Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Za mě docela dobrý. Je to moc hranatý, ale to určitě ještě doladíš. Co mě ale hned trklo do očí je přední maska. Určitě jsou moc malý světla (možná že to dělá absence blinkrů) a chtělo by jí to ještě zaoblit. Jinak šikula. Já bych to dokupy určitě nedal. Ale je tam ještě hooodně práce.
Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

tak mozno len fotka skresluje ( alebo ten spodny plast velmi odstava na tom spoji s vrchnym )
Obrázek
Naposledy upravil(a) pera2008 dne 23.11.2015 19:30, celkem upraveno 1 x.
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Myslím že fotka zkresluje, světla mi přijdou normální. ;-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
rc-vitek
Píšu hodně
Příspěvky: 1221
Registrován: 07.01.2012 0:00
Bydliště: solnice

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

pera2008 píše:tak nejak ti usly nejake detail. ten zarez pozdlz karoserie je kratsi ( vzadu ti chyba, zadik sa tiahne nizsie ), niektore proporcie karoserie nesedia ( predne blatniky maju viac trcat, od kluciek vyssie si si to zjednodusil). Ale nic strasne, co by sa nedalo napravit. Drzim palce

zadní kapsy se normálně uřezávaj pro použit pevn. nárazníku, někdo dokonce jezdí bez něj úplně, vystouplost blatníků jsem jirkoj posílal na fotkách, tak ta by taky měla být ok, spodní hranu masky bych zakulatil a naznačil blinkry
Mitsubishi Pajero - CC-01-doladěný k obrazu mému
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Jasné, jen na tom mrtě práce, při mym závratnym tempu to nestihnu do vánoc.
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Tak máme pátek, 25. prosince a já se rozhodl že jsem dám nějaký fotky abyste mi to zas mohli zkritizovat :mrgreen:

Nejdřív jsem dal na svojeho stařičkýho Speeda 600 Eco kus sestřiny silonky, aby až to zas budu potápět se do něj nedostal tak velkej brajgloš
Obrázek

Pak jsem tak pod stromkem našel kardany, jak jinak než vod Junfacu. Jsou to ty kratší pro rozvor 290mm.

Obrázek

No a teď se dostáváme ke kastli. Kastle je v plniči, to se povedlo moc hezky a jsem s tím spokojenej. Ovšem vrchní barva(spodek stříbrná hliníková a nahoře rumělková červená) ještě není hotová a už jsem to podělal. Stříkal jsem pistolí, protože jsem vůbec nevěděl kolik ředidla a jak to nastavit aby nebyla velká vrstva tak se to fakt nepovedlo. Vrstva moc velká, a barva nezatuhla ani po tejdnu na topení. Takže jsem si krásně přidělal práci. No co, odjedu v neděli Ještěd a odrbu to nějak.... a zkusím to znovu. Barvu mnohem řidší a menší množství barvy na jednotlivý vrstvy a nechat pořádně vytvrdnout jednotlivý vrstvy. No chybama se člověk učí, takže to snad napodruhý bude lepší.

Obrázek

rezerva bude taková jaká je, ale bude tam ten potah od Yeahracingu co mají na MZtu.
Obrázek

Zrcátka jsou nějaký sportovní, ale líbí se mi :-)
Obrázek

no jako kříží to pěkně, celkově ten podvozek hezky funguje :-)
Obrázek

Obrázek

Takže to je tak všechno co bych k tomu řekl. :-)
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
milan008
Veterán fóra
Příspěvky: 5336
Registrován: 28.11.2008 0:00
Bydliště: V Holomóci městě

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

8o 8o 8o Tak pěkný, ta kastle se mi líbí, to bych asi nedal, seš dobrej :OK:
bflmpsvz
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Díky Milane, od tebe ta pochvala obvzlášť těší. Jen mě štve ta barva, ale to určitě vylepšim :lol:
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
sim_ma
Častý přispěvatel
Příspěvky: 613
Registrován: 02.11.2013 18:01
Bydliště: Jablonné nad Orlíci

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

vypadá pěkně :OK:
Uživatelský avatar
Tomhabmw
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2489
Registrován: 16.11.2009 0:00
Bydliště: Někde u té Pálavy..

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

No Niváku !!!! 8o 8o 8o
Opravdu z toho kouká Patrol !! Za mě také hooodně dobrý !!! Stává se z tebe modelář!! Hooodně jsi se proti Nivě zlepšil !!
Opravdu dooost dobrý !!!

Líbí se mi to. :OK: :YOP:
2 x CC Pajero ala Mrak...
CC ...Lada Niva
Liaz Dakar 85 1:10
TRX4 Defender..
MTS...
Uživatelský avatar
Ruzabmx
Častý přispěvatel
Příspěvky: 834
Registrován: 18.10.2010 0:00
Bydliště: Holomóc ja! ( Ostrava )

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Hele panáčku , jestli čekáš že padnu na prdel a začnu řikat jak to vypada dobře, tak to si na omylu...

.
.
.
Vypadá to super !! :OK: Jak tu píše Tomáš, oproti nivě je to fakt skok a aji to asi bude fungovat :FINE:

Ps: co to maš za disky ??
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Že bych se jel podívat na Ještěd, abych videl na vlastní oči, jak to rozštípeš :-p Nedopadlo to vůbec špatně. Jsem zvědavej na barvu a kompletní nastrojení.
Uživatelský avatar
Mira
Veterán fóra
Příspěvky: 4442
Registrován: 20.05.2013 15:31
Bydliště: Rudolfov

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Fuuuuuj zahod ty zrcatka a udelej poradny hranaty placacky, jak se na patrola slusi !!





S lakovanim je kriz. Ja chci taky zahodit spreje a dat na tamiackej surfacer lak pistoli, jsem zvedav, jak pochodim. Neni to prdel. To me mrzi ze to budes zas skrabat, patrne pri tom nadelas dost skody, kterou pak z lenosti nezakrejes, uplne to vidim :-D
Uživatelský avatar
nivak
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2397
Registrován: 27.12.2011 0:00
Bydliště: Náchodsko

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Všem díky za chválu, fakt mě to potěšilo.


Ruzabmx píše:......Ps: co to maš za disky ??

Jsou to z Vaterry Slick Rock(ten malej rock crawler s malinkejma super swamperama) plus z nějakejch starejch disků ufiklej 12mm límec nalepenej :-)

plutoone84 píše:Že bych se jel podívat na Ještěd, abych videl na vlastní oči, jak to rozštípeš :-p


Jasný, přijeď. Ještěd je legendární akce, parádní parta lidí... :-)

Mira píše:Fuuuuuj zahod ty zrcatka a udelej poradny hranaty placacky, jak se na patrola slusi !!


No ukecal jsi mě, až budu nakupovat tak objednám gumový pajerácký, Vítek řikal že budou fajn, zatim jsem to tak moc neřešil. Kvůli ÁSTu bude asi i částečnej inťas, tak uvidíme.

Mira píše:S lakovanim je kriz. Ja chci taky zahodit spreje a dat na tamiackej surfacer lak pistoli, jsem zvedav, jak pochodim. Neni to prdel. To me mrzi ze to budes zas skrabat, patrne pri tom nadelas dost skody, kterou pak z lenosti nezakrejes, uplne to vidim :-D



No jak je to měký, tak ten lak se dá seškrábnout kouskem PSHčka, takže to votento, zas brousit, no však na tohle mám celou zimu :-D
Jsem Jirka.
1:10 CC-02 Nissan Patrol GR Y60 Wagon 8)
1:1 Nissan Patrol GR Y60 Shorty
Seru na body, jezdím po poli...
Uživatelský avatar
Wendis
Veterán fóra
Příspěvky: 3884
Registrován: 02.05.2011 0:00
Bydliště: Most

Re: Nissan Patrol GR Wagon Y60

Jirino cumim jak pero z gauce je to opravdu moc pekny :-) :-) :-)
SCX10 HZJ 75 pickup
TRX4
Yokomo DPM
Yokomo YD2
Axial Yeti Score

Zpět na „NON-Scale projekty“