnilo! Vaha temer nepribyla.

Na prdelku nove obuti, tyhle proline Caliber mejd in juesej maji naaaaramnou trakci a skvele tuhy vlozky.

Karoserie na pozadi slibuje i pekne pokoukani na auto

Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

ja som to AVC vymontoval z Baja rey, mam 3 sady pneu a okrem serva a packy serva zatial bez potuchy.
ty tomu ale dost nakladas, coz je aj vidno.
povodne tlmice co som mal su naprd ( nepruzilo to dobre ), takisto disky su makke, cize vymenene za insie. mam vyhodu plechovej vane. len loziska su brutal lacne, cize asi budem musiet kupit ine a vymenit ich
Vela zabavy :CIAO:
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

Souhlas, origo loziska se umi rozemlit na prach. Teda ty v kolech co trpi, prevodovy jsem este nemenil. Teda dve co z nich leze nahon jo ale ty taky trpi bordelem.

AVC ve ctyrkolce je trapny :mrgreen: tady je to super.

Disky jsou mekky, aby braly razy. To je dobre. Origo tlumice v pohode, obcas je treba je ocistit a vymenit olej, je treba myslet, ze to jezdi 75% casu 50km/h a vic. Bokem, skokem... :FINE:


Dlouho to ted nejezdilo. S novou kastli prisla motivace jit to prohnat na nakej zamrzlej rybnik

A ne ze nesetrim. Nahodou jsem na plyn hodne opatrnej, to by to litalo jinak...

Rada Team Losi ma vsechny bolavy mista hlinikovy (prepakovani rizeni treba) potazmo i vanu. Tohle je takovej bracha slabsi na plice.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: horizon - Losi XXX SCT AVC

teraz maju mat novinku, cize inu verziu baja rey:
http://www.losi.com/Products/Default.as ... LOS03009T2
vpodstate je to to iste co mam, len skrateny ram a vizera viac ako Yeti alebo bomber
ja uvidim ze ako sa podpisal chlad a sneh na nom, este som ho neskusal odvtedy, nejak mam aj ine projekty rozbehane este
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1

Zpět na „Shortcourse“