burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Vyber crawleru

Ahojte panove,

Po dlouhe pauze meho modelareni/auta,letadla/ by jsem chtel zase zacit. Dost dlouho pokoukavam po necem do lesa a terenu skrz to ze to muzu vzit na vejlet s rodinkou a nuze synator pojezdit a ja.

Predstavu mam takovou ze prekazky a sutry budou pro nas vyzva tudiz jsem koukal po

Axial ax10, axial wrait a nebo traxxas summit 1:10. Ten je uz ale dost drahej. Neporadili by jste s vyberem? Moc dekuji
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

http://www.rcking.eu/cs/expedicni-rc-au ... 0-rtr.html


Co by jste rekli na tento? Dost me padl do oka.


Dekuji
Uživatelský avatar
MikeP
Sběratel
Příspěvky: 3811
Registrován: 29.11.2008 0:00
Bydliště: Praha 8

Re: Vyber crawleru

Tim nic nezkazíš, klidne do toho di.
Obrázek
Uživatelský avatar
gecko-x
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 01.01.2013 18:55
Bydliště: Količín

Re: Vyber crawleru

Za sebe ti můžu poradit mrkni na bazar, najdeš tam za stejný peníze už upravenyho, možná i levněji.
Třeba skřítek prodává honcho za 8t
Ford f150 raptor rc4wd (Hero)
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Diky za tip. Ale ja to budu mit jako soucast darku pro syna tak budu asi lpet na novem s krabici no.
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vyber crawleru

Otázkou je, co od toho auta chceš a jak jsi ochotnej a schopnej modelařit. Pokud chceš aut, na bláznění a vyjíždění nesmyslů, kup Wraita. Pokud chceš něco více reálného, kup SCX10. K té druhé části zamyšlení, obojí má dvě verze. RTR a KIT. RTR je hotové auto, které jen nabiješ a jezdíš už kolem stromečku. Nevýhoda RTR oproti KIT jsou ošizené některé díly, které když tě to chytne budeš stejně muset vyměnit. KIT ti bude trvat asi tak 4-5 dní, než ho dokončíš. Není v něm žádné elektro. Takže musíš koupit motor, servo, regulátor, rc soupravu, baterií a nabíječku + barvy na karosérií.
Vyjde tě to dráž, ale budeš mít lepší komponenty + barvu, která se ti líbí a auto ti nějak tak více přiroste k srdci.
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Vyber crawleru

Jestli to chceš na vejlety s rodinkou, kup si psa. Protože když budeš brát na tůry auto, moc daleko nedojdete, protože u každýho šutru/pařezu/bahna to budete chtít zkusit (a opakovaně) a zdržíte se. :-D Průměrná "cestovní" rychlost je mnohem menší než rychlost běžné chůze (i s dětmi).Jak je synátor starej? Že by jste KIT stavěli spolu.
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Diky za odpovedi. No jenzebse psem se po ranu musi ven.s modelem ne :D. Klukovi bude 5let a kdyz zkousel ax 10 moc mu to slo. Oba jsme byli nadseni a mimo jine ja nad tim uz uvazuji dobrej rok. Jezdil jsem buggy,truggy/spalovak/elektro a skoncolilo to tim ze jsme elektru davali do rychlosti a jezdili z bidu A do bodu B a me to prestalo bavit.vse jsem prodal.ale crawlera mam v merku uz nejaky casek

Jinak se nam libi dost prejizdeni sutru ,nerovnosti ruznych atd.. A je me jasny ze se tim prochazka protahne o dve hodiny :D
Uživatelský avatar
plutoone84
Píšu hodně
Příspěvky: 1281
Registrován: 18.01.2014 12:06
Bydliště: Potštejn

Re: Vyber crawleru

I tak by bylo dobrý se porozhlídnout po svém okolí, jestli nenajdeš dalšího expedičního / crawler jezdce. Ve více lidech je to vždy zábavnější.
Dneska jsou děcka hodně učenlivý, náš pišišvor bude mít za týden rok a půl a vysílačku si musím sakramentsky hlídat.
Jako jestli si takhle zkušenější, jak píšeš, určitě bych volil KIT. Alespoň budete mít o Vánočních svátcích co dělat :-D
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

No jeden pan co snama jezdil spalovaky buggy tak jsem ho potkal kdysi s ceawlerem. Jsem z brna a koukal jsem zde ze tu je par priznivcu crawleru. Asi se zajdu i podivat .ale myslim ze rozhodnuti to nezmeni.scx10. Jinak na bazaru jeden prodava jednu fubgl tak do ni pujdu.neni to sice kit,ale aspon si stim pojezdim do vanoc kdyz bude malej ve skolce:D
Uživatelský avatar
sMERIn
Uživatel
Příspěvky: 301
Registrován: 23.03.2012 0:00
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Zdar. Tak podobně jsem řešil už dávno. I s dětským aspektem. Kluk má 9 a jezdí tuším 2 roky s vlastním, do té doby si půjčoval. Pravda, on by to asi potřeboval krapet rychlejší... Ale máme SCXka... Kdysi jsme začínali s CC-01, ale na upravování zas tak nejsem, tak to nebylo ono. Jen se mu líbila ta rychlost. Teď máme na chvilku i jednoho wraitha... Jestli chceš, můžeme se sejít a můžeš vyzkoušet (Bystrc).

Jinak wraith je dobrá sranda, má samo asi blíž k buginám, ale na kroucení je problém, že s prstem v nose vyjede všechno a pak to není sranda. Na to bych řek, že prostě není.

KazDop jak říkám, klidně se ozvi a domluvíme se. Ve zprávě posílám kontakt.
SCX10 Honcho - - - SCX10 D90 (synka) - - - MEX Wrangler YJ

rajče
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Cauec,dekuji moc za radu. Urco se ozvu. Jen jsem ted nejaky marodny. Pan me uz posila scx10 tak tento tyden dojde... Kam chodite jezdit? Ja jsem z vinohrad. Mam kousek hady,lom....smer jedovnice.

Lukas
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Vyber crawleru

Čau
Růženin lom je (moje) oblíbená lokalita na takové to odpolední poježdění (za 2-3hod se to dá obejít), párkrát jsme byli i nahoře od Klajdy. Přemýšlím že tam v neděli dopo/odpo zajdu, (ještě nevím taky nějakej moribundus) tak jestli se chceš přidat na pokec. Sleduj vlákno Lokální akce JM/Poježdění. SCX10 - dobrá volba. :FINE:
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W
burek
Nově příchozí
Příspěvky: 22
Registrován: 10.10.2015 19:58
Bydliště: Brno

Re: Vyber crawleru

Diky moc vsem za rady ... takze by jsem to shrnul, vyber padl na Axial SCX10 Jeep® Wrangler Unlimited Rubicon . myslim ze budeme se synem spokojeni. jeste me laka udelat nejake to plato za auto, ale koukam ze to je docela narocne.... v domacich podminkach...
Uživatelský avatar
Ming
Uživatel
Příspěvky: 484
Registrován: 02.08.2012 0:00
Bydliště: Brno-Blekfíld

Re: Vyber crawleru

Svoje Axial Dingo kit jsem skládal v obýváku na stole u počítače (boudu jsem teda lakoval v kuchyni v rohu na zemi). Jóó, to byly časy. Teď už mají auta vlastní pokojíček. :-D
Drive smoothly
SCX10 Dingo (Speed600Eco R.I.P., teď HPI Saturn 27T, Dsys56, GT3C 6.0, Pat a Mat)
CC-01 Beast (ve výstavbě)
SC Himoto, plachetnice Babetta, remorkér Grimmershörn, Dickie PistenBully 600W

Zpět na „Modely pro expedice - obecné“