Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Zveme všechny na 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ, který startuje v sobotu, 18. 7. 2015 zhruba v 10 hodin na našem závodišti v areálu Ploché dráhy Plzeň. Tentokrát nebudeme mít k dispozici restauraci, je rezervovaná pro svatbu, občerstvení zajistíme z pizzerky nebo z vlastních zdrojů. Tentokrát budeme areál zcela určitě odemykat už v pátek večer, kolem 19. hodiny, bude oheň i gril a všechny ty záležitosti s tím spojené.
Sportu zdar, OFFROAD TRIALU ZVLÁŠŤ!!!
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Tak vás tu zdravím Jeníku :OK: A příští víkend nashledanou,furt plánujeme kdy vám oplatíme návštěvu a konečně to vyšlo :OK: Takže tam k vám dorazíme v sobotu nad ránem a přivezeme k vám minimálně pět aut :OK: moc se na vás těšíme a jen tak....Neni tam poblíž někde nějaké ubytování?Že by jsme dotáhli už v pátek večír? :HOPS:
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Ahoj, ahoj :FINE:
bylo by moc prima, kdyby jste přijeli už v pátek, ale ubytování poblíž jedině ve svém. Auto, stan nebo obytňák. Zkusím se po něčem podívat, ale moc nadějí tomu nedávám.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Zdravím kluci......Tak Pítaw a já dorazíme už dnes večír :OK: Moc se na vás těšíme!!!!
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Tak jsme doma :OK: uvařený,upečený ale plný zážitků :FINE: Díky moc za skvělej závod!!!Bylo to super a hlavně za výbornej večer.Jsem rád že jsem vás zas viděl a těším se na příště :HOPS: Tak se opatrujte a ještě jednou díky :BYE:
Uživatelský avatar
tomyprodejcz
Píšu hodně
Příspěvky: 1346
Registrován: 03.03.2015 11:18
Bydliště: Rakovník

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Tak já jsem taky doma, moje první zkušenost s trialem dopadla k mé spokojenosti mám další rady a zkušenosti k dokonalému ovládání auta, jen ta moje netrpělivost je můj hrob. Díky moc všem za super den, poznal jsem nové tváře a Vimperskou bandu :OK: Sláva vítězům čest poraženým tedy ta čest hlavně mě :-D :-D :-D
Gerard - Axial Wraith Božoléé power
Prcek- Axial Scx10 (Honcho)
Ať je léto, nebo zima v Brdech je vždy prima :-)
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

A mě taky :OK: Já tam byl za 600b ale ta sranda při tom a diváci z mejch kousků udiveni :-D :-D :-D jeden kotrmelec a zhulené čtyři branky tak to je snad rekord :BYE: bylo to super-na dvouch sekcích za 500b :-D
Uživatelský avatar
jirka.813
Uživatel
Příspěvky: 266
Registrován: 05.11.2012 18:01
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Vaše výkony patřily klucí k nejlepším okamžikům celého závodu. :FINE: :FINE: :FINE: Ostatní ježdění byla nuda a zívačka, bez efektů pro diváky. :-D
Jsem rád, že jste si to užívali. :OK:
RC OFF ROAD PLZEŇ
youtube
kečup


,,Je lepší mířit ke hvězdám a minout, než do hromady hnoje a trefit se."

Mercedes Unimog 1350L 1:8
Land Rover Defender Trophy
Horri Bull
Jeep Wrangler JK
Jeep Cherokee
Tamiya CC-01 - doprovoďák

Tiger I, Panther Ausf.G
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Ano kamarádi, byla to opravdu nádherná akce díky vám všem. Užili jsme spoustu vedra, ale hlavně legrace, fotky Díl 1. už máme na klubovém rajceti. Veliká gratulace vítězům a veliký obdiv Rosťovi, protože nám svým bezkonkurenčním výsledkem potvrdil, že je v ČR trialovým esem :FINE: Nashledanou příště v Plzenci, kam by měli dorazit i trialáci z Moravy.
Uživatelský avatar
Desťák
Uživatel
Příspěvky: 280
Registrován: 01.03.2015 10:32

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Fotky parádní,taky sem vám jich pár ukradl :-D :-D :-D a teď to teda chápu :OK: musím nazbírat co nejmíň bodů a né nejvíc :-D tak teda příště :OK: a ještě jednou díky :BYE:
Uživatelský avatar
Honza59
Uživatel
Příspěvky: 157
Registrován: 19.09.2013 22:25

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Fotky Díl 2. už jsou konečně na rajceti. Užijte si :-D
Uživatelský avatar
PitaW
Píšu strašně moc!
Příspěvky: 2181
Registrován: 29.08.2011 0:00
Bydliště: Vimperk
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: 7. závod RC OFFROAD TRIAL PLZEŇ 2015 O POHÁR MĚSTA PLZNĚ

Ty kráso, to je teda fotek :-D Jinak já jěště nepochválil, tak chválím závod teď. Super akce a jsem rád, že jsme poznali další nové tváře. Ve Vimperku jsme letos Trialovým závodům moc nedali, ale o to víc jsme rekognoskovali pár měsíců kemp Vodník, na který jste srdečně zváni a my se na Vás moc těšíme. Díky za akci :hura:
AXIAL SCX10:HPI GTI550, DSYS MDD90A,Spektrum DX3C,Tlumiče 100mm,Hitec HS-7954SH,Interco IROK,2x naviják,4950g
http://pitaw.rajce.idnes.cz/SCX10_Honcho-Jak_sel_cas/#
http://www.youtube.com/watch?v=DdOn6PrH ... lIKSWrnKoq

Zpět na „RC Off road Trial Západní Čechy“