Uživatelský avatar
pera2008
Píšu hodně
Příspěvky: 1641
Registrován: 05.02.2015 10:24
Bydliště: Slovensko

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

gecko-x píše:
pera2008 píše:tak to asi nie, lebo mozes mat podvozok 1/10, ked karoseriu mas 1/10 blazera a 1/8 toyota. takisto ako nie je rovnaka mierka pri defovi od TRX a defovi od loops/zila/killerbody

Myslel jsem celekvjako auto. Karoserie 1/10 jeep yj a podvozek axial s kolama 110mm bude vypadat jako natuneny offroad, ale s podvozkem mst cmx a kola90mm jako seriovka. Ale oboje je 1/10 jako celek, ale kazde jinak pojaté.

ano, prave preto som to ja zrozdelil do 3 skupin, lebo aj karoseriami to nejak sedi. Dalsia vec je, ze v dnesnej dobe su len stare disky na kolik/pin a Gmade disky s malym offsetom, vsetky ostatne maju +5mm. a to je obcas problem ak niekto nechce aby mu trcali kolesa vonku. proste uz to nie je take jednoduche ako kedysi, ale su lacnejsie diely a lepsia dostupnost
Mex Hilux truggy,Mex Hilux doublecab canopy,Toyota Landcruiser`63 FJ45 pick up,HM Crawler,BJ70 trial - Vaterra Ascender,FJ45 flatbed,Jeep Grand wagoneer,1981 Tamyia hilux 4x4,Traxxas XO-1
Uživatelský avatar
Pleskanec
Častý přispěvatel
Příspěvky: 521
Registrován: 24.10.2011 0:00
Bydliště: Praha 7-Holešovice, Jirny...Klánovický les

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Mám doma Honcho SCX, Pajero na CC-01 a Pajero na MST. A nijak je nechci porovnávat, které auto je lepší. Každé má své + a -. Pajero na CC-01 podvozku mám vyladěné podle Mraka a funguje bezvadně. Na letošní trialové závody v Mrakolendu jsem připravil Pajero na podvozku MST. Po prvním testu v terénu se jeví tento podvozek na trial jako výborný. A s Honchem jsem taky spokojený, je dobře vyladěné a projede opravdu hodně. Tedy, různé podvozky a pro mně spokojenost se všemi. Toto je pouze můj názor a nikomu ho nevnucuji. :NO: :CIAO: Ale tohle vlákno bylo založeno kvůli podvozku MST, tak by se mělo psát k tomuto tématu. :-I
CC-01 Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
Axial SCX10 Trail Honcho 2,4 GHZ Robitronic
MST CMX Mitsubishi Pajero 2,4 GHz Robitronic
OSHKOSH 8x8 truck
Absima CR3.4 SHERPA
Uživatelský avatar
minotaur
Veterán fóra
Příspěvky: 4477
Registrován: 06.09.2009 0:00
Bydliště: Lázně Toušeň
Kontaktovat uživatele: WWW

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Prosím všechny, aby se při reakci na příspěvky, které se jim nějak nelíbí, zdrželi urážek a posměšků. Jde to i bez nich. Děkuji.
Michal Nováček - RC.305 - http://rc.305.cz
martasczg
Nově příchozí
Příspěvky: 26
Registrován: 13.07.2015 23:17
Bydliště: Strizkov Praha 9

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Pánové mám dotaz - kam dáváte vypínač? U CC01 je to celkem jasný, ale u MST by mne zajímalo jestli máte nějaké vhodné místo kam s ním tak aby se nemusela odedavat karoserie. Díky za tip.
Martin
CC-01 Toyota FJ Cruiser
Uživatelský avatar
Borik
Píšu hodně
Příspěvky: 1326
Registrován: 14.11.2011 0:00
Bydliště: Brno-Maloměřice

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

Vypínač je jedna z nejchoulostivějších věcí na modelu a častým zdrojem poruch. Proto nejlepší vypínač je žádný vypínač. A když už musí být, tak raději použiju jazýčkové relé a vhodně uchycený magnet kdekoli to nejméně zavazí.
Uživatelský avatar
Bode
Uživatel
Příspěvky: 216
Registrován: 22.01.2009 0:00
Bydliště: Vysoké Mýto

Re: MST postřehy ze stavby a dojmy z nového podvozku

raun píše: 25.12.2015 22:14
Ahoj, prosím tě, co to máš za přední ("trubkový") nárazník s držákem u toho Bronca ???
SCX10 TOYOTA
Wraith - 2x
Mini-Z - 2,4GHz - 3x
bylo: Losi Mini Rock Crawler l LST2 l AX10 Scorpion-redukce 4:1 l REVO 3.3 l Xray M18MT l LOSI MICRO-B - with Li-Pol l MAD FORCE l Twin Detonator l TL-01 l LEO-X l iWaver Firelap 2.0 v tuningu l Spektrum DX3.0

Zpět na „Max Speed Technology (MST)“